Ovulasyon testi yrdmm

cgdm82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
210
312
Arkadaşlar ovulasyon testi ilk defa kullanılıyorum gündüz ilk yaptım t çizgisi ile C çizgisi hemen hemen aynı orta pembe rengindeydi .şimdi tekrar yaptım resimdeki gibi yorumlar mısınız bilgili arkadaşlar yumurtlama yakın demek midir

Arkadaşlar ovulasyon testi ilk defa kullanılıyorum gündüz ilk yaptım t çizgisi ile C çizgisi hemen hemen aynı orta pembe rengindeydi .şimdi tekrar yaptım resimdeki gibi yorumlar mısınız bilgili arkadaşlar yumurtlama yakın demek midir

Eklentiler

• EC38E37D-850B-48F6-9235-F265CD60EE38.jpeg
    EC38E37D-850B-48F6-9235-F265CD60EE38.jpeg
    224,7 KB · Görüntüleme: 80
T C den daha koyu olursa yumurtlama oluyor C de T den koyu olursa bilin ki catlama olmus yumurtlama ve catlama gunlerini degerlendirin istersenin instagramda bigebeningunlugu var oradaki kadin cok yardimci oluyor isterseniz oraya bir gonderin

T C den daha koyu olursa yumurtlama oluyor C de T den koyu olursa bilin ki catlama olmus yumurtlama ve catlama gunlerini degerlendirin istersenin instagramda bigebeningunlugu var oradaki kadin cok yardimci oluyor isterseniz oraya bir gonderin
Teşekkürler bilgi için 🥰👍aslında biliyorum ama bnm durum biraz karışık regl 4 gün geçti 1 testte silik 2. Çizgi çıktı sonraki 2 farklı marka test ile negatif çıktı…ovulasyona bakayım dedim ondada kafam karıştı bugünlerde çatlamış olamaz diye düşündüm oyuzden sormak istedim yine sağolun açıklama için

X