Ovülasyon testimi yorumlar mısınız Pco var

kubusnn11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2020
97
15
24
Kızlar ovülasyon testimi yorumlar mısınız Pcos var sürekli aynı mı bana mı öyle geliyor :KK43: :KK43:

Eklentiler

• 318A8682-3A8D-4752-B416-0BE3496EB479.jpeg
    318A8682-3A8D-4752-B416-0BE3496EB479.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 132
Test yaomaya devam et en alttaki en koyu olanı o pik bir kaç gün daha yap elbet siliklesecektir bsnde pcosum 4 gün pik kaldı dedim.kesin siliklesmeye ek 5 gün siliklesti inşallah seninde öyle olur
O dünün testiydi bugununki en altta ki dünü değerlendirdim bitti mi acaba olduysa dün reglin 16. Günüydü :KK43: Hamile misin peki ?

Eklentiler

• 1301D061-9A0C-4DAA-96C4-C86699BABA1C.jpeg
    1301D061-9A0C-4DAA-96C4-C86699BABA1C.jpeg
    104,4 KB · Görüntüleme: 97
Merhabalar benim de bakarmisiniz . Sanki bana da aynı geliyor. Yorumlarsanız sevinirim🙏

Eklentiler

• IMG_20240127_232025.jpg
    IMG_20240127_232025.jpg
    210 KB · Görüntüleme: 70
Sende de mi Pco var biz mi anlamıyoruz şu testlerden anlayamadım gitti :KK43:
Bende geçen ay kontrole gittim PCO yok. Düzenli adet görüyorum. Hormon testlerimde normal dedi doktor. AMH degerimde normaldi. Ama bu test ilk kez yaptım ben ve günleri karıştı . Pik olan var mı ben mi anlamadim bilmiyorum

O dünün testiydi bugununki en altta ki dünü değerlendirdim bitti mi acaba olduysa dün reglin 16. Günüydü :KK43: Hamile misin peki ?
Bugünki biraz daha silik duruyor tam çatlama olmamış devam.et yapmaya bol bol havuç ye yürüyüş yap şu iç bol bol ki çatlasın yok titmadi malesef bu ay tekrar takip ediyoeum

Bugünki biraz daha silik duruyor tam çatlama olmamış devam.et yapmaya bol bol havuç ye yürüyüş yap şu iç bol bol ki çatlasın yok titmadi malesef bu ay tekrar takip ediyoeum
Canım koyu tam silikleşince mi çatlıyor yani 😒 kusura bakma hiçbir fikrim yok havuç duymuştum hatırlatma için teşekkür ederim ☺️

Kızlar ovülasyon testimi yorumlar mısınız Pcos var sürekli aynı mı bana mı öyle geliyor :KK43: :KK43:
Merhaba yumurta takibini doktor kontrolünde yapsanız daha iyi olur anlaşılan Lh yüksekliği var pcos nedeniyle. Bu şekilde ovulasyon size zaman kaybettirir. Pik gibi duruyor sonuncu ama zaten diğer günlerde aşağı yukarı onunla aynı sadece renkleri kurumuş. Belki yumurtlama Belkide sadece LH yüksek. Bence testle zaman kaybetmeyin

Canım koyu tam silikleşince mi çatlıyor yani 😒 kusura bakma hiçbir fikrim yok havuç duymuştum hatırlatma için teşekkür ederim ☺️
Evet canım siliklestigi zaman çatlamış oluyor o günüde değerlendirmen gerekiyor eğer spermde bir sorun yoksa eğer spermde bir sorun varsa gün aşırı ilişki olması gerekiyor yani bır gün ilişki bir gün dinlenme sonra tekrar ilişki gibi düşün yok canım ne kusuru bende yeni yeni ogrendim böyle şeyleri😊 rica ederim inşallah çatlar canım ve yumoşun tutar inşallah🌸

Merhaba yumurta takibini doktor kontrolünde yapsanız daha iyi olur anlaşılan Lh yüksekliği var pcos nedeniyle. Bu şekilde ovulasyon size zaman kaybettirir. Pik gibi duruyor sonuncu ama zaten diğer günlerde aşağı yukarı onunla aynı sadece renkleri kurumuş. Belki yumurtlama Belkide sadece LH yüksek. Bence testle zaman kaybetmeyin
Evet bu ay başarısız olursam zaten adet günümde öyle yapacağım banada aşağı yukarı aynı görünüyor 😒

Evet canım siliklestigi zaman çatlamış oluyor o günüde değerlendirmen gerekiyor eğer spermde bir sorun yoksa eğer spermde bir sorun varsa gün aşırı ilişki olması gerekiyor yani bır gün ilişki bir gün dinlenme sonra tekrar ilişki gibi düşün yok canım ne kusuru bende yeni yeni ogrendim böyle şeyleri😊 rica ederim inşallah çatlar canım ve yumoşun tutar inşallah🌸
İnşallah kucaklarımız boş kalmaz sağlıklı bebişlerimiz gelir 🥹🌸💖 her gün yapıyorum testi ilişki günlerini de çok uzak tutmuyorum 1 gün arayla her gün çok halim olmaz ise 2gün dinleniyorum birde ebeye gittim bakalım işe yarayacak mı 🥹🥹 bu ay boş geçerse doktor kontrolünde deneyeceğim gelecek ay

Eklentiler

• 74865F7D-2594-42F2-8F11-2E090EA84129.jpeg
    74865F7D-2594-42F2-8F11-2E090EA84129.jpeg
    148,8 KB · Görüntüleme: 77
X