Ovulasyon testime yorum yapın nolur ☺️

nurten1984

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
192
114
39
Kızlar 2 aydır bebek istiyoruz ama kısmet olmadı, bu ay ovulasyon testi ile devam etmek istedim ve yaptım sizce durum ne, nolur yorum yapın.

Kızlar dün ki ve bugün ki ovulasyon testim
IMG_20240318_124049.jpg
IMG_20240319_175734.jpg

Son düzenleme:
Benimde bugün aynı çıktı yumurtlama yakalanmış görünüyor 3 gün üst üste degerlendirmeliyiz 🥰
Bişey sorabilir miyim? Ben ilk defa bugün yaptım testi. Reglim Çarşamba günü bitti, acaba bu arada yumurtlama olmuş olabilir mi? Biraz araştırdım da hep T çizgisinin c çizgisi ile ya aynı yada daha koyu renkte olması gerektiği söylenmiş. Benimkinde T cizgisi daha açık C cizgisine göre

Bişey sorabilir miyim? Ben ilk defa bugün yaptım testi. Reglim Çarşamba günü bitti, acaba bu arada yumurtlama olmuş olabilir mi? Biraz araştırdım da hep T çizgisinin c çizgisi ile ya aynı yada daha koyu renkte olması gerektiği söylenmiş. Benimkinde T cizgisi daha açık C cizgisine göre
27-28 günde bir süren adet dönemi için konuşacağım.
Son adet tarihinizin 7. Gününden itibaren doğurganlık döneme girmis oluyorsunuz.
Diğer 7. Güne kadar yani 10-14. Günlerinde oluyor
Bende bu ay 30 tane test aldım kargo geç geldi biter bitmez başlayamadım sonra bu bana fazla bi deneyeyim diyerek 9. Gününde başladım ilk zamanlar t çizgisi silik gibiydi hatta 2 defa test bozuk mu diye tekrarladım. 13. Gün yakaladım bugünden itibaren düzenli bir şekilde yaparsanız bulursunuz inşAllah 🙏🏻
Benim ilk gunlerdeki testi ekliyorum bakabilirsiniz. inşAllah en yakın zamanda isteyen herkese nasip olsun 🤲🏻😇

Eklentiler

• IMG_20240314_145507.jpg
    IMG_20240314_145507.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 23
Benimde bugün aynı çıktı yumurtlama yakalanmış görünüyor 3 gün üst üste degerlendirmeliyiz 🥰

Yumurta olmuş canım ertesi gün testi yapmaya devam et silikleşmeye başladığında Yumurta çatlamış oluyor

27-28 günde bir süren adet dönemi için konuşacağım.
Son adet tarihinizin 7. Gününden itibaren doğurganlık döneme girmis oluyorsunuz.
Diğer 7. Güne kadar yani 10-14. Günlerinde oluyor
Bende bu ay 30 tane test aldım kargo geç geldi biter bitmez başlayamadım sonra bu bana fazla bi deneyeyim diyerek 9. Gününde başladım ilk zamanlar t çizgisi silik gibiydi hatta 2 defa test bozuk mu diye tekrarladım. 13. Gün yakaladım bugünden itibaren düzenli bir şekilde yaparsanız bulursunuz inşAllah 🙏🏻
Benim ilk gunlerdeki testi ekliyorum bakabilirsiniz. inşAllah en yakın zamanda isteyen herkese nasip olsun 🤲🏻😇
Kızlar yorum yapın lütfen, bugün ki testimi de ekledim

Pik yapmış yani yumurtlama vae 3 gün üst üste ilişki tavsiye ediliyor. Silikleşene yani çatlayana kadar da teste devam 😇 bende dün ve bugünkü testlerde böyleyim şansımız bol olsun inşAllah 🤲🏻
Ay hadi İnşallah ☺️. Şansıma eşimle küstük 😂 bakalım nasıl olacak da barışacaz

Kızlar merhaba, ovulasyon testi almıştım ama hiç kullanma fırsatım olmadı çünkü cumartesi gittiğimde doktorum büyümüş bir yumurtan var salı-çarşamba günü gibi çatlar tahminen değerlendirin demişti. Ben de merakımdan çarşamba günü ovu testi yaptım ve kopkoyu çıktı çizgi. Değerlendirdik o günü. Ertesi günü yani dün tekrar ovu testi yaptım aşırı silik çıktı. Hani o koyuluktan bir anda aşırı silikleşmesi garip geldi. Sebebi nedir sizce çatlamış mıdır yumurtam?

Kızlar merhaba, ovulasyon testi almıştım ama hiç kullanma fırsatım olmadı çünkü cumartesi gittiğimde doktorum büyümüş bir yumurtan var salı-çarşamba günü gibi çatlar tahminen değerlendirin demişti. Ben de merakımdan çarşamba günü ovu testi yaptım ve kopkoyu çıktı çizgi. Değerlendirdik o günü. Ertesi günü yani dün tekrar ovu testi yaptım aşırı silik çıktı. Hani o koyuluktan bir anda aşırı silikleşmesi garip geldi. Sebebi nedir sizce çatlamış mıdır yumurtam?
Bence gayet guzel belki sali gunu de kopkoyuydu yapmadigin icin gormemissindir insallah guzel haberini alirsin😇

Bugün sol kasık kısmında bacağıma ve arka sırtıma vuran ağrı da olunca merak edip yaptım ama ilk idrar değil, gün ortasında yaptım (1 saat önce yaptım hatta 😁 roll marka kaset test) negatif çıktı hiç ikinci çizginin esamesi bile yok 🙂
Geçen haftadan beri karnım regl olacakmışım gibi ağrıyor, ilk hamile kaldığımda da aynı ağrı vardı ama o zaman göğüslerim de çok hassaslaşmıştı. Şimdi o kadar hassas değil. Bence 3-4 güne regl olurum gibi.

X