Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Testime lütfen bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bildigin bu ayki gebelikle ayniydi sadece ruyalar yoktu birde icimde hamile gibi bi his yoktu. ama bu ay gercekten hissediyorum test yapmadan hamileyim diyebilirim yani bak o kadar. Birde ben iki dusuk bir dis gebelik bir doğum gecirdim butun hamileliklerimde ruyalar once haber verdi
Valla canım bende çok istediğimden olacak sanırım rüyamda gördüm kaç kez hamileyim kesin dedim bu kadar da gecikme olunca çıkmadı bir türlü bir de 4-5 kişi de beni rüyasında görmüş hamile misin diye sordu inşallah ya ☹️ Benim de göğüslerim aşırı derecede ağrı yapıyor dokunamıyorum bile bildiğin damarlanma var ilk kez oluyor böyle şişkinlik gaz halsizlik bıçak gibi ağrı saplanma herşey ama işte adetle benzer olduğu için umutlanmak istemiyorum açıkçası sonda üzülüyorum😒 Allah o tutunamayan yavrularının ömrünü çocuğuna ve inşallah doğacak yavrularına versin sana bağışlasın

Daha erken be kuzum elaleme bakarsan ohoooo daha ilki dogunca ikinci ne zamn diyecekler takma milleti istemiyoruz kocamla keyif yapıyoruz de. Kac yaşındasın sormasi ayıp ama
Bende öyle yapıyorum valla kuzum daha erken hayırlı zamanda olur acelemiz yok diyorum ama işte gel de kalbime sor onu eşim çok istiyor içten içe belli de etmiyor ben üzülmeyim stres yapmayım diye ☺️ 27 yaşındayım canım ben

Valla canım bende çok istediğimden olacak sanırım rüyamda gördüm kaç kez hamileyim kesin dedim bu kadar da gecikme olunca çıkmadı bir türlü bir de 4-5 kişi de beni rüyasında görmüş hamile misin diye sordu inşallah ya ☹️ Benim de göğüslerim aşırı derecede ağrı yapıyor dokunamıyorum bile bildiğin damarlanma var ilk kez oluyor böyle şişkinlik gaz halsizlik bıçak gibi ağrı saplanma herşey ama işte adetle benzer olduğu için umutlanmak istemiyorum açıkçası sonda üzülüyorum😒 Allah o tutunamayan yavrularının ömrünü çocuğuna ve inşallah doğacak yavrularına versin sana bağışlasın
Amin canım rabbim isteyen herkese versin. Allahin kimseyi evladiyla imtihan etmesin ama senden guzel pozitif bi enerji aldim insallah vardir yaa allahim hayırlısını nasip

Bende öyle yapıyorum valla kuzum daha erken hayırlı zamanda olur acelemiz yok diyorum ama işte gel de kalbime sor onu eşim çok istiyor içten içe belli de etmiyor ben üzülmeyim stres yapmayım diye ☺️ 27 yaşındayım canım ben
Ohh tam annelik yasi allahim nasip eder kuzum insallah tam zamanin suanda rabbim hayırlı evlat versin

Amin canım rabbim isteyen herkese versin. Allahin kimseyi evladiyla imtihan etmesin ama senden guzel pozitif bi enerji aldim insallah vardir yaa allahim hayırlısını nasip
Allah razı olsun canım benim bende senden aldım işte kadınların derdini yine kadınlar anlıyor yüzler karakterler farklı olsa bile dertlerimiz umutlarımız beklentilerimiz aynı. Amin inşallah öyle çıkar da eşime en güzel doğum günü hediyesini vermiş olurum Rabbimin izniyle

Ohh tam annelik yasi allahim nasip eder kuzum insallah tam zamanin suanda rabbim hayırlı evlat versin
Aynen kuzum üniversite iş hayatı evlilik derken bu yaşa geldik iyisiyle kötüsüyle bende tam anne olma yaşı tam zamanı olduğunu düşündüğüm için bu kadar istiyorum ☺️

Allah razı olsun canım benim bende senden aldım işte kadınların derdini yine kadınlar anlıyor yüzler karakterler farklı olsa bile dertlerimiz umutlarımız beklentilerimiz aynı. Amin inşallah öyle çıkar da eşime en güzel doğum günü hediyesini vermiş olurum Rabbimin izniyle
İnşallah canım benim inşallah dua eden güzel kalbinden öpüyorum ☺️

Merhaba hanımlar
Bende aranıza yeni katıldım,ilk defa ovulasyon testi deniyorum.Çarşamba günü doktora gittiğimde 11-12 mm yumurta gözüküyordu fakat 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum durum ekte ilettiğim gibi malesef. 28-30 günde düzenli adet görüyordum ama testlerden anladığım hala yumurtlamanın olmadığı.Böyle durum yaşayan var mı acaba

Trendyol dan almıştım 30 tanesini 70tl
Bende n11 den 20 ovu+6 gebelik testini kargo dahil 51.90 a alıyorum canım daha uygun bende hem o ay yetiyor yapa yapa ala ala bi hal olduk her seferinde diyorum gebelik testleri pozitif çıksa da artsa da başkasına versem diye ama nerdeee 🙏😦

Merhaba hanımlar
Bende aranıza yeni katıldım,ilk defa ovulasyon testi deniyorum.Çarşamba günü doktora gittiğimde 11-12 mm yumurta gözüküyordu fakat 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum durum ekte ilettiğim gibi malesef. 28-30 günde düzenli adet görüyordum ama testlerden anladığım hala yumurtlamanın olmadığı.Böyle durum yaşayan var mı acaba? Bugün 16. Günüm bu arada
8CF48C19-5538-4683-9D18-E755890C61B7.jpeg

Kızlar bu konuyla alakasız ama size sorayım benim adetimde bi kaç aydır pembe geliyor kırmızıyla karışık ama daha çok pembe bunu yaşayan varmı

Merhaba hanımlar
Bende aranıza yeni katıldım,ilk defa ovulasyon testi deniyorum.Çarşamba günü doktora gittiğimde 11-12 mm yumurta gözüküyordu fakat 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum durum ekte ilettiğim gibi malesef. 28-30 günde düzenli adet görüyordum ama testlerden anladığım hala yumurtlamanın olmadığı.Böyle durum yaşayan var mı acaba? Bugün 16. Günüm bu arada
Eki Görüntüle 2796712
Canım devam et adetin bittikten sonra kaç gün geçti daha var ovulasyonuna öyle gözüküyor

Hadi canim bu kadar tesaduf olamaz heralde marttami dogum günü seninkininde

Merhaba hanımlar
Eki Görüntüle 2796712
Canım T çizgisinin koyu olması gerekiyor yumurtlama için burda silik görünüyor sat ne zamandı senin

Canım T çizgisinin koyu olması gerekiyor yumurtlama için burda silik görünüyor sat ne zamandı senin
17 şubat adet olduğum gün, 16-19 mart adet olmayı beklediğim gün. Uygulamadan takip ettiğim kadarı ile ayın 3ünde yumurtlama olması gerekiyordu fakat 3ünde doktora gittiğimde 11-12 mm demişti

X