Ovulasyon Testi

IMG_0094.jpeg
Kızlar size bugün mü yumurtlamam t çizgisi c kadar koyu değil

Bugünü de değerlendirin ve yarın tekrar test yapın.. ben çok denemiştim kıpkırmızı olmuyor çizgi. Görünen o ki ovulasyon oluşmuş sizde yarın yeniden yapabilirsiniz
İnovitanın testleri çok hassas onları öneririm ovülasyonda nokta atışı yapıyor yumurtlamayı yakalıyorsun

Bugünü de değerlendirin ve yarın tekrar test yapın.. ben çok denemiştim kıpkırmızı olmuyor çizgi. Görünen o ki ovulasyon oluşmuş sizde yarın yeniden yapabide
Bugünü de değerlendirin ve yarın tekrar test yapın.. ben çok denemiştim kıpkırmızı olmuyor çizgi. Görünen o ki ovulasyon oluşmuş sizde yarın yeniden yapabilirsiniz
nasılpik olmuyor her ay mı h

Nasıl yani hiç pik görmediniz mi ?

Nasıl yani hiç pik görmediniz mi ?
Yok hayır ikinci kırmızı çizgi illa ki çıkıyor ama kıpkırmızı hiç olmadı bende belki test kalitesiyle alakalıdır bir çok marka kullandım hiç birini hatırlamıyorum oldu baya.. sizinkine benzerdi benim testlerim de yumurtlama da ve catlamada hiç bir sorunum yoktu.

Yumurtlamanıza yakın günlerde yumurta geliştirici şeyler tüketin veya folik asit de kullanabilirsiniz etkisi gerçekten oluyor
Yok hayır ikinci kırmızı çizgi illa ki çıkıyor ama kıpkırmızı hiç olmadı bende belki test kalitesiyle alakalıdır bir çok marka kullandım hiç birini hatırlamıyorum oldu baya.. sizinkine benzerdi benim testlerim de yumurtlama da ve catlamada hiç bir sorunum yoktu.

Kullanmadığım dediğim bir gebenin günlüğü olan canım 😀 inovita kullandım geçen ay ve bu ay devam ilkini baya israf ettim bu ay yine vericem sipariş 😇
ver ver ben ikinci ay takibimde tam pik günü hamile kaldım :) gerçi benimki çok bilinçli olmadı ama rabbim isteyen herkese nasip etsin :)

ver ver ben ikinci ay takibimde tam pik günü hamile kaldım :) gerçi benimki çok bilinçli olmadı ama rabbim isteyen herkese nasip etsin :)
Oh maşAllah darısı bana ve tüm bekleyenlere inşAllah :) tüplerim ağrıyor vala büyüdüğü için sanırım her ay reğlimden sonra başlıyor diğer aya kadar :) Doktor genele kadar ilişki de olsun dedi büyümeye yardımcı olurmuş😀

X