Ovulasyon testi

bilinmezprensesi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
58
6
27
IMG_20240229_143434.jpg
az önce adetimin 4. Günü ovulasyon testi yaptım böyle çıktı yumurtlama olmasa tek çizgi mi olurdu yorumlar mısınız ilk defa deniyorum

Yumurtlama olursa ikisi aynı koyulukta oluyor. Diğer günler ya çok silik ya da sizinki gibi çıkıyor. Bi sorun yok şu an yani
Sizce bu yumurtlama mı peki ? Geçen aylarda daha koyu gördüğüm için emin olamıyorum. Artı akıntım olurdu bu ay yok. Döngümün de 12. Günündeyim bu kadar erken olmazdı hiç.

Eklentiler

• IMG_1791.jpeg
    IMG_1791.jpeg
    158,2 KB · Görüntüleme: 99
Sizce bu yumurtlama mı peki ? Geçen aylarda daha koyu gördüğüm için emin olamıyorum. Artı akıntım olurdu bu ay yok. Döngümün de 12. Günündeyim bu kadar erken olmazdı hiç.
Yani olabilir de olmayabilir de tabii gayet koyu görünüyor ama sizin yumurtanız daha fazla büyüyor demek ki daha koyusunu gördüğünüze göre. Yine değerlendirin bence ama devam etseniz daha iyi olur

Yani olabilir de olmayabilir de tabii gayet koyu görünüyor ama sizin yumurtanız daha fazla büyüyor demek ki daha koyusunu gördüğünüze göre. Yine değerlendirin bence ama devam etseniz daha iyi olur
Zaten iki saat sonra tekrar yaptığımda silik çıktı. Herhalde iki saate çatlama olmamıştır.
Evet akıntıdan sonraki gün genelde pik yapıyordu ve daha koyu oluyordu ama burda aynı koyuluk ve daha koyusu olunca diye okudum ve tereddüte düştüm.

Ay aynısı ben yaşadım bu ay döngünün tam 12. Gününde erkenden bu şekilde çıktı. Pik mi valla bi aydınlatsınlar 😃 sonra 22. Günü T kopkoyu çıktı tekrar bu arada

Ay aynısı ben yaşadım bu ay döngünün tam 12. Gününde erkenden bu şekilde çıktı. Pik mi valla bi aydınlatsınlar 😃 sonra 22. Günü T kopkoyu çıktı tekrar bu arada
Ben şimdi doktora gidiyorum baktırcam yumurta boyutuna çıkınca aydınlatırım seni canım :)

Kuzum ben böyle olunca ertesi gün kanama yaşadım. Doktor yumurtlama kanamasıdır dedi ama bende hiç emin olamadım. Ay hadi bakalım çıkınca yazarsın 💕
Gittim doktora 19 mm folikül var yani bence pik değildi ama yakındı. Bugün yarın çatlar dedi.

Gittim doktora 19 mm folikül var yani bence pik değildi ama yakındı. Bugün yarın çatlar dedi.
Hmm daha da koyulaşacak o zaman. Benim genelde T kopkoyu olur ama geçen ay böyle olup ertesi gün silinmişti. Bu ay da ilk yumurtlamada böyle oldu. 2. De t kopkoyu oldu. Ne diyeyim hayırlısı olsun hakkımızda artık💕

Hmm daha da koyulaşacak o zaman. Benim genelde T kopkoyu olur ama geçen ay böyle olup ertesi gün silinmişti. Bu ay da ilk yumurtlamada böyle oldu. 2. De t kopkoyu oldu. Ne diyeyim hayırlısı olsun hakkımızda artık💕
Benim hep koyu oluyordu o yüzden şaşırdım zaten. Bence senin de ikinci olan yumurtlamaydı.
Hayırlısı evet inşallah herkes güzel haberler alır.

Benim hep koyu oluyordu o yüzden şaşırdım zaten. Bence senin de ikinci olan yumurtlamaydı.
Hayırlısı evet inşallah herkes güzel haberler alır.
Ya şöyle ki bence bu günde önemli 19 mm de çatlayıp gebe kalanlar var. Bence bugünü de değerlendir ne olur ne olmaz. Evet 2. yumurtlamada saha olgun yumurtaydı belli ki ama 1. sinde de çatlama günü kanama oldu ve doktor yumurtlama kanaması %90 dedi. Muhtemelen 19 mm de falan çatladı

Ya şöyle ki bence bu günde önemli 19 mm de çatlayıp gebe kalanlar var. Bence bugünü de değerlendir ne olur ne olmaz. Evet 2. yumurtlamada saha olgun yumurtaydı belli ki ama 1. sinde de çatlama günü kanama oldu ve doktor yumurtlama kanaması %90 dedi. Muhtemelen 19 mm de falan çatladı
Zaten değerlendir dedi. Ama ben innovta kullanıyorum acaba o kopkoyu olduğu zaman kaç mm oluyor yumurta. Bana geçen ay doktor 14. Gün 16 mm yumurtan var demişti 16. Gün test pik yapmıştı her gün iki mm büyüdüğünü varsayarsak acaba test 20 mm yumurtayı falan mı algılıyor.
19 ile hamile kalan oluyor muymuş aa genelde sanki 20 üstü diye duydum.

Zaten değerlendir dedi. Ama ben innovta kullanıyorum acaba o kopkoyu olduğu zaman kaç mm oluyor yumurta. Bana geçen ay doktor 14. Gün 16 mm yumurtan var demişti 16. Gün test pik yapmıştı her gün iki mm büyüdüğünü varsayarsak acaba test 20 mm yumurtayı falan mı algılıyor.
19 ile hamile kalan oluyor muymuş aa genelde sanki 20 üstü diye duydum.
Canım innovita 18 üstünü algılıyor diyorlar en hassası innovita sanırım. Burada bi karşılaştırma vardı bir ebenin günlüğü testleriyle. Valla ben 19 mm ile kalınabilir diye biliyorum benim de genelde t c den baya koyu oluyor ama bu şekilde olup çatladığı da oldu. Dur bakalım yarın iyice pik mi olacak senin

X