Ovulasyon testi yorumlama

Adakartal17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2023
20
0
Merhabalar , Ovulasyon testimi yorumlar mısınız rica etsem. Diğer günler hiç görünmüyordu silik bile değildi, 16. ve 17.gün bu şekilde görünüyor.

hamilelik haberi bekleyen herkesin kalpten güzel haberler almasını diliyorum :KK200:

1703082144979.png

Merhab henüz testiniz tam koyulaşmamış, t çizgisi c çizgisi kadar koyu olduğunda yumurtlama olmuş olacak

Merhab henüz testiniz tam koyulaşmamış, t çizgisi c çizgisi kadar koyu olduğunda yumurtlama olmuş olacak
Merhaba , yorumunuz için teşekkür ediyorum . Aslında 3 aydır ovulasyon testleri ile takip ediyorum tam anlamıyla göremedim, en koyu bu testi görünce umutlandım . Bugün de siliklenmeye başlamış .

Bir gebenin günlüğü markasını kullanıyorum
O test 20mm üstü yumurtayı algıladığı için o testle pik yakalamak biraz zor oluyormuş, dün burdan bi arkadaş yazmıştı “ o gün 2 tane 21-22 mm yumurtam vardı ona rağmen bakar mısın şu salak teste” aynen yazdığı şey buydu. Gebelik olması için illa 21-22mm yumurta olmasına gerek yok diyorlar, burda tam pik göremeyip gebe kalan çok kişinin yazısını okudum. Ben innovita kullanıyorum, herkes hassas bi test olduğunu söylüyor

2 ay denedim bir gebenın günlüğünü marka testi pik olmadı doktora gittim 2 kere ayrı ayrı ikiside sağlıklısın dedi bu test benım piskolojimi bozdu resmen şuan eczaneden aldım test bugun 2 aydır göremediğim koyuluğu gördüm

Eklentiler

• IMG_20231223_201301.jpg
    IMG_20231223_201301.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 54
2 ay denedim bir gebenın günlüğünü marka testi pik olmadı doktora gittim 2 kere ayrı ayrı ikiside sağlıklısın dedi bu test benım piskolojimi bozdu resmen şuan eczaneden aldım test bugun 2 aydır göremediğim koyuluğu gördüm
Bende 3 aydır bu testle deniyorum bu ay ya başka alicam ya da almicam dedim . Gerçekten insanın modunu düşürüyor , pik görmek zormuş bu markada çok saçma ama etkileniyor insan . Testleri yapmaya devam edin bence mutlaka , hangi marka almıştınız ?

Güzel sonuçlar alırsınız umarim Hayırlısıyla 🙏😊 teste göre farklılık gösterebiliyor demekki ben henüz bir marka kullandım
Ben doktora gitmesem Ebru hanıma ınanıcam doktora gittim hormana baktılar sağlıklı yumurtlaman olmuş testlerin bozuk dedi Ebru hanım urunun arkasında duramadı bu ay yumurtlama gördüm şükür hayırlısı olsun hakkımızda

Güzel sonuçlar alırsınız umarim Hayırlısıyla 🙏😊 teste göre farklılık gösterebiliyor demekki ben henüz bir marka kullandım
Canım bak elimde bir tane bir gebenın gunluğu vardı bugun yaptım diğer test pik çıkınca o hala silik diğer test dünden beri pik

Eklentiler

• IMG_20231224_121107.jpg
    IMG_20231224_121107.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 61
Ben doktora gitmesem Ebru hanıma ınanıcam doktora gittim hormana baktılar sağlıklı yumurtlaman olmuş testlerin bozuk dedi Ebru hanım urunun arkasında duramadı bu ay yumurtlama gördüm şükür hayırlısı olsun hakkımızda
Hayırlısı güzel haberler alırsınız insallah mutlaka yazın bana da 😊 ya benim prolaktin yüksekliğim vardı Ekim ayinda gittiğimde çok yüksek çıktı ilaç kullandım düştü düzene girdi o ay doktor yumurtlaman olmamış normal dedi . İlaçla düzene girer sorun yok dedi bende ondan ilk iki ay testte görmedim normal dedim . Ama bu ay düşük eminim asla çıkmıyor pik göremiyorum demiştik zaten bitsin almicam bi testten diye

Canım bak elimde bir tane bir gebenın gunluğu vardı bugun yaptım diğer test pik çıkınca o hala silik diğer test dünden beri pik
Benimde böyle çıkıyor işte asla ikisi aynı koyulukta olmadı . Bende innovita aldım bu ay onunla deneyeceğim . Çünkü bu testte görmedikçe daha çok stres oluyorum atlıyorum günleri

Benimde böyle çıkıyor işte asla ikisi aynı koyulukta olmadı . Bende innovita aldım bu ay onunla deneyeceğim . Çünkü bu testte görmedikçe daha çok stres oluyorum atlıyorum günleri
Bide bana sor 2 ayım acaba bir sorun mu neden boyle demekle kendimi yemekle gecti

Doktor ne demişti peki ? Bende gittiğimde yumurtlamaların gayet iyi demişti
Şu testlere zerre güvenin yok. Geçen ay kürtaj sonrası ilk adeti gördükten sonra bi ovulasyon testi deneyeyim dedim. Adete 2 gün kala pik oldu.. noluyor dedim.. bir de gebelik testi yaptım pozitif.. neyse o da kürtajla sonuçlandı bir hafta önce. Dün akşam sırf merakımdan ovulasyon testi yaptım ki hala kanamam vardı veee ovulasyon yine pik😂

Şu testlere zerre güvenin yok. Geçen ay kürtaj sonrası ilk adeti gördükten sonra bi ovulasyon testi deneyeyim dedim. Adete 2 gün kala pik oldu.. noluyor dedim.. bir de gebelik testi yaptım pozitif.. neyse o da kürtajla sonuçlandı bir hafta önce. Dün akşam sırf merakımdan ovulasyon testi yaptım ki hala kanamam vardı veee ovulasyon yine pik😂
Öncelikle çok geçmiş olsun . Ayy gerçekten mi ya biz belki de o yüzden kendimizi yıpratıyoruz çıkmıyor diye kafalar yine karıştı 😂Hangi testi yapmıştınız ? Bir de pcos olunca pozitif çıkar sürekli diye okudum hep öyle bir durum yoktur inşallah

X