Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testime bakar mısıniz hanımlar yardıma ihtiyacım var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Htccc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2016
23
9
28
Hanımlar 12. Günden itibaren test yapmaya başlamıştım bugün 16. Gün fotoğraflarına bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_20211002_150511.jpg
    IMG_20211002_150511.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20211001_151012.jpg
    IMG_20211001_151012.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 63
Evet ama normal adet takviminde bugün yumurtlama görünüyor ya peki bugünün testi tek fotoğraftaki tarihi yanlis yazmışım ona da bugünün testi ne görünüyor peki
Yanlış bilgi vermek istemem bende kullandım bu testlerden uzun süre... 30 eylül pik yapmış ve sonraki 01 ekim testleri silikleşmiş yani çatlama olmuş.. mutlaka bugünü ve yarını da değerlendirin derim..

Yanlış bilgi vermek istemem bende kullandım bu testlerden uzun süre... 30 eylül pik yapmış ve sonraki 01 ekim testleri silikleşmiş yani çatlama olmuş.. mutlaka bugünü ve yarını da değerlendirin derim..
Peki ilişki de gün aşırı olması çok çok önemli bir etken mi pes peşe olduğu zaman sıkıntı olur mu yani

Peki ilişki de gün aşırı olması çok çok önemli bir etken mi pes peşe olduğu zaman sıkıntı olur mu yani
Valla bizim aynı gün aynı zamanda 2,3 kere oldu diye hatırlıyorum.. fakat bu şekilde olsun diyemem herkesin durumu farklı...doktorların tavsiyesi gün aşırı olması.. 30 eylül ve 1 ekimde değerlendirdiniz mi ?

Valla bizim aynı gün aynı zamanda 2,3 kere oldu diye hatırlıyorum.. fakat bu şekilde olsun diyemem herkesin durumu farklı...doktorların tavsiyesi gün aşırı olması.. 30 eylül ve 1 ekimde değerlendirdiniz mi ?
30 eylülü değerlendirdik ama maalesef 1 ekimi degerlendirmedik bugünü değerlendirmek için dün bekledik

Eğer eşinde sperm problemi yoksa ard arda günleri değerlendirebilirsiniz. Mesela bizde biraz sperm sorunu olduğu için temkinli gidip gün aşırı yapıyoruz doktor bu şekilde öneriyo. Senin de 30 ağustosta pik olmuş 1 ekimde de çatlamış görünüyo canım 3 gün değerlendirmeye çalışın. İnşaAllah güzel sonuçlar alırsınız🥰

Eğer eşinde sperm problemi yoksa ard arda günleri değerlendirebilirsiniz. Mesela bizde biraz sperm sorunu olduğu için temkinli gidip gün aşırı yapıyoruz doktor bu şekilde öneriyo. Senin de 30 ağustosta pik olmuş 1 ekimde de çatlamış görünüyo canım 3 gün değerlendirmeye çalışın. İnşaAllah güzel sonuçlar alırsınız🥰
Teşekkür ederim dünü degerlendiremedik ama inşallah bu ay olur 😊

Hanımlar 12. Günden itibaren test yapmaya başlamıştım bugün 16. Gün fotoğraflarına bakar mısınız
30 ağustos ta yumurtlama nız olmuş diğer gün çatlamış artık test yapmayı bırakabilirsiniz. Yumurtlama dan 17 gün sorma gebelik testi yapabilirsiniz. Yumurtlama günü ve sonraki 2 günü değerlendirmeniz e fayda var. Umarım hamile kalırsınız

X