Ovulasyon testinden anlayanlar bi bakabilir mi acaba? Ilk denemem anlayamadım

Eklentiler

• IMG_0390.jpeg
    IMG_0390.jpeg
    209,5 KB · Görüntüleme: 29
Yumurtan catlamis askmmm dün daha koyuydu bugün siliklesmis bugünü bence değerlendir fırsatın varsa.
Tabiki değerlendiririm canım bekledikçe test daha netleşince pek anlayamadım bugün her zamanki saatte de yapamadım o yüzden de emin olmak istedim çok teşekkür ederim kuzum benim güzel sonuçlar almamız nasip olsun inşallah❤️

Tabiki değerlendiririm canım bekledikçe test daha netleşince pek anlayamadım bugün her zamanki saatte de yapamadım o yüzden de emin olmak istedim çok teşekkür ederim kuzum benim güzel sonuçlar almamız nasip olsun inşallah❤️
Dünkü daha koyuydu aşkımmm bugün silik bariz belli dunku testi atmadiysan kiyaslayabilirsin ışık yanılması olmasnnn

Uff yeter artık ya ovulasyon testi iyice beni strese soktu son testimdi kuzummm zaten bitti ya 14u yumurtlamaydi çatladı değilsede artık yapacak bisey yok. Stresten karnıma ağrılar girdi 10 gündür kasik ağrısı batmasi kabızlık bitmiyor gerildim iyice. Bendede durum aynı bırakıyorum. Sinirlerim bozuldu ya anlamıyorum oluruna bıraktım.

Eklentiler

• IMG_20231127_131305.jpg
    IMG_20231127_131305.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 24
Uff yeter artık ya ovulasyon testi iyice beni strese soktu son testimdi kuzummm zaten bitti ya 14u yumurtlamaydi çatladı değilsede artık yapacak bisey yok. Stresten karnıma ağrılar girdi 10 gündür kasik ağrısı batmasi kabızlık bitmiyor gerildim iyice. Bendede durum aynı bırakıyorum. Sinirlerim bozuldu ya anlamıyorum oluruna bıraktım.
Ay yemin ederim bende öyle kuzum ya aynı şekilde benim de test bi silik bi böyle çıkıyor artık çıldırmak üzereyim.Düşünmeyim diyorum Oda olmuyor

Bence 14'ü yumurtlamaydı senin.

X