Ovülasyon testi

nurkytk

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2021
7
2
29
Arkadaşlar merhaba
Ovülasyon testi yapıyorum bir aydır ovülasyon testi yapıyorum fakat açık renk bir t çizgisi çıkıyor 3 gün boyunca sonrasında beyaza dönüyor yardımcı olabilecek var mı pko’m var

Arkadaşlar merhaba
Ovülasyon testi yapıyorum bir aydır ovülasyon testi yapıyorum fakat açık renk bir t çizgisi çıkıyor 3 gün boyunca sonrasında beyaza dönüyor yardımcı olabilecek var mı pko’m var
Böyle bi durum varsa doktora gidin en net bilgiyi o verir ☺️ Sağlıklı günler

Pkoda ivulasyon testleri çok sağlıklı sonuçlar vermiyor. Yumurta takibini doktorla yapsanız daha iyi.

Arkadaşlar merhaba
Canım testini nerden aldın? Hep aynı markayla mı denedin? Ben bu ay internetten sipariş vermiştim bir yandan doktor kontrolüne gidiyorum. 18 mm yumurtam gelişmiş ilaçta kullandım ona rağmen ovulasyon testinde çok silik çizgi vardı. Çatlatma iğnesini oldum akşama ağrım başladı tekrar yaptım yine çizgiler birbirine yakın değildi silik çıktı. Test bozuktu galiba seninde öyle bişey olmuş olabilir mi? Gerçi pko var diyorsun canım ama teyit etmek için başka marka ve doktor kontrolünde takibini yap. Geçen ay eczaneden aldıklarımda gayet günü gelince T çizgisi kontrol çizgisinden bile koyuydu ağrıdan da takip ediyorum doğru sonuç vermişti

Canım testini nerden aldın? Hep aynı markayla mı denedin? Ben bu ay internetten sipariş vermiştim bir yandan doktor kontrolüne gidiyorum. 18 mm yumurtam gelişmiş ilaçta kullandım ona rağmen ovulasyon testinde çok silik çizgi vardı. Çatlatma iğnesini oldum akşama ağrım başladı tekrar yaptım yine çizgiler birbirine yakın değildi silik çıktı. Test bozuktu galiba seninde öyle bişey olmuş olabilir mi? Gerçi pko var diyorsun canım ama teyit etmek için başka marka ve doktor kontrolünde takibini yap. Geçen ay eczaneden aldıklarımda gayet günü gelince T çizgisi kontrol çizgisinden bile koyuydu ağrıdan da takip ediyorum doğru sonuç vermişti
İnternetten almıştım ve hep aynı marka devam ediyorum. Artık bu testi yaparken sinir olmaya da başladım sanırım doktor kontrolünde gitmek mantıklı olucak normalde kasık ağrılarımda var bugun şiddetli ve hala silik

Arkadaşlar merhaba
Pcon olduğu için yeterince büyümüyor yumurtan sanırım. Çoklu folikuller sönüyor buyuyemiyir.

İnternetten almıştım ve hep aynı marka devam ediyorum. Artık bu testi yaparken sinir olmaya da başladım sanırım doktor kontrolünde gitmek mantıklı olucak normalde kasık ağrılarımda var bugun şiddetli ve hala silik
Valla canım ben Bi yandan doktor kontrolüne gidince testte bir hata olduğunu anladım iğne atılmama rağmen yine aynıydı. Certain marka bu belki sende aynı testi almışsındır. Doktora gittiğinde atma testleri bir yandan da kontrol et o zaman belli olur

Kızlar şöyle bir şey var bugun kasık ağrılarım ve göğüs hassasiyetim var fakat testi yaptığımda çok silik nerdeyse gözükmeyecek şekilde t çizgisi çıktı sanırım test yerine doktor kontrolüyle gitmek en mantıklısı teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba
Bende de pko var bnde teste adet bittikten 3 gün sonra yani döngümüm 8. Gününden itibaren başladım fakat hala ovulasyon görünmedi :KK43:(

Eklentiler

• 86912.jpg
    86912.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 47
X