Ovulasyon testimi yorumlayabilir misiniz?

hakkim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2012
637
624
Benim 1 oğlum var, evlendikten 6 ay sonra ovulasyon takıbı ıle hamıle kaldım ona ama hıc bır sorunum yoktu, 2 senedir erken menapoz sorunum var, gecen seneden beri bir istiyorum bir istemiyorum pandemi sebebiyle, çünkü eşim ms hastası, hastanelerden vb yerlerden mümkün olduğunca uzak duruyoruz eşim 2 senedır evden çalısıyor, oğlum 4 yasına bastı geçen gün 1 oyuncağını getırıp ben bunu kardeşime saklıcam dediğinden beri ciddi ciddi düşünür oldum 🙈 eşim pandemi dolayısoyla halen pek yanaşmıyor, gizliden yapıyorum valla testleri o yüzden 1 günü değerlendirdik anca 🤣🙈
Ay hem güzel hem zor işler gerçekten hepimizde ayrı bir hikaye, pandemi de her şeyin üstüne tuz biber oluyor gerçekten. İnsan hiç hastanelere gitmek istemiyor aslında ama tabi zamanda geçiyor. Benim eşim de bu kadar takma test yapıp kendini strese sokma diyor ama ben dayanamıyorum. İnşallah oğlunuzun minik kalbine göre olur ve hayırlısıyla hemen bir kardeşi olur ❤️
Erkekler bir alem olursa olur olmazsa ne yapalım modunda oluyorlar 😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-05-2022

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zeyjanemo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2016
231
128
35
Ay hem güzel hem zor işler gerçekten hepimizde ayrı bir hikaye, pandemi de her şeyin üstüne tuz biber oluyor gerçekten. İnsan hiç hastanelere gitmek istemiyor aslında ama tabi zamanda geçiyor. Benim eşim de bu kadar takma test yapıp kendini strese sokma diyor ama ben dayanamıyorum. İnşallah oğlunuzun minik kalbine göre olur ve hayırlısıyla hemen bir kardeşi olur ❤️
Erkekler bir alem olursa olur olmazsa ne yapalım modunda oluyorlar 😂
Amin inşallah valla öyleler, sanki kendileri bakıyor 🤣