Ovulasyon testi yorumlar mısınız ?

Ayla aylin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2024
8
1
25
Merhabalar 5 aylık evliyim 2 aydır bebek deniyoruz. Bu ay ovulasyon testi kullandım. Adetim 28 subatta bitti hemen basladim kullanmaya bazi gunler iki defa yaptım emin olmak için ancak ilk defa yaptıgım icin yorumlayamadım yardımcı olup yorumlar misiniz pikim olmusmi catlama olmusmu. Sonraki adetime 10 gun var.hormonal olarak sadece prolaktin biraz yuksek çikti ancak bes gunluk ilac kullandım. 4 gündür butun rahmim ve yumurtaligimda sancı seklinde ağrım vardı bu yumurtlama veya yerlesme belirtisi olabilirmi bunuda cevaplarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler 😄🙆
IMG_20240411_140608.jpg

Merhabalar 5 aylık evliyim 2 aydır bebek deniyoruz. Bu ay ovulasyon testi kullandım. Adetim 28 subatta bitti hemen basladim kullanmaya bazi gunler iki defa yaptım emin olmak için ancak ilk defa yaptıgım icin yorumlayamadım yardımcı olup yorumlar misiniz pikim olmusmi catlama olmusmu. Sonraki adetime 10 gun var.hormonal olarak sadece prolaktin biraz yuksek çikti ancak bes gunluk ilac kullandım. 4 gündür butun rahmim ve yumurtaligimda sancı seklinde ağrım vardı bu yumurtlama veya yerlesme belirtisi olabilirmi bunuda cevaplarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler 😄🙆Eki Görüntüle 3413911
son 3 test pik görünüyor. yumurtlamışsınız. bu günleri değerlendirin. testi yapmaya devam edin. test çizgisi silikleştiğinde yumurta çatlamış demektir. test çizgisi silikleştikten sonraki 3 günü de değerlendirin. esinizin sperm sorunu yoksa her gün değerlendirin. sperm sorunu varsa gün aşırı değerlendirin.

son 3 test pik görünüyor. yumurtlamışsınız. bu günleri değerlendirin. testi yapmaya devam edin. test çizgisi silikleştiğinde yumurta çatlamış demektir. test çizgisi silikleştikten sonraki 3 günü de değerlendirin. esinizin sperm sorunu yoksa her gün değerlendirin. sperm sorunu varsa gün aşırı değerlendirin.
Bian yumurtlamadigimi dusunmustum aklim cok karisiyordu stres oluyordum cok tesekkur ederim yorumunuz icin😄

Merhabalar 5 aylık evliyim 2 aydır bebek deniyoruz. Bu ay ovulasyon testi kullandım. Adetim 28 subatta bitti hemen basladim kullanmaya bazi gunler iki defa yaptım emin olmak için ancak ilk defa yaptıgım icin yorumlayamadım yardımcı olup yorumlar misiniz pikim olmusmi catlama olmusmu. Sonraki adetime 10 gun var.hormonal olarak sadece prolaktin biraz yuksek çikti ancak bes gunluk ilac kullandım. 4 gündür butun rahmim ve yumurtaligimda sancı seklinde ağrım vardı bu yumurtlama veya yerlesme belirtisi olabilirmi bunuda cevaplarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler 😄🙆Eki Görüntüle 3413911
En altın bi üstü tam yumurtalafıgınızı pili gösteriyor umarım degerlendirmişsinizdir

En altın bi üstü tam yumurtalafıgınızı pili gösteriyor umarım degerlendirmişsinizdir
Onu ondan oncekini ve ondan bir gun oncekini bile degerledirdim. En sondakinden sonra zaten catlamam oldu yani catlamadan bir gun oncesi degerlendi baskada degerlendiremedim. Catlama gununun onemli oldugunu soyluyorlar ama umarim spermle karsilasmistir catlayinca 🤷

Ayla hanım akşam tekrarladim silik çizgi oldu.bugun olsa sorun olur mu dün akşam yapmistim.tesekkur ederim yorum yaptığınız icin
Ayla hanım akşam tekrarladim silik çizgi oldu.bugun olsa sorun olur mu dün akşam yapmistim.tesekkur ederim yorum yaptığınız icin
Yumurtan catlamistir hala sansin var. Ki catlayan yumurta rahim kanalinda 3 -4 gunde ilerliyo spermle karsilasirsa dollenmis oluyo .Zaten yumurtlamadan iki gun once + yumurtlama zamani + catlamadan sonra yapmak onemlidir.İnsallah gonlune gore olur😊

Merhaba seninde son yaptigin testte yumurtlama goruluyor degerlendir mutlaka
Ayla hanım ii akşamlar ovulasyon testimi yorumlamistiniz.dediginiz gibi değerlendirdim ve teste devam ettim bugün ki testleri atsam bı bakar mısınız tekrar dan ayda 2 defa yumurtlama yada pik olur mu acaba. Ürünü aldigim bayanla da irtibat halindeyim koyulasmasini istiyorum diyor ama testler beni yanıltıyor mu diye düşünmeden de edemiyorum

Eklentiler

• IMG-20240428-WA0009.jpg
    IMG-20240428-WA0009.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20240428_215704.jpg
    IMG_20240428_215704.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 12
Ayla hanım ii akşamlar ovulasyon testimi yorumlamistiniz.dediginiz gibi değerlendirdim ve teste devam ettim bugün ki testleri atsam bı bakar mısınız tekrar dan ayda 2 defa yumurtlama yada pik olur mu acaba. Ürünü aldigim bayanla da irtibat halindeyim koyulasmasini istiyorum diyor ama testler beni yanıltıyor mu diye düşünmeden de e

Merhaba ben sizin gibi yaptim bakin benimkide asiri koyu olmadi hatta o koyuluktan sonraki gun silik oldu catladi.bende sadece koyu gunu degerlendirdim.dedigi gibide ayda iki kez yumurtlamada olabilir ama ben bana koyu gelen gunleri hic kacirmadim. Sizde deneyin ve stres yapmayin. Bakin benim resimdeki koyuluk asiri koyuluk bile degil herkesin ayni olmuyo cok karistiriyosanizda dedigim gibi degerlendirin🙆😄

Merhaba ben sizin gibi yaptim bakin benimkide asiri koyu olmadi hatta o koyuluktan sonraki gun silik oldu catladi.bende sadece koyu gunu degerlendirdim.dedigi gibide ayda iki kez yumurtlamada olabilir ama ben bana koyu gelen gunleri hic kacirmadim. Sizde deneyin ve stres yapmayin. Bakin benim resimdeki koyuluk asiri koyuluk bile degil herkesin ayni olmuyo cok karistiriyosanizda dedigim gibi degerlendirin🙆😄
Peki düzensizliğiniz var mı döngünüz normal mi. Ben bu sabahta yaptım ilk defa kontrol çizgisinden daha koyu oldu. Dediginiz gibi değerlendirmek daha mantikli

Eklentiler

• IMG_20240429_121004.jpg
    IMG_20240429_121004.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 4
Peki düzensizliğiniz var mı döngünüz normal mi. Ben bu sabahta yaptım ilk defa kontrol çizgisinden daha koyu oldu. Dediginiz gibi değerlendirmek daha mantikli
Korunmayi biraktigimdan beri gec oluyo sadece hatta bu ay 7. Gun Gecikmede adet oldum yoksa yoktu. Bende cok koyu gordum iste bu gun iste bu gun diye duye degerlendirdim en sonki hepsinden daha koyuydu bilemiyosun hani tam sen yap gitsin😄

X