Ovulasyon testi

Umutluanne32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
91
32
32
Kızlar selam ovulasyon testi kullanıyorum. Adet gittikten 2 gün sonra başladım yaklaşık 15 gündür deniyorum ama tam net iki çizgiyi görmedim ve gördüklerimde silikti şimdi iki gündürde hiç çizgi yok yumurtlama olmadı mı acaba yoksa silik çıkanlar yumurtlamammıyfı yardımcı olursanız çok sevinirim

Kızlar selam ovulasyon testi kullanıyorum. Adet gittikten 2 gün sonra başladım yaklaşık 15 gündür deniyorum ama tam net iki çizgiyi görmedim ve gördüklerimde silikti şimdi iki gündürde hiç çizgi yok yumurtlama olmadı mı acaba yoksa silik çıkanlar yumurtlamammıyfı yardımcı olursanız çok sevinirim
Hangi testi kullanıyorsunuz

Benimde bu şekilde acaba yumurtlama günüm mü çok merak ediyorum yarın da yapıcam silikleşmişse yumurta çatlamış olacak sanırım aybı marka bu testte

Eklentiler

• IMG_20240101_171648.jpg
    IMG_20240101_171648.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 28
Adet döneminin 10.günü yapmaya başlayabilirsiniz. Benim 17 veya 18. Günü pik çıkıyordu geç yumurtlama oluyormuş. Ama bazı aylar yumurtlama da olmayabilir. Üst üste 3 ay olmadığı oldu benim

Adet döneminin 10.günü yapmaya başlayabilirsiniz. Benim 17 veya 18. Günü pik çıkıyordu geç yumurtlama oluyormuş. Ama bazı aylar yumurtlama da olmayabilir. Üst üste 3 ay olmadığı oldu benim
Benim adetim çok düzensiz uzun zamandır ovülasyon testi yapıyorum ve ilk defa yumurtlama gördüm ve çatladığını gördüm

3AB1102C-562C-49D6-98AD-E914ED0C2AB5.jpeg

Kızlar yumurtlama günüm 1 ocaktı 28 günde bir regl oluyorum 14. gün yumurtlama günüm biliyorum bugünü değerlendirebiliyorum ancak hala yumurtlamada sayılır mıyım

BD672F0A-BE45-4B0B-B1BB-5D85F91AAA50.jpeg

Yorumlar mısınız kızlar 16.30 da yaptım diğerinde 19 çeyrek gibi ne anlama geliyor yumurtlamam bitmiş mi çatlamış mı bugünü değerlendirebilir miyim hala lütfen cevap

X