Ovulasyon testime bakar mısınız?

nyxnyx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2023
87
73
Yarın pik olur galiba veya gece. Bugünü değerlendirmeli mi yoksa yarını mı beklemeli?
20240418_134041.jpg
20240418_134154.jpg

Evet artmış lh ama günlerce azalıp artabilir. Yarın kesin olur mu belli değil. Siz sabırla yapmaya devam edin.

Yarın pik olur galiba veya gece. Bugünü değerlendirmeli mi yoksa yarını mı beklemeli?Eki Görüntüle 3416198 Eki Görüntüle 3416199
Ben olsam değerlendiririm bugünü ve yarını. Ben çok yaptım bu testi. Bazı aylar pik çok koyu oluyor bazı aylar ise sendeki kadar koyulasip catliyordum. Yani pik yakalıyım derken kaçırma. İki günü de degerlendir. Sadece yumurtlama günü değil ondan önceki birkaç gün ve ondan sonraki birkaç günde çok önemli. Yani spermler içerde canlı kalabiliyo ve yumurtlama zamanı döllenebiliyo ve de yumurtlamadan sonraki çatlama zamanı tutulabilir. Kaçirma derim ben :)

Ben olsam değerlendiririm bugünü ve yarını. Ben çok yaptım bu testi. Bazı aylar pik çok koyu oluyor bazı aylar ise sendeki kadar koyulasip catliyordum. Yani pik yakalıyım derken kaçırma. İki günü de degerlendir. Sadece yumurtlama günü değil ondan önceki birkaç gün ve ondan sonraki birkaç günde çok önemli. Yani spermler içerde canlı kalabiliyo ve yumurtlama zamanı döllenebiliyo ve de yumurtlamadan sonraki çatlama zamanı tutulabilir. Kaçirma derim ben :)
Tamamdır. Çok teşekkür ederim cevabın için :)

X