Ovulasyon testi

Kızlar Gündüz çok az pembe şekilde geldi dedim sökülüyor regl oldum. Ama hala çok az ve sadece sildikçe geliyor. Yerleşme kanaması olma ihtimali var mı acaba? Yerleşme kanaması nasıl anlaşılıyor ki ve ne zaman test yapmalı böyle olunca?

Adetimin 10. Günündeyim yani ilk gününden sayarsak 10. Gün olmuş oluyor. Dün yaptığım testide bugün yaptığım 3 testide ekliyorum. Dün silikken bugün birden pik yapmadı garip geldi sizde yorumlar mısınız. Adetim genelde 30 günde falan oluyor çok düzenli değil ovulasyon testiini yapmadan 3-4 saat öncesini değerlendirmiştik bu arada

Eklentiler

• IMG_3620.jpeg
    IMG_3620.jpeg
    157,9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_3619.jpeg
    IMG_3619.jpeg
    125 KB · Görüntüleme: 26
Adetimin 10. Günündeyim yani ilk gününden sayarsak 10. Gün olmuş oluyor. Dün yaptığım testide bugün yaptığım 3 testide ekliyorum. Dün silikken bugün birden pik yapmadı garip geldi sizde yorumlar mısınız. Adetim genelde 30 günde falan oluyor çok düzenli değil ovulasyon testiini yapmadan 3-4 saat öncesini değerlendirmiştik bu arada
Merhaba iki testiniz de pik yapmış üçüncüde çatlamış inşallah tutunur bebiş 🌼🥰

Aaa acaba testler mi bozuk aynı idrarla yapmanıza rağmen nasıl böyle bir fark olabilir çok çok şaşırdım
Anlatamadım sanırım :)) tek sayfada olan silik testi dün farklı bir idrarla yaptım. Bir sayfada 3 tane olan testi ise bugün üçünüde aynı idrarla yaptım demek istedim yani dün ile bugün farklı idrarlarla yapıldı :))

Anlatamadım sanırım :)) tek sayfada olan silik testi dün farklı bir idrarla yaptım. Bir sayfada 3 tane olan testi ise bugün üçünüde aynı idrarla yaptım demek istedim yani dün ile bugün farklı idrarlarla yapıldı :))
:)) onu anladım zaten, ikinci foto da yaptığınız üç test aynı idrarla yapıldığı halde nasıl hepsi birbirinden farklı oluyor daha dikkatli baktığım da ikinci fotodaki ikinci testiniz pik gözüküyor birincisi biraz daha silik üçüncüsü ondan da silik. Aynı idrar ama farklı sonuç nasıl olabiliyor onu anlatmak istiyorum :)

Kizlar dünden beri yaptığım testler bunlar. En sağdaki en son bu sabah yaptığım.ondan önceki dün akşam ve onun yanındaki de dün sabah . Sırayla koydum. Pcosum var adetim 6 gün geçti. Bu normal mi geç yumurtlama mi sizce lütfen yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG20240308094133.jpg
    IMG20240308094133.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 13
Kızlar en alttaki bugün, normalde piki 5indr gördüm 2. Çatlamamı oldu kafam karıştı. Göğüslerimde ağrı var kasıklarım ağrıyor. Dün silikti bugün de silik beklemiştim anlamıyorum, benimkini de yorumlar mısınız,, 🙏
IMG_20240308_162922.jpg

Merhaba benimde böyle çıktı yumurtlama var mı

Eklentiler

• GAG-1709902957013.jpg
    GAG-1709902957013.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 6
Benimde böyle çıktı yumurtlama var mı yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• GAG-1709902957013.jpg
    GAG-1709902957013.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 8
X