Ovülasyon testime bakar mısınız koyulaşmadan silikleşti

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.150
2.897
Merhaba kızlar
Dünkü ovülasyon testimi ve bugünkünü ekliyorum.
12.gün saat 13:30 da yaptığım test yeterince koyulaşmadığı için üzerinde durmadım
ama gece 11-12 gibi kasıklarımda sancı oldu,öksürürken hassasiyet vardı hatta.
Bir parça ip gibi uzayan şeffaf akıntı gördüm.
Bugün yani 13.günümde yeniden önce saat 13:00 de yaptım silik çıktı Allah Allah dedim saat 16:00 da yine yaptım, o testi de ekliyorum o daha da fazla silik çıktı.
Acaba gece yapsaydım koyulaşma görür müydüm anlamıyorum neden birdenbire bu kadar silikleşti ?
Gece mi çatladı bilmiyorum ama daha koyu çizgiler gördüm,bu asla pik değil,pik öncesi bile değil.
Benzer durum yaşayan var mı acaba? Grip ilaçları kullanıyorum,onunla alakalı olabilir mi

Eklentiler

• 71B11DA2-6B43-46C9-A416-E167F4DB7651.jpeg
    71B11DA2-6B43-46C9-A416-E167F4DB7651.jpeg
    235 KB · Görüntüleme: 131
  • AA685172-EA02-4AEB-93B1-FA71EDF541EB.jpeg
    AA685172-EA02-4AEB-93B1-FA71EDF541EB.jpeg
    185,2 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleme:
Merhaba kızlar
12.gün saat 13:30 da yaptığım test yeterince koyulaşmadığı için üzerinde durmadım
Bugün yani 13.günümde yeniden önce saat 13:00 de yaptım silik çıktı Allah Allah dedim saat 16:00 da yine yaptım, o testi de ekliyorum o daha da fazla silik çıktı.
Acaba gece yapsaydım koyulaşma görür müydüm anlamıyorum neden birdenbire bu kadar silikleşti ?
Gece mi çatladı bilmiyorum ama daha koyu çizgiler gördüm,bu asla pik değil,pik öncesi bile değil.
Benzer durum yaşayan var mı acaba? Grip ilaçları kullanıyorum,onunla alakalı olabilir mi
Pozitif olması için t çizgisi c çizgisi kadar koyu olması lazım bunda yumurtlama yok canım yapmaya devam et testi inşallah pozitife dönüşür

Pozitif olması için t çizgisi c çizgisi kadar koyu olması lazım bunda yumurtlama yok canım yapmaya devam et testi inşallah pozitife dönüşür
Evet biliyorum daha önceki aylarda pik ve çatlama gördüm fakat böyle koyulaşmaya yeni başlamışken birden silikleşme olmamıştı,hep giderek koyulaşırdı. Böyle olunca kafam karıştı.

Tabiki yazarım bende regl biter bitmez başladım bu gün döngünün 12 günü birden bu gün tamamen silindi çizgi hiç bir ley anlamadım . Ovülasyon testi cok stres yapıyor insanda ya ondan oluyor bence
Evet stres yaptığı doğru ama daha önce pik de gördüğüm olmuştu
Hiç stres yapmadım bu ay. Ben biraz hastayım sanırım ondan oldu. Çok ilaç kullanıyorum

Merhaba kızlar
Canım lh hormonu çok dengesiz ne olacağı belli olmuyor sabaha koyulaşır belki

pcos var mı? Bende var. Böyle oluyor testlerim kafasına göre hep.

Cift cizgi olmamais uzulmeyin, cift cizgi LH hormonu pik yapinca olur Lh pik oldugundan 36 saat sonra yumrtlama gorulur ve cift cizgi bende 3 gun 4 gun hep pik cikar o yuzden artik herseyi not aliyorum ve adetim olunca 14 gun onceye gidiyorum ve degerlendirme olmus ama Allahu teala nasip etmemis artik yumurtlama zamanlari notlarima bakip hareket ediyorum tavsiye ederim ,adetiniz 26 gun suruyorsa ancak yumurtlama olur kac gun surdugu belliyse 14 gun geriye gelin asagi yukari o gune denk gelir tabi adetiniz duzenliyse

Cift cizgi olmamais uzulmeyin, cift cizgi LH hormonu pik yapinca olur Lh pik oldugundan 36 saat sonra yumrtlama gorulur ve cift cizgi bende 3 gun 4 gun hep pik cikar o yuzden artik herseyi not aliyorum ve adetim olunca 14 gun onceye gidiyorum ve degerlendirme olmus ama Allahu teala nasip etmemis artik yumurtlama zamanlari notlarima bakip hareket ediyorum tavsiye ederim ,adetiniz 26 gun suruyorsa ancak yumurtlama olur kac gun surdugu belliyse 14 gun geriye gelin asagi yukari o gune denk gelir tabi adetiniz duzenliyse
Evet biliyorum daha önce pik gördüm,çatlama da gördüm,akıntı takibi,doktorun takibi vs. Yine de olmadı. Yumurtlama sonrası 14 gün saydım regl de oldum. Tüm konuya hakimim o yüzden bu sefer böyle olması beni şaşırttı. Giderek artan koyuluk oluyordu ama birden silik çizgi hiç başıma gelmemişti. Rabbim bekle diyor sanırım

X