Ovulasyon testi

civciv123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
16
4
24
Arkadaşlar merhaba adet döngüm 30 gün. Bu ay ovulasyon testi yapmaya karar verdim adetimin başlangıcından itibaren bugün 11. Gün ve bugün ilk defa ovulasyon testi yaptım. Çift çizgi çıktı yumurtlama mı oluyor bu acaba hangi günleri değerlendirmeliyim ?

Eklentiler

• 6E30321B-FBC2-4A8B-B1A2-9A246FABD25C.jpeg
    6E30321B-FBC2-4A8B-B1A2-9A246FABD25C.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 248
Bence bugünü de biraz silikleşinceki günü de değerlendir canım 💙
Çok teşekkür ederimm❤️ Birde benim adet döngüm 30 gün. Sat 9 şubat. Yani bugün 11. Günüm oluyor ve test pozitif çıktı normalde 16. günde falan yumurtlama olması gerekmiyor mu ? Uygulamaya göre yumurtlama 24 şubat gösteriyor kafam çok karıştı 🥺

Valla uygulama benim de farklı normalde bugün gösteriyor ama testlerde tık yok. Ben riske atmayıp hepsini denicem herhalde anksiyetem var da😂😂😂 siz de gönlünüzü rahatlatmak için nasıl istiyorsanız yapın bence yine de en iyisi nu testler gibi

Merhaba kızlar bende ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım 24 Ocak son adet tarihim bir kaç gün sonra da ovulasyon testine başladım sonra dönem dönem kaçırdım unuttum yapmayı vs . Dün sabah uyandım kasıklarımda şiddetli ağrı bir anda aklıma geldi hemen yaptım uyanir uyanmaz ve iki çizgide kopkoyu kırmızı daha sonra bu sabah kalktım yaptım hafif pembemsi o aşırı kırmızılık bitmiş ama adet günüme de 4 gün kaldı ve bugünü değerlendirdik sizce nedir bu yaşayan varmı ??

Merhaba kızlar bende ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım 24 Ocak son adet tarihim bir kaç gün sonra da ovulasyon testine başladım sonra dönem dönem kaçırdım unuttum yapmayı vs . Dün sabah uyandım kasıklarımda şiddetli ağrı bir anda aklıma geldi hemen yaptım uyanir uyanmaz iki çizgide kıpkırmızı neyse bu sabahta yaptım hafif siliklesmeye başladı tabiki günü değerlendirdik ama dört gün sonra adet günüm. Yaşayan varmı lütfen yardım
Çatlama gününü değerlendirmişsiniz sanırım inşallah tutar güzel haberler gelir
Yani adet donemimde neredeyse geldi sayılır 24 Şubat ama sizce tutma ihtimali varmı

Merhaba kızlar bende ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım 24 Ocak son adet tarihim bir kaç gün sonra da ovulasyon testine başladım sonra dönem dönem kaçırdım unuttum yapmayı vs . Dün sabah uyandım kasıklarımda şiddetli ağrı bir anda aklıma geldi hemen yaptım uyanir uyanmaz iki çizgide kıpkırmızı neyse bu sabahta yaptım hafif siliklesmeye başladı tabiki günü değerlendirdik ama dört gün sonra adet günüm. Yaşayan varmı lütfen yardım

Yani adet donemimde neredeyse geldi sayılır 24 Şubat ama sizce tutma ihtimali varmı
Geç yumurtlama olmuş tutma ihtimali vardır tabi kii ben geç yumurtlama çok duydum ama benim gibi erken yumurtlama duymadım inşallah tutar 🙏

Merhaba bende ayın 15inde başladım hayalet çizgi çıkıyordu.Dün sabah ve bu sabah çizgi koyulaştı ama c kadar koyu olmadı. Şimdi tekrar yaptım yine hayalet çizgiye dönmüş yumurtlama olmuyor mu acaba bi yardım edin🙏

Merhaba bende ayın 15inde başladım hayalet çizgi çıkıyordu.Dün sabah ve bu sabah çizgi koyulaştı ama c kadar koyu olmadı. Şimdi tekrar yaptım yine hayalet çizgiye dönmüş yumurtlama olmuyor mu acaba bi yardım edin🙏
Testin görüntüsünü at bi bakalım canım

Merhaba, reglimin bitişinin ertesi günü başladım, bugün 3. Gün, testler bu şekilde, henüz yumurtlama yok değil mi, ilk defa yapıyorum, anlayamadım :)

Eklentiler

• IMG_20240221_200704.jpg
    IMG_20240221_200704.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 160
Merhaba, reglimin bitişinin ertesi günü başladım, bugün 3. Gün, testler bu şekilde, henüz yumurtlama yok değil mi, ilk defa yapıyorum, anlayamadım :)
Canım bende ilk defa bu ay başladım bende çok bilmiyorum yarında bi dene bakalım daha fazla koyulaşırsa daha olmamıştır ama silikleşirse yumurtlama olmuştur diye biliyorum

Canım bende ilk defa bu ay başladım bende çok bilmiyorum yarında bi dene bakalım daha fazla koyulaşırsa daha olmamıştır ama silikleşirse yumurtlama olmuştur diye biliyorum
IMG_20240222_224520.jpg

Koyu çizgiler piktir yumurtlama olmuş 24,36 saat içinde çatlıycağına işaret eder net çizgilerden sonra silikleşen çizgi çatlama olmuştur o gün de gderlendirilmesi gerekir

Canım pik gibi değerlendir derim siliklesince çatlama olmuştur onu da değerlendir 💜

Çok teşekkür ederimm❤️ Birde benim adet döngüm 30 gün. Sat 9 şubat. Yani bugün 11. Günüm oluyor ve test pozitif çıktı normalde 16. günde falan yumurtlama olması gerekmiyor mu ? Uygulamaya göre yumurtlama 24 şubat gösteriyor kafam çok karıştı 🥺
Canım erken yumurtlamış olabilirsin

Kızlarım benim testlerime de bakar mısınız lütfennnnm❤️ dün ve bugün yumurtlama günüm diye biliyordum test de öyle gösteriyor doğru dimiiiii🥹

Eklentiler

• E8AB0419-06F2-440A-B872-ACE57D4804EB.jpeg
    E8AB0419-06F2-440A-B872-ACE57D4804EB.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 190
X