Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi ??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar ovulasyon testlerim bu şekilde bugünkü testten emin olamadığım için iki kere çektim farklı açılardan Son adet tarihim 21 mayıs yumurtlama 4 haziran bugün yumurtlamamın 12. Günü bu şekilde olması normal mi sizce ? 3 aydır ovulasyon testi kullanıyorum
Sonuç ne oldu merak ettim. Bende de aynı durum var da

Hala test yapmadım düzensizliğim olduğu için biraz daha günüm geçsin diye bekledim dün biraz midem bulandı gece yatarken ve sabah adet olacakmışım gibi ağrı hissettim en uygun zamanda test alacağım
Elinde ovulasyon testi kaldıysa yapsana, hala koyuysa büyük ihtimalle gebesin. Benimde bugün 25.günüm ovulasyon testim 5 gündür pik, yumurtlama mı yoksa gebelik mi anlam veremedim.

Elinde ovulasyon testi kaldıysa yapsana, hala koyuysa büyük ihtimalle gebesin. Benimde bugün 25.günüm ovulasyon testim 5 gündür pik, yumurtlama mı yoksa gebelik mi anlam veremedim.
En son yaptığımın fotoğrafını atmıştım daha kalmadı 31. Güne geldim en fazla 43 gün adet olmamıştım o güne kadar yapmayı düşünmüyorum kaldı 12 gün bide adet sancısı hissettiğim için bekleyeceğim

Uzun süre pik olduğunda havuç yemeyi tavsiye ediyorlar çatlatıyormuş yumurtayı instagramda bir gebeningünlüğü sayfasına bi bakarsan

En son yaptığımın fotoğrafını atmıştım daha kalmadı 31. Güne geldim en fazla 43 gün adet olmamıştım o güne kadar yapmayı düşünmüyorum kaldı 12 gün bide adet sancısı hissettiğim için bekleyeceğim
Benimde elimde 2 tane kaldı, onları da kullanıp beklemeye geçicem artık

Bende ayaklarımı dikip yatıyorum 1 saat. Bu ay bende gün aşırı devam ediyorum ama piki gördüğüm gün hem sabah hemde akşam ilişki oldu bakalım
hakkında hayırlısı olsun inşallah. benim çatlamadan 12 gün sonra erken testte bile çıkmamıştı. 3-4 saat sonra eve dönüp baktığımda acayip silik bi çizgi oldugunu farkettim 14. gün normal testte çıkmıştı. erken yapıp üzülme diye söylüyorum Rabbim gönlüne göre versin :KK200::nazar:

hakkında hayırlısı olsun inşallah. benim çatlamadan 12 gün sonra erken testte bile çıkmamıştı. 3-4 saat sonra eve dönüp baktığımda acayip silik bi çizgi oldugunu farkettim 14. gün normal testte çıkmıştı. erken yapıp üzülme diye söylüyorum Rabbim gönlüne göre versin :KK200::nazar:
Amin canım sağolasın inşallah Rabbim hepimize nasip etsin 🙏🙏🙏🙏

Merhaba kızlar test yaptım ve negatif çıktı

Eklentiler

• 545CA000-14C7-45A0-BB4C-5C0B9EF917F0.jpeg
    545CA000-14C7-45A0-BB4C-5C0B9EF917F0.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 67
Merhaba kızlar benimde bir sorum olucaktı bugünden itibaren döngümün 23.günündeyim reglime 1 hafta var doktora gittim ultrasonla baktı yumurtan çatlamış dedi bende eve gelirken ovülasyon testi aldım ve az önce yaptım sorum şu son 8 gündür ilişki yaşamıyoruz bugün ilişki olsa hamilelik şansım var mıdır acaba?

Eklentiler

• IMG_20210712_152125.jpg
    IMG_20210712_152125.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba kızlar benimde bir sorum olucaktı bugünden itibaren döngümün 23.günündeyim reglime 1 hafta var doktora gittim ultrasonla baktı yumurtan çatlamış dedi bende eve gelirken ovülasyon testi aldım ve az önce yaptım sorum şu son 8 gündür ilişki yaşamıyoruz bugün ilişki olsa hamilelik şansım var mıdır acaba?
Zannetmiyorum ama yinede değerlendir Allah bilir

X