Ovulasyon testi

bstka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
31
21
28
Arkadaşlar merhaba adetime 4 gün kala ovulasyon testim bu şekilde sonuç verdi son adet tarihimin tam 14.günü pik yapmıştı koyu kırmızıydı ve değerlendirmiştik sonrasında yok denecek kadar silikti ikinci çizgi çok zor belli oluyordu şimdi öncesine göre belirgin geldi bana ve gebelikle ilgili bir belirti olabilir mi diye merak ettim. Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim 😊
83BC1049-D95D-41F1-84AE-C77599356845.jpeg
83BC1049-D95D-41F1-84AE-C77599356845.jpeg

Arkadaşlar merhaba adetime 4 gün kala ovulasyon testim bu şekilde sonuç verdi son adet tarihimin tam 14.günü pik yapmıştı koyu kırmızıydı ve değerlendirmiştik sonrasında yok denecek kadar silikti ikinci çizgi çok zor belli oluyordu şimdi öncesine göre belirgin geldi bana ve gebelikle ilgili bir belirti olabilir mi diye merak ettim. Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim 😊Eki Görüntüle 3019588 Eki Görüntüle 3019588
T çizgisi pik kadar koyu oluyor hamilelik olunca canım,imkanin varsa test alıp yap derim inşallah bebis vardir 🥰

T çizgisi pik kadar koyu oluyor hamilelik olunca canım,imkanin varsa test alıp yap derim inşallah bebis vardir 🥰
Aminn inşallah canım 🙏🏻 Yarın sabah ilk idrarla test yapayım normal kaset testlerden var elimde erken gebelik testi yok ve adetime 4 gün var ne kadar doğru sonuç verir bilmem ama denemekten zarar çıkmaz 🙈

Umarım vardır ama bende sürekli ovulasyon yaptgm için benimde adetime birgün kala bile öyle çıkıyor gebelik olması için ikiside aynı kırmızılkta olması lazm kaldı ki regle 4 gün kala çıkması ztn çok zor kan verin isterseniz 😊

Aminn inşallah canım 🙏🏻 Yarın sabah ilk idrarla test yapayım normal kaset testlerden var elimde erken gebelik testi yok ve adetime 4 gün var ne kadar doğru sonuç verir bilmem ama denemekten zarar çıkmaz 🙈
Hiç belli olmaz belki çıkar ama cikmazsa umutsuzlanma adet olana kadar umut hep vardır 🥰🥰

Umarım vardır ama bende sürekli ovulasyon yaptgm için benimde adetime birgün kala bile öyle çıkıyor gebelik olması için ikiside aynı kırmızılkta olması lazm kaldı ki regle 4 gün kala çıkması ztn çok zor kan verin isterseniz 😊
Evet biraz erken 🙈 Kanı adet günüm geçerse vereyim en iyisi ben yoksa boşa hayal kırıklığı olmasın

Kızlar merhaba bu sabah ve akşam olmak üzere 2 kere gebelik testi yaptım her ikisinde de 2-3 dakika bekledim çizgi çıkmayınca gittim işlerime baktım yarım saat sonra geldiğimde böyle silik çift çizgi gördüm. Adetime hala 3 gün var. Böyle birşey başına gelen var mı?
D331DEC4-32C2-4447-BFE5-A8CC433F97D3.jpeg

Kızlar merhaba bu sabah ve akşam olmak üzere 2 kere gebelik testi yaptım her ikisinde de 2-3 dakika bekledim çizgi çıkmayınca gittim işlerime baktım yarım saat sonra geldiğimde böyle silik çift çizgi gördüm. Adetime hala 3 gün var. Böyle birşey başına gelen var mı?Eki Görüntüle 3020116
Canm gebelik çıktı mı acaba hamile misinz

Arkadaşlar merhaba adetime 4 gün kala ovulasyon testim bu şekilde sonuç verdi son adet tarihimin tam 14.günü pik yapmıştı koyu kırmızıydı ve değerlendirmiştik sonrasında yok denecek kadar silikti ikinci çizgi çok zor belli oluyordu şimdi öncesine göre belirgin geldi bana ve gebelikle ilgili bir belirti olabilir mi diye merak ettim. Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim 😊Eki Görüntüle 3019588 Eki Görüntüle 3019588
Hamile misinz

Benimde pikten sonra 11 gün oldu ovulasyon testi yaptım bu şekilde köyü cikti aman bilemedim
Canım ovulasyon testlerine bu konu da çok güven olmaz ama ben gebelik testimi yaparken ovülasyon testi de yapmıştım ve aynı fotoğrafta gönderdiğin gibi çıkmıştı çizgim. Hamileliği oradan da anlamıştım. Genelde T çizgisi C çizgisinden koyu olmalı gebelik için derler ama benim senin ki gibiydi 😊

Canım ovulasyon testlerine bu konu da çok güven olmaz ama ben gebelik testimi yaparken ovülasyon testi de yapmıştım ve aynı fotoğrafta gönderdiğin gibi çıkmıştı çizgim. Hamileliği oradan da anlamıştım. Genelde T çizgisi C çizgisinden koyu olmalı gebelik için derler ama benim senin ki gibiydi 😊
Bende bilemiyorm adet tarihim de ne zamn bilmiyorm düzensiz hep geçen aya göre 8 gün var ama diyorlar ki pik gördükten 14 gün sonra adet tarihin o na göre de 4 günüm var bilemiyirm

Canım ovulasyon testlerine bu konu da çok güven olmaz ama ben gebelik testimi yaparken ovülasyon testi de yapmıştım ve aynı fotoğrafta gönderdiğin gibi çıkmıştı çizgim. Hamileliği oradan da anlamıştım. Genelde T çizgisi C çizgisinden koyu olmalı gebelik için derler ama benim senin ki gibiy
Bende bilemiyorm adet tarihim de ne zamn bilmiyorm düzensiz hep geçen aya göre 8 gün var ama diyorlar ki pik gördükten 14 gün sonra adet tarihin o na göre de 4 günüm var
Bende bilemiyorm adet tarihim de ne zamn bilmiyorm düzensiz hep geçen aya göre 8 gün var ama diyorlar ki pik gördükten 14 gün sonra adet tarihin o na göre de 4 günüm var bilemiyirm
Bazen ayda iki kere yumurtlama yaşayan insanların da bu şekilde çizgiyle karşılaştığını duymuştum. Gönlünden geçen neyse o olsun inşallah ama aklında kalmaması için gebelik testi alıp yapabilirsin. Ben sana kendi ovulasyon testi görselimi ekliyorum şimdi.

Eklentiler

• 2338E320-5A9B-4C23-B7ED-D26FFEDEA74F.jpeg
    2338E320-5A9B-4C23-B7ED-D26FFEDEA74F.jpeg
    35,9 KB · Görüntüleme: 296
Bazen ayda iki kere yumurtlama yaşayan insanların da bu şekilde çizgiyle karşılaştığını duymuştum. Gönlünden geçen neyse o olsun inşallah ama aklında kalmaması için gebelik testi alıp yapabilirsin. Ben sana kendi ovulasyon testi görselimi ekliyorum şimdi.
Evet benimki gibi hani adet tarihim ne zamn olduğunu bilsem yapacağım da peki sizin ne kadar vardı adetinize test yaptinizda

Evet benimki gibi hani adet tarihim ne zamn olduğunu bilsem yapacağım da peki sizin ne kadar vardı adetinize test yaptinizda
Canım ben 11 şubatta adet olmuştum en son bu ay 9 martta bekleniyordu adetim ben 7 martta klasik kaset test yaparak öğrendim net sonucu. Ama bunun öncesinde yaptığım kaset testlerde de yarım saat sonra pozitif görüyordum. Yani eğer gebelik testi almadıysan ve alacaksan laboquik testlerini öneririm ben erken gebelik testi hakkında çok yanıltıcı şeyler okudum en garanti kaset testtir diyorlardı doğruymuş hem daha uygun hem daha güvenilir bence de o yüzden aklında olsun

Canım ben 11 şubatta adet olmuştum en son bu ay 9 martta bekleniyordu adetim ben 7 martta klasik kaset test yaparak öğrendim net sonucu. Ama bunun öncesinde yaptığım kaset testlerde de yarım saat sonra pozitif görüyordum. Yani eğer gebelik testi almadıysan ve alacaksan laboquik testlerini öneririm ben erken gebelik testi hakkında çok yanıltıcı şeyler okudum en garanti kaset testtir diyorlardı doğruymuş hem daha uygun hem daha güvenilir bence de o yüzden aklında olsun
Valla eczaneye diyorm hangisi varsa veriyor o zaman bana erken dahabteste

Valla eczaneye diyorm hangisi varsa veriyor o zaman bana erken dahabteste
Düzensiz dediğin için ve tarihinden emin olamadığın için birşey diyemiyorum canım. Doğru hissettiğin zaman da yap testini bir kaç gün arayla tekrarla vs. Adet olacağın tarihi bilsen en garantisi beklemek diyeceğim ama olmuyor bu durumda. En hayırlısı olsun hakkında 🙏🏻

X