Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testimi yorumlayabilir misiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne güzel açıkladınız teşekkür ederim ❤️ Siz bilirsiniz bir şey daha sorayım hazır yakalamışken sizi benim normalde 27 temmuzda adet olmam gerekiyor en son 29 haziranda adet olmuştum. Şimdi erken yumurtlama olduğu için adet tarihim de öne mi gelir acaba biliyor musunuz? 😊
Rica ederim. Değişmeyebiliyor. Ben kendimde olanı söyleyeyim. Geri geldiğini söylüyorlar ama Bünyeyle alakalı bu durum sanırım. Benim 11. Günde yumurtlama 13. Günde çatlama olur. Çatlamadan 15 gün sonra regli olurum. 13. Günde çatlama yaşadığım halde 13 gün sonra regli olduğum da oldu 18 gün sonra regli olduğumda oldu. Gecikmeler ya da erken regli görmek strese bağlı olduğunu düşünüyorum. Benimde genel itibariyle reglilerim düzenli.

Rica ederim. Değişmeyebiliyor. Ben kendimde olanı söyleyeyim. Geri geldiğini söylüyorlar ama Bünyeyle alakalı bu durum sanırım. Benim 11. Günde yumurtlama 13. Günde çatlama olur. Çatlamadan 15 gün sonra regli olurum. 13. Günde çatlama yaşadığım halde 13 gün sonra regli olduğum da oldu 18 gün sonra regli olduğumda oldu. Gecikmeler ya da erken regli görmek strese bağlı olduğunu düşünüyorum. Benimde genel itibariyle reglilerim düzenli.
Herhalde bu aydan sonra bende az çok anlarım kendi düzenimi çatlamadan sonra kaçıncı günde adet olacağımı , çok haklısınız bazen stres kaynaklı bazen hava değişimden bile değişebiliyor.

Herhalde bu aydan sonra bende az çok anlarım kendi düzenimi çatlamadan sonra kaçıncı günde adet olacağımı , çok haklısınız bazen stres kaynaklı bazen hava değişimden bile değişebiliyor.
Takip edin kendinizi herkesin hormonları farklı. Rabbim tez zamanda nasip etsin ♥️

Bu da bu sabah yaptığım test silikleşmeye başladı sanırım değil mi kızlar?

Eklentiler

• CD0F86B3-CD92-44A6-87D8-D17C303DB08F.jpeg
    CD0F86B3-CD92-44A6-87D8-D17C303DB08F.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 70
evet yumurtaniz catlamis :) 2 gunu degerlendirin hayirlisiyla kismet olsun :)

Kızlar merhaba benim aklım iyice karıştı bu da bugünün testi ne oldu böyle acaba ?

Eklentiler

• 748C2700-AAFE-4F08-AB7D-DDFE90D37A82.jpeg
    748C2700-AAFE-4F08-AB7D-DDFE90D37A82.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 56
Çatladı diye pazar ve pazartesi günü yapmamıştım bir tek cumartesi günü yani ayın 10nda yaptığımın saati değişik.
0CC34A0F-736E-43F0-A0A1-330A5774EC4A.jpeg

Ay yoktu ama bilemiyorum ki hiç 😕
Olmazsa yarın doktora gideyim ben değil mi 😞
Dur hemen panik yapma. En son 29 haziranda olmuşsun adet döngün nedir. Yani ayın kaçında regli günün. Bi de geçen ay test yaptın mı böyle

Dur hemen panik yapma. En son 29 haziranda olmuşsun adet döngün nedir. Yani ayın kaçında regli günün. Bi de geçen ay test yaptın mı böyle
Yani ayın 27si regl günüm olarak gözüküyor. Düzenlidir reglim programda gözüken tarihte olurum hep en fazla bir gün oynar.

Yani ayın 27si regl günüm olarak gözüküyor. Düzenlidir reglim programda gözüken tarihte olurum hep en fazla bir gün oynar.
Genel hesaplamaya göre yumurtlaman bugün. Ama 7 temmuz pik vermiş. Çift mi yumurtladın acaba diye düşünüyorum. Bu ay bebek tutmazsa önümüzdeki ayda ovülasyon yap yine testler böyle olursa o zaman doktora gidersin

X