Ovülasyon testime bakar mısınız

silolomm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2023
32
12
26
Merhabalar herkese. Ovülasyon testime bakar mısınız sizce bu pik mi oluyor yoksa daha koyu oluyor mu daha önce hiç yapmadım bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_6632.jpeg
    IMG_6632.jpeg
    28,2 KB · Görüntüleme: 87
Merhabalar herkese. Ovülasyon testime bakar mısınız sizce bu pik mi oluyor yoksa daha koyu oluyor mu daha önce hiç yapmadım bilmiyorum
Aynı koyulukta ya da t çizgisi biraz daha koyu olması lazım. Ama burdaki c çizgisi de tam koyu değil test bozuk mu acaba

Bu test çok garip birkaç kişide daha gördüm çok belli olmuyor çizgiler ya bence bu gece pik olur yarın çatlar gibi geldi bana

Kızlar sizce pik varmı ya adetim biteli 4 gün oldu laboquik testler bu arada bilen bi yardımcı olabilir mi ?

Bu aptal testte c koyu olmuyor, c siliniyor 😂 öyle bi terslik var bunda. Bu testte yarın t daha koyu görünecek ama t koyu olduğundan değil c silinmiş olacak ona dikkat edin. Bu da ikisini en koyu gördüğünüz hali. Bilginiz olsun

Ben de ilk defa böyle test gördüm. C çizgisi bayağı silik. Ama c ve t aynı gibi. Yani bu teste göre pik bu şekilde herhalde. Bugün yine yaparsanız anlarsınız daha silikleştiyse dünkü piktir. Ya da koyulaşabilir belki biraz daha.

Bu aptal testte c koyu olmuyor, c siliniyor 😂 öyle bi terslik var bunda. Bu testte yarın t daha koyu görünecek ama t koyu olduğundan değil c silinmiş olacak ona dikkat edin. Bu da ikisini en koyu gördüğünüz hali. Bilginiz olsun
bende bu ay laboquick testle takip yapmaya çalıştım ama hep c çizgisi soluk t de aynı yada silik hiçbir şey anlayamadım.normalde artımedle takip ettim 2 3 ay bu ay değişiklik yapayım dedim ama anlayamadım ya yumurtam gelişmedi yeterince yada testlerde bi sıkıntı var sanırım hiçbir şey anlayamadım bu aydan.bugüne kadar tler silikti birazda olsa bugün tamamen gitti :KK43:

Kızlar sizce pik varmı ya adetim biteli 4 gün oldu laboquik testler bu arada bilen bi yardımcı olabilir mi ?
bu ay laboquikle yapayım dedim pişman oldum renkler silik.bir günde iki kere yapmak zorunda kaldım.çöp oldu bu ayım o marka yüzünden normalde artımedle yapıyordum

Arkadaşlar İkiside farklı marka yumurtlama sizce

Eklentiler

• IMG_4107.jpeg
    IMG_4107.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 50
Arkadaşlar İkiside farklı marka yumurtlama sizce
Yukarıdaki pik gibi duruyor belki bir tık daha koyulaşabilir, aynı zamanda mı yaptınız? Şu birkaç günü değerlendirin derim.

Kızlar pik mi nolur yardımmmmm

Eklentiler

• 78327467-A7F3-43E9-BE99-01EB7CB64A7B.jpeg
    78327467-A7F3-43E9-BE99-01EB7CB64A7B.jpeg
    143,7 KB · Görüntüleme: 28
X