Ovulasyon testim ve gebelik testim yardımcı olurmusunuz

Kizlar hiç böyle olmamıştım pembe akıntım geliyor ara sıra kahverengi oluyor muane oldum kistim yok rahim ağzında bı sıkıntı yok sabahlari pıhtı olmicak şekilde kanama var akşama dogru kesiliyor anlamadım neyin nesi bu hiç yaşıyan var mi
Ben hiç yaşamadım canım bilmiyorum ki

Kızlar merhaba reglim 21nde bitti 24 teste başladım testimi yorumlarmısınız? Yaklaşık 4 aydır ovülasyon testiyle hareket ediyorum ama bir türlü tutturamadım bende ve eşimin testlerinde hiçbir problem yok ama gebelik olmuyor 😢
IMG_4027.jpeg

Kızlar merhaba reglim 21nde bitti 24 teste başladım testimi yorumlarmısınız? Yaklaşık 4 aydır ovülasyon testiyle hareket ediyorum ama bir türlü tutturamadım bende ve eşimin testlerinde hiçbir problem yok ama gebelik olmuyor 😢Eki Görüntüle 3359004
Ben de ilk defa ovulasyon testi kullandım yumurtlama zamanımda hemen hemen aynıydı gebe kaldım

Evet canım olmuştu gerçi hala var
kızlar bende bu sabah işe gitmeden kan verdim yumurtlamanın 13. günü bugün. bakalım en net gerçeği yarın öğrenicem. 15 aralıkta çatlama görmüştüm 20si regl tarihimdi hala olmadım testte yapıyorum ama negatif çıkıyor inşallah kan testinde güzel haberler alırım dua edin bana :)

kızlar bende bu sabah işe gitmeden kan verdim yumurtlamanın 13. günü bugün. bakalım en net gerçeği yarın öğrenicem. 15 aralıkta çatlama görmüştüm 20si regl tarihimdi hala olmadım testte yapıyorum ama negatif çıkıyor inşallah kan testinde güzel haberler alırım dua edin bana :
İnşallah canim güzel haber alırsın çıkması lazımdı aslında şimdiye kadar benim 3 gün kala cikmisti

X