Ovulasyon testi

Reglime 1 hafta var, inşallah öyledir.. Her ay aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldım artık :)
Ama çok erkenmiş daha benim de 3 gün var test yaptım belli olan bi çizgi yok arkadan flaş tutunca çok silik görüyorum sadece oda belki psikolojik 🤭

Eklentiler

• 1000031261.jpg
    1000031261.jpg
    116,8 KB · Görüntüleme: 33
Her ay yumurtlama aynı gün olmayabiliyor o yüzden testle takip etmek yumurtlama gününü teşhis etmek için önemli. Yumurtlama gününü değerlendirdiğinizde başka bir sorun yoksa bebeğiniz size tutunur inşallah
Çikolata kistim var ama inşallah tutunur Rabbim kimseye aratmadan hayırlısıyla versin inşallah 🌺

Ama çok erkenmiş daha benim de 3 gün var test yaptım belli olan bi çizgi yok arkadan flaş tutunca çok silik görüyorum sadece oda belki psikolojik 🤭
Hahah kendimi gördüm, ben de hep ışığa doğru filan tutuyorum 😂 ya da hayali çizgiler uyduruyorum çok silik var bakın filan diye 🤭🤭

Bugünkü testim bu şekilde şimdi dün çatlama olmuş mu yani tam anlayamadim

Eklentiler

• IMG20240209152247.jpg
    IMG20240209152247.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba adetime 7 gün var test yapsam sizce cikarmi😅insan sabredemiyor
Evet sabretmek çok zor ama erken yaptığınızda yanlış sonuç alırsınız beklemek en iyisi. Benim de adet günüm dündü olmadım bugün test yapacaktım cesaret edemedim biraz daha bekleyeceğim bel ağrım var sadece şuan

Merhaba arkadaşlar benim testlerimi de yorumlar mısınız? Kafam çok karıştı adetten sonra 12. Gün başladım testlere elime o zaman ulaştı. Ama sanki hiç pik olmamış. Ya da hiç çatlamamış gibi bir türlü anlayamıyorum :KK43:

Eklentiler

• IMG_20240212_123524.jpg
    IMG_20240212_123524.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 21
Evet sabretmek çok zor ama erken yaptığınızda yanlış sonuç alırsınız beklemek en iyisi. Benim de adet günüm dündü olmadım bugün test yapacaktım cesaret edemedim biraz daha bekleyeceğim bel ağrım var sadece şuan
Bendede bel ağrısı oluyor ama bı iş yapınca bide sabah yataktan kalkarken

X