Ovulasyon testime acil bakar mısınız

xesraxx

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
183
45
26
Merhaba kızlar yardımınıza ihtiyacım var bende polikistik over var insilün direncim de yüksek çıktı. Ben her gün düzenli ovulasyon testi yapıyorum. Yumurtlama gördüm fotoğraf da attım sizce çatlama olmuş mu kafam iyice karıştı şimdiden teşekkür ederim ☺️

Eklentiler

• IMG_6017.jpeg
    IMG_6017.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba kızlar yardımınıza ihtiyacım var bende polikistik over var insilün direncim de yüksek çıktı. Ben her gün düzenli ovulasyon testi yapıyorum. Yumurtlama gördüm fotoğraf da attım sizce çatlama olmuş mu kafam iyice karıştı şimdiden teşekkür ederim ☺️
Olmuş işte bacım degerlendir gitsin 😂

Ay gerçekten mi çok sevindim şuan ya valla Allah ne muradın varsa versin içim içimi yiyordu acaba çatlama olmadı mı diye saol bacım😂🥰
Kiz çift çizgi iste 😂 bugun kesin degerlendir hatta sabah bile degerlendir. Rabbim gonlune gore versin umarim guzel haberler alırsın. 🙏

Kiz çift çizgi iste 😂 bugun kesin degerlendir hatta sabah bile degerlendir. Rabbim gonlune gore versin umarim guzel haberler alırsın. 🙏
Hemen değerlendireyim😂😂 inşallah hayırlı haberlerle gelirim buralara 🥰 Aminn inşallah Rabbim seninde gönlüne göre versin inşallah canım benim çok teşekkür ederim ☺️

Bu iki testi aynı gün mü yaptınız acaba

X