Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testime bakar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sevda2611

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
24
20
30
Merhaba kızlar 🤗
Üç aydır eşimle çocuk istiyoruz bu ay ovulasyon testleri ne başladım çok acemiyim😋 merak ettiğim ikinci çizginin bu kadar silik çıkması normal mi? Biliyorum yumurtlama için erken olabilir Sadece ikinci çizginin neredeyse görünmemesi kafamı karıştırdı Acaba testler bozuk olabilir mi🤔
Testleri öğlen 12'de yapıyorum Onun öncesinde hiç sıvı tüketmiyorum.

Eklentiler

• 20210603_115722.jpg
    20210603_115722.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 79
Bende bu ay ilk defa deniyorum. 13. Günüm hala koyulaşmadı.. sinirlerim geriliyo koyuluğu görmedikce. 28-35 arası oluyorm adet zaten vakit var sanırım ama bir an önce görmek istiyorum her yerde koyu çift çizgileri😂

merhaba öncelikle sağlıkla bebeğinize kavuşmanızı diliyorum:) ovulasyon testi kullandınızmı hangi günleri değerlendirdiniz aceba
Merhabalar çok teşekkür darısı tüm isteyenlerin başına inşallah 🌸 ben 5 ay kullandım ama benim zaten düzgündü 28 gün sürer döngüm. Bu ay çok umudum yoktu sadece pik yapılan günü ve sonraki günü değerlendirdik sadece. Oysa önceki aylar daha sık denemiştik falan ama kısmet bu ayaymış demekki 🌸

Merhabalar çok teşekkür darısı tüm isteyenlerin başına inşallah 🌸 ben 5 ay kullandım ama benim zaten düzgündü 28 gün sürer döngüm. Bu ay çok umudum yoktu sadece pik yapılan günü ve sonraki günü değerlendirdik sadece. Oysa önceki aylar daha sık denemiştik falan ama kısmet bu ayaymış demekki 🌸
Teşekkür ederim Benımde dongum düzenli 27 gunde oluyor. Önceki aylartest yapıp öncesi sonrası hepsini değerlendirdim ama nasip değilmiş reglim yeni bitti 1 dolu 1 boş 10 gunü değerlendircem test insanı strese sokuyor 🙈

Teşekkür ederim Benımde dongum düzenli 27 gunde oluyor. Önceki aylartest yapıp öncesi sonrası hepsini değerlendirdim ama nasip değilmiş reglim yeni bitti 1 dolu 1 boş 10 gunü değerlendircem test insanı strese sokuyor 🙈
Aynen rahat olmak gerekiyormuş gerçekten o süreçte bu lafa gıcık oluyor insan ama başına gelince hak veriyo insan. Darısı başına canım 🌸

X