Ovulasyon testime bakarmısınız sizce ?

herseyguzelolacak6

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
1.222
428
33
Merhaba arkadaşlar öncelikle benim gebe kalmam zor doktor bana tüp bebek dedi direk fsh yüksek olduğu için. Ben ovulasyonla yine de denemeye devam edicem bu süreçte

Bu ay adetim fsh yüksek olduğu için kahverengi tarzda ve leke leke şeklinde geldi malesef ve bugün 9.gün 1 damla gelmiş ufak bi leke sadece bende artık 9 gün oldu diye meraktan bi ovulasyon yapayım dedim. Zaten akşam ya da en geç yarın yıkamışım diye düşünüyordum hani son damla da bitsin iyice diye

Testim bu şekilde cıktı. Sizce bu pik mi ? Adetin 9.günü filan oluyor bugün yani eğer pikse erken yumurtlama. Geçen ay da erken yumurtlama olmuştu

Size sorum bu pik mi ? Bi arkadasima sordum hayır dedi. Ama nedense ben bunu pik olarak görüyorum. Sizce pik mi yumurtlama gunu mu ?

Eklentiler

• 20231222_152547.jpg
    20231222_152547.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 44
  • 20231222_152537.jpg
    20231222_152537.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 39
  • 20231222_152526.jpg
    20231222_152526.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba arkadaşlar öncelikle benim gebe kalmam zor doktor bana tüp bebek dedi direk fsh yüksek olduğu için. Ben ovulasyonla yine de denemeye devam edicem bu süreçte

Bu ay adetim fsh yüksek olduğu için kahverengi tarzda ve leke leke şeklinde geldi malesef ve bugün 9.gün 1 damla gelmiş ufak bi leke sadece bende artık 9 gün oldu diye meraktan bi ovulasyon yapayım dedim. Zaten akşam ya da en geç yarın yıkamışım diye düşünüyordum hani son damla da bitsin iyice diye

Testim bu şekilde cıktı. Sizce bu pik mi ? Adetin 9.günü filan oluyor bugün yani eğer pikse erken yumurtlama. Geçen ay da erken yumurtlama olmuştu

Size sorum bu pik mi ? Bi arkadasima sordum hayır dedi. Ama nedense ben bunu pik olarak görüyorum. Sizce pik mi yumurtlama gunu mu ?
Merhaba maalesef hormonlarınız düzenli değilse doğru sonuc vermez bu testler doktor kontrolünde yumurtlama takibi yaptırabilirsiniz.Hayıt suyu içebilirsiniz hormon düzeni için.Umarım yakın zamanda güzel haberler alırsınız 🌸

bence pik canım.. ikiside aynı oradnda çift kırmızı çizgi, değerlendir

Merhaba maalesef hormonlarınız düzenli değilse doğru sonuc vermez bu testler doktor kontrolünde yumurtlama takibi yaptırabilirsiniz.Hayıt suyu içebilirsiniz hormon düzeni için.Umarım yakın zamanda güzel haberler alırsınız 🌸

Merhaba fsh yüksek ama bu şekilde ovulasyon ile hamile kalan çok. Doktor direk tüp bebeğe yönlendirdigi için gititim baska doktor da cok asabi biriydi yumurta takibi yapacaklarını sanmıyorum. Ovulasyon sayfalarından bi kaçı denememde fayda olduğunu söyledi. Hayit suyu ve zaten hayıt macunu da kullaniyorum 1.5 aydir. Simdi baska seylerde. Lh degeri hassasiyeti 25 ml oldugu icin benimki o sayının altında olduğundan doğru sonuç cikabilcegini söylediler. Bu şekilde cıktı. Emin olamadim burdan sormak istedim. Ovulasyon sayfalarında benim gibi olup hamile kalan çok kişi var o yüzden ben takip edicem yine de kendimce. Umarım en yakın zamanda hayirli haber alabilirim saolun

X