Aile Planlaması Ovülasyon testim 4 gündür pozitif !

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Merve758

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
120
57
29
FA3EF591-AB90-4354-BBAD-41B65ABB61D6.jpeg

Hanımlar ovülasyon testim 4 gündür pik çıkıyor neden olabilir? Geçen ay 2 gün pik oldu sonra silikleşti değerlendirdik yumurtlamadan 13 gün sonra kanamam başladı 5 gün sürdü sonrasında 3. Gün test yapmaya başladım ama hep pozitif. Pcos um bununla ilgisi olabilirmi

Adetime 20 gün var normal zamanlamaya bakıcak olursak. Adetim bitti 3 gün sonra başladım ovülasyona 4 gündür de pozitif
Pardon ben yanlış anladım o zaman pcostan kaynaklı olabilir hem yapmaya devam edin hemde değerlendirin

Az önce gebelik test yaptım pozitif çıktı 🙈 ama hamileliğimden emin değilim sabah kan vereyim sonuca göre artık kısmet bakalım
Ayy ne guzell bak boşuna dememişim gebelik testi yap diye yarın kan ver sonucu mutlaka yaz

Ayy ne guzell bak boşuna dememişim gebelik testi yap diye yarın kan ver sonucu mutlaka yaz
Gerçekten teşekkür ederim siz demeseniz benim hayatta aklıma gelip de test yapmazdım ☺️ Bir yanın umutşu ama bir yanım şüpheli acaba test mi yanlış diye. Çünkü dediğim gibi adetim çok yoğun ve ağrılı oldu üsütnden de 1 hafta geçti bilemiyorum. Diğer yandan da 5 gündür ovü testi pozitif di bugünde hcg pozitif çıktı kafam karışık 🤷‍♀️☺️

Gerçekten teşekkür ederim siz demeseniz benim hayatta aklıma gelip de test yapmazdım ☺️ Bir yanın umutşu ama bir yanım şüpheli acaba test mi yanlış diye. Çünkü dediğim gibi adetim çok yoğun ve ağrılı oldu üsütnden de 1 hafta geçti bilemiyorum. Diğer yandan da 5 gündür ovü testi pozitif di bugünde hcg pozitif çıktı kafam karışık 🤷‍♀️☺️
Testi atarmisin kaç dk çıktı bu arada

Merhaba yerleşme kanamanız normal adet kanaması gibi mi olmuş yani ?

Merhaba yerleşme kanamanız normal adet kanaması gibi mi olmuş yani ?
Merhaba. Canım düşük yapmışım aslında. İçerisi tam temizlenmediği içinde değerim yüksek çıkmış şuan hala tam anlamıyla değerlerim 0 olmadı bekliyorum ama kanamam var şuan adet gibi

X