Ovülasyon testimi yorumlar mısınız

otuzaazkala

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
403
371
28
Merhaba, daha önce hiç ovülasyon testi yapmamıştım . Kendimi tanımak adına bu ay yaptım . Görselini ekliyorum . 16.günde pik oldu . Ama silikleşmesi neden bu kadar uzun sürdü onu anlamadım . Çatlama ne zaman olmuş sizce ? Teşekkür ederimm şimdiden 🥰

Eklentiler

• IMG_9694.jpeg
    IMG_9694.jpeg
    109,6 KB · Görüntüleme: 68
hayır . daha önce öyle bi tanı almadım . iki ay önce ulturasonla baktı bir şey demedi doktor herhangi bir problem yok dedi. ayrıca reglim düzenlidir. umarım yoktur.
Yoktur o zaman hemen olabilecek bi şey değil zaten. Dalgalanmalar pco olunca oluyo genelde. Belki reglle atilacak minik bi kist filan olusmuştur.

Pikin ertesi günü çatlamış. İlla süper silik olmasına gerek yok zaten bu da yeter :)
Bu arada ovülasyon testi zaten ilk idrarla yapılmaz, diğerlerini ilk idrarla mı yaptınız ni tanesine not düşmüşsünüz?

Pikin ertesi günü çatlamış. İlla süper silik olmasına gerek yok zaten bu da yeter :)
Bu arada ovülasyon testi zaten ilk idrarla yapılmaz, diğerlerini ilk idrarla mı yaptınız ni tanesine not düşmüşsünüz?
yok ilk idrarla değil yazdım yanına. su içmemek gerekiyor ya öncesinde bende su içmeden duramıyorum o yüzden sabaha çektim testleri. ilk idrardan sonraki idrarla yaptım .

yeterli olmasına sevindim ben ilk yaptığım ovülasyon testi kadar silik olması gerek diye düşündüm. :)

yok ilk idrarla değil yazdım yanına. su içmemek gerekiyor ya öncesinde bende su içmeden duramıyorum o yüzden sabaha çektim testleri. ilk idrardan sonraki idrarla yaptım .

yeterli olmasına sevindim ben ilk yaptığım ovülasyon testi kadar silik olması gerek diye düşündüm. :)
Evet evet okudum da sadece birinde yazdığı için diğerlerini ilk idrarla mı yaptınız dedimdi.

Umarım pozitifleri görürsünüz 🫶🏿

Testleri her gün aynı saatte yapmanız gerekiyor. Hatta vücudun lh hormonu için saatleri var. Öğlen 12-4 arası akşam 8-10 arası yapilmasi gerekiyor ve dediğiniz gibi öncesinde en az 1 saat sıvı alımını durdurmak gerekiyor. 27 Şubat'ta pik olmuş evet 👍

Testleri her gün aynı saatte yapmanız gerekiyor. Hatta vücudun lh hormonu için saatleri var. Öğlen 12-4 arası akşam 8-10 arası yapilmasi gerekiyor ve dediğiniz gibi öncesinde en az 1 saat sıvı alımını durdurmak gerekiyor. 27 Şubat'ta pik olmuş evet 👍
peki çatlama ne zaman olmuş acaba?

X