Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Yaz00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
10
1
35
Ovulasyon testim boyle cikti ne yapmam lazim yardim eder misiniz Dun ve ondan onceki gun iliski yasadik. Onumuzdeki gunlerde ne yapmaliyim hamile kalabilmek icin Testimi de paylastim.

Eklentiler

• 1617612623009442824048.jpg
    1617612623009442824048.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 53
Ovulasyon testim boyle cikti ne yapmam lazim yardim eder misiniz Dun ve ondan onceki gun iliski yasadik. Onumuzdeki gunlerde ne yapmaliyim hamile kalabilmek icin Testimi de paylastim.
Dogru saatlerde yapman lazım mesela öğlen 12ile 4 arasi aksam 20 ile 22 arasi testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını kesmen gerek

Evet sivi alimimna dikkat ettim sabah 7de kalkiyorum.11.30da yapiorum. Aksam da 20.00de yapiyorum. hep ayni saatlerde yapiyorum ilk idrarda da yapmadim.2 saat oncesine kadar sivi alimini kestim Dogru cizgimivemin olamadim

Canım pik olmak üzere aksam saatleri 8 gibi tekrar yap yumurtlama olabilir. O zaman değerlendirme yap ama yine yarın aynı saatte ovulasyon testi yap

Cok tsk ederim ins hayirlisiyla olur. Bugun pik yaptiysa yarinki silik cikacak t cizgisi oyle mi yorumlamaliyim. Bu arada cok fazla test yapmisligim var cift cizgi bu kadar net hic denk gelmemistim. Ondan soruyorum

BU YAZIYI OKUYUN! Mutlaka bu geceyi değerlendirin en önemi gün bugün. Dün yazmışınız yazıyı dün eşitti çizginiz. Buhün dünden çok daha önemli. Bugün geceyi değerlendirin yarın yapmayın

BU YAZIYI OKUYUN! Mutlaka bu geceyi değerlendirin en önemi gün bugün. Dün yazmışınız yazıyı dün eşitti çizginiz. Buhün dünden çok daha önemli. Bugün geceyi değerlendirin yarın yapmayın
Okudum tsk💜 o gunu de degerlendirdim hayirlisi adetime 2 gun var asiri gogus hassasiyetim var ins adet olmsm artik bu sefer hamileyim die dua ediyorum:KK43:

Okudum tsk o gunu de degerlendirdim hayirlisi adetime 2 gun var asiri gogus hassasiyetim var ins adet olmsm artik bu sefer hamileyim die dua ediyorum:KK43:
İnşallah bebiş vardır💕 sağlıkla gelsin🙏
Ins canim su mubarek gun dua niyetinde💜

X