Gebeliğe Hazırlık ovulasyon testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

kubragk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
98
21
26
kızlar bı yorumlarmısınız acaba ?? ovulasyon testım

Eklentiler

• kubbbbb.jpg
    kubbbbb.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 163
Yumurtlama gününüz bence. Bu günleri değerlendirin. Eşimle, ovulasyon testinde silik de olsa çift çizgiyi gördüğümüz gün dahil sonraki 3 günü de değerlendirmiştik ve o ay hamile kalmıştım.

Kızlar bana da yorum yapar mısınız lütfen

Eklentiler

• IMG_2316.JPG
    IMG_2316.JPG
    27,5 KB · Görüntüleme: 138
Arkadaşlar bana cevap verirseniz cok sevinirim 30 günde bir adet oluyorum bu ay ovulasyon testine başladım ama hiç koyu çizgi görmedim fotoda yükleyemiyorum suan ama 12.gün tek çizgi vardı sonra belirgin olmaya başladı ama c le aynı olmadı bugün yani 17.gün yaptım cok az belliydi bı durumda ne yapmamız lazım fikri olan varmı biz 14 15 i değerlendirdik diğerlerine göre daha belirgindi çünkü bide akıntımda var ovulasyon dönemindeyim takcim programında bugün yumırtlama gözüküyo yardım ederseniz sevinirim

Digerlerine gore daha belirginse o zamanlardir yumurtlama zamani bence. Bizde ikinci çizginin en koyu oldugu günü ve sonrasini değerlendiriyoruz. :) Akıntı devam ediyorsa teste devam et gene bir iki gun daha...

Ettim ya bitti benim ovulasyon dönemim artık tek çizgi cıkmaya başladı bıraktım bakmayı sadece sizdede tam koyu çizgi cıkıp cıkmadıgını merak ettim 14 15 zaten diğerlerine göre daha koyuydu değerlendirdik:) inşallah tutar

Ettim ya bitti benim ovulasyon dönemim artık tek çizgi cıkmaya başladı bıraktım bakmayı sadece sizdede tam koyu çizgi cıkıp cıkmadıgını merak ettim 14 15 zaten diğerlerine göre daha koyuydu değerlendirdik:) inşallah tutar
Bat doneminiz ne zamann ?

Hadi hayırlısı haberlerini alırız inşallah senin testlerin nasıldı

Hadi hayırlısı haberlerini alırız inşallah senin testlerin nasıldı
Ben onuncu gun basladim ilk gun cok cok silik bi cizgi 11. Gun isde hic gozukmicek derecede cizik 12. Gun daha koyu on ucuncu gun daha koyuydu ondorduncu gunde kop kyu oldu isde canimmm senn yumurtlaman ne zmndi bnm 22 nisandi isde degerlendrdik dunde degerlendrdik bakalim az kaldi sen test yapmayi ne xaman dusunuyorsn

Ben bu ay başladım zaten 17 nisan benim 13.günüme denk geliyodu 13 14 15 16 17 ve 18 yaptım en son yaptıgımda zaten hiç bişe yoktu. Kayda değer bi 14 15 vardı oda çizgi silikti ama diğer yaptıklarıma göre biraz daha koyuydu biz değerlendirdik işte benim yumurtlama büyük ihtimal 15 yada 16 da oluyo ama bilemiyorum akıntıdan yakip edemiyorum ben

Ben bu ay başladım zaten 17 nisan benim 13.günüme denk geliyodu 13 14 15 16 17 ve 18 yaptım en son yaptıgımda zaten hiç bişe yoktu. Kayda değer bi 14 15 vardı oda çizgi silikti ama diğer yaptıklarıma göre biraz daha koyuydu biz değerlendirdik işte benim yumurtlama büyük ihtimal 15 yada 16 da oluyo ama bilemiyorum akıntıdan yakip edemiyorum ben
Himmm anldm hyrlisi olsn artikkkk

Benimde 19 sanırım yumurtlamam adet olmazsam öteki ay yaptıgımda testi cıkar inşallah

X