Ovulasyon testi

Kuzu baksana var ama pik değil sanki ya da bana mı öyle geliyor
Kuzum kesinlikle pik eğer en çift koyu çizgileri diyorsan bak kendi pik testimi atıyorum anlarsın zaten. Bugün tekrar son testimi yaptım çatlamayı da gördüm silikten bile daha az hale geldi sen yarın da tekrar yap tekrar silik veya hayalet çizgi olursa çatlamada olmuştur bugünü ve sonra ki iki günü değerlendirmeyi unutma

Eklentiler

• IMG_20211023_122039.jpg
    IMG_20211023_122039.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar merhaba benim adetime 3 4 gün var daha ben bu sabah ovulasyon testi yaptım bu sekildeydi neden olabilir acaba? lütfen yardım edin....

Eklentiler

• IMG_20211025_104042.jpg
    IMG_20211025_104042.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 87
Kuzum kesinlikle pik eğer en çift koyu çizgileri diyorsan bak kendi pik testimi atıyorum anlarsın zaten. Bugün tekrar son testimi yaptım çatlamayı da gördüm silikten bile daha az hale geldi sen yarın da tekrar yap tekrar silik veya hayalet çizgi olursa çatlamada olmuştur bugünü ve sonra ki iki günü değerlendirmeyi unutma
Aynen canım yaptım teşekkür ederim cevabın için 😊 bugünde devam ediyor aynı koyulukta

Canım tebrik ederim öncelikle sağlıkla gelsin inşAllah başka belirtin varmıydı ?
Teşekkür ederim inşallah kasık ağrısı göğüslerimde şiş ve acı🙁hafif mide bulantısı kirpiklerim rimel sürmüş gibi ve gözlerimin içindeki siyah noktanın küçülmesi sürekli uyku ve yorgunluk 🤗ben çok hissettim farklılığı hatta hamile olduğunu nasıl anlayamıyorlar diye de yadırgamıştım vücut her türlü sinyali veriyor ☺️🥰

Teşekkür ederim inşallah kasık ağrısı göğüslerimde şiş ve acı🙁hafif mide bulantısı kirpiklerim rimel sürmüş gibi ve gözlerimin içindeki siyah noktanın küçülmesi sürekli uyku ve yorgunluk 🤗ben çok hissettim farklılığı hatta hamile olduğunu nasıl anlayamıyorlar diye de yadırgamıştım vücut her türlü sinyali veriyor ☺️🥰
Son değerlendirilen günden beri göğüs ağrısı ve acı mide de yanma kasıklarda acı gaz problemim var gebeliğe yormak istemiyorum negatif çıkarsa diye ama 10 Kasıma kadar beklemeden en erken ne zaman test yaptırsam doğru sonuç alırım

Ben bu ay 20 gün Hayıt macunu kullandım nihalin bahçesi instagramda mutlaka isteyenler denesin ...yaklaşık 8 aydır deniyorduk olmamıştı hiç bir de ovulasyonla takip ettim umarım sağlıkla gelir 🙏
Ya bi şey sorucam hayıt macunu nu bende aldım ne kadar kaç kaşık yiyorsun bana tadı çok kötü geldi sana da mı öyle K karanfilla

Ya bi şey sorucam hayıt macunu nu bende aldım ne kadar kaç kaşık yiyorsun bana tadı çok kötü geldi sana da mı öyle K karanfilla
Merhaba evet bana da tadı başta çok kötü gelmişti baya yoğun aynı yerden mi aldınız ama zamanla sevmeye başladım alışıyorsun hemen su iç üzerine çok çiğneme..😁zaten çok kullanmadım 1 ay gibi sabah akşam 1 tatlı kaşığı aç karnına

Merhaba evet bana da tadı başta çok kötü gelmişti baya yoğun aynı yerden mi aldınız ama zamanla sevmeye başladım alışıyorsun hemen su iç üzerine çok çiğneme..😁zaten çok kullanmadım 1 ay gibi sabah akşam 1 tatlı kaşığı aç karnına
Nihal’in bahçesinden aldım ben ama şöyle bi durum Çar ben benim yumurtam çatladı pazartesi test yapcam ama ben umutsuzum o yüzden sipariş ettim kullansam mı

Nihal’in bahçesinden aldım ben ama şöyle bi durum Çar ben benim yumurtam çatladı pazartesi test yapcam ama ben umutsuzum o yüzden sipariş ettim kullansam mı
Gebelik şüphesi varsa kullanma ben adete 7-8 gün önce bıraktım kendisi de öyle söylemişti... adet olursan sonrasında içmeye başlarsın

Ben bu ay 20 gün Hayıt macunu kullandım nihalin bahçesi instagramda mutlaka isteyenler denesin ...yaklaşık 8 aydır deniyorduk olmamıştı hiç bir de ovulasyonla takip ettim umarım sağlıkla gelir 🙏
Merhaba bende pco var acaba bu macun yumurtlamayı sağlıyormu?

Merhaba bende pco var acaba bu macun yumurtlamayı sağlıyormu?
Canım bende kullandım aldım bir kavanoz pko var bende de bu ay yumurtlama takibi yaptık 3 yumurtam büyüdü biri 22 mm diğeri 21 mm diğeri 1.47 büyüklüğünde ve en önmemlisi bir sancı girdi bu ay karnıma doktora gttim heyecanla ve 4 cm lik kistin patlamış daha kolaylaştı işimiz dedi kesinlikle tavsiye ederim

X