Ovulasyon testime bakar mısın lütfen

Mademoiselle8

✦ Zarafet ✦
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
107
49
27
a06e540e-070e-4b02-bd58-1d8d9a7ef5b7.jpg

Arkadaşlar ben bu ovulasyon testlerinden hiç bir şey anlamadım :KK70: 4 gün boyunca pik olmuş gibi görünmüyor mu? böyle bir şey mümkün mü bilgili birileri bakıp açıklayabilir mi lütfen

Pkos falan var mı
1 saat önce yaptığım test solmuş çıktı bu arada ama bu durumda yumurtam mı çatladı yoksa kist oluşup o mu yok oldu bilemeyiz değil mi eğer pcos olduysa? bakın en alttaki bir saat önce yaptığım test. çatlaması neredeyse 3 gün sürmüş oluyor
512c8eaa-9ae9-4eb5-86ca-aa72febd8b82.jpg

1 saat önce yaptığım test solmuş çıktı bu arada ama bu durumda yumurtam mı çatladı yoksa kist oluşup o mu yok oldu bilemeyiz değil mi eğer pcos olduysa? bakın en alttaki bir saat önce yaptığım test. çatlaması neredeyse 3 gün sürmüş oluyor Eki Görüntüle 3329409
Bazen birkaç gün koyu çıkabiliyor bilemedim kaçıncı gündesiniz hamile olma durumunuz var mı onda da sürekli koyu çıkar çünkü

Bazen birkaç gün koyu çıkabiliyor bilemedim kaçıncı gündesiniz hamile olma durumunuz var mı onda da sürekli koyu çıkar çünkü
çocuk olsun diye takip yapmıştım zaten bu ay.. ama şimdi soluk çıkıyor mesela. çatlaması neden o kadar sürdü onu hiç anlayamadım. daha önceki takiplerimde hiç böyle bir şey yaşamadım hemen ertesi gün çatlıyordu ve soluyordu test. bu ay böyle bir şey oldu..

X