Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testine bakar mısınız lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canııııım. Nasılsın? Değerlendirebildiniz mi günleri? 😇 M-Mavera2048 M-Mavera2048
Ben 19 unda regl oldum. Artık ekime kaldı 💚
Hazır diyorm calısmalra yenıden baslamısken bir doktora gideyim diyorum , genel kontrol amaclı. 🌺

Canııııım. Nasılsın? Değerlendirebildiniz mi günleri? 😇 M-Mavera2048 M-Mavera2048
Ben 19 unda regl oldum. Artık ekime kaldı 💚
Hazır diyorm calısmalra yenıden baslamısken bir doktora gideyim diyorum , genel kontrol amaclı. 🌺
İyimm kuzucum sen nasılsınnn
Bende 15 inde vuruldum iğnemi
O günden beri değerlendiriyoruz bi gün ara verdik sanırımm
1 ekim bat benimde bikaç gün daha değerlendirip sonrasında artıık beklemece

Bencede git, hem kafan rahat olur
Belki doktor farklı bi yol çizer
Görünmekte fayda var 😘

İyimm kuzucum sen nasılsınnn
Bende 15 inde vuruldum iğnemi
O günden beri değerlendiriyoruz bi gün ara verdik sanırımm
1 ekim bat benimde bikaç gün daha değerlendirip sonrasında artıık beklemece

Bencede git, hem kafan rahat olur
Belki doktor farklı bi yol çizer
Görünmekte fayda var 😘

Aynen bakalım ben de öyle yapmayı planlıyorum. Bir düzensizliğim vs. De olmadı bayadır ama, dediğin gibi görünmekte fayda var. Benimle birlikte eşimi de götüreceğim doktora. Ben yine arada gidiyordum da, o hiç gitmedi. Şimdi tam moda girmişken bir baksın bakalım ne var ne yok. :KK48:

Aynen bakalım ben de öyle yapmayı planlıyorum. Bir düzensizliğim vs. De olmadı bayadır ama, dediğin gibi görünmekte fayda var. Benimle birlikte eşimi de götüreceğim doktora. Ben yine arada gidiyordum da, o hiç gitmedi. Şimdi tam moda girmişken bir baksın bakalım ne var ne yok. :KK48:
Naber kuzuu, nasılsınn
Ben yine bu ayda regl oldum 😑
Üç kez ilaç ve çatlatma iğnesi tedavisi oldum ama yok yine olmadı
Doktorumun tavsiyesi hemde kendi fikrimle bırakıyorum tedaviyi🤷‍♀️
Aşı olmamıstım bu süre içinde aşılarımı tamamlıcam
Sene sonuna kadar olmazsa tüp bebek denicez mecbur 😶
Umarım senden gelir güzel haberler bu süre içerisindeee❤️

Naber kuzuu, nasılsınn
Çok üzüldüm kuzum inşşlh bu süreçte hem kendin hemde bedenin biraz dinlenir ve artık yeniden başlayım dediğinde güzel bir haber alırsın. Kızlar bu arada dua edin bende perşembe günü kan vericem tüp bebek sonrası transfer oldu çok şükür 9.gün idarada yaptım silik çıktı. Ama inşşlh kanda iyi birseyler çıkar.

Çok üzüldüm kuzum inşşlh bu süreçte hem kendin hemde bedenin biraz dinlenir ve artık yeniden başlayım dediğinde güzel bir haber alırsın. Kızlar bu arada dua edin bende perşembe günü kan vericem tüp bebek sonrası transfer oldu çok şükür 9.gün idarada yaptım silik çıktı. Ama inşşlh kanda iyi birseyler çıkar.
Anam valla mı kızzz🥰🥰🥳
Allahım hayırlı haberler almayı nasip etsin insallahh
Ayy haber ver bizede =)
Senide şurdan uğurlayalımm =)
Çok sevindim valla ❤️

Naber kuzuu, nasılsınn

Canıııımmm. Üzülme. Hayırlısı ve saglıklısı ne zamansa o zaman olsun. Pes etme yeter ki 💚 ben de şu çakşır kökü suyunu çok duymaya başladım bu ara. Arastırdım baya aldım bu ay onu da içiyorum. Eşime de keçi boynuzu özü yediriyorum. Bir faydası olur mu bilemem ama göreceğiz bakalım. Sen de lütfen bırakma kendini. Bir çok kişi bu sekılde bosverip vazgectiğinde de odaklanmadıgı ıcın, direk hamile kalabiliyor. Her zaman umut vardır 🧡

Yaaaa. Senin adına cok sevındım. 🍀💚 Testte de çıktıysa güzel sonuclar gelecek demektir 😍

Canıııımmm. Üzülme. Hayırlısı ve saglıklısı ne zamansa o zaman olsun. Pes etme yeter ki 💚 ben de şu çakşır kökü suyunu çok duymaya başladım bu ara. Arastırdım baya aldım bu ay onu da içiyorum. Eşime de keçi boynuzu özü yediriyorum. Bir faydası olur mu bilemem ama göreceğiz bakalım. Sen de lütfen bırakma kendini. Bir çok kişi bu sekılde bosverip vazgectiğinde de odaklanmadıgı ıcın, direk hamile kalabiliyor. Her zaman umut vardır 🧡
Biraz yoruldum yalan değil
Sebepsiz olmasıda beni ekstra ümitsizliğe düşürüyor, yani bi sorun olsa peşinden giderdim o düzelirse olur diye bi ümidim olurdu diyorum bi yandan
Bi yandan bi problem yok, her ay ihtimal var her ay ümit var diyorum
Karıştım biraz🤦‍♀️
Bende biraz bitkisel bişeylere yöneleyim bu süre içerisinde diyorum, keçi boynuzu özüne bizde basladık
Bikaç vitamin takviyesi aldık hem eşime hem bana
Böyle ilerlicez birazda, yine ümitlenicem muhtemelen bu süre içindede kafam çok rahat olmıcak ama en azından ilaç vs kullanmadıığım için çok fazla beklentiye girmem belki🤷‍♀️
Umarıım artık bizde en kısa zamanda güzel haberler alırız ❤️

Sebepsiz olmasıda beni ekstra ümitsizliğe düşürüyor, yani bi sorun olsa peşinden giderdim o düzelirse olur diye bi ümidim olurdu diyorum bi yandan
Karıştım biraz🤦‍♀️
Bende biraz bitkisel bişeylere yöneleyim bu süre içerisinde diyorum, keçi boynuzu özüne bizde basladık
Böyle ilerlicez birazda, yine ümitlenicem muhtemelen bu süre içindede kafam çok rahat olmıcak ama en azından ilaç vs kullanmadıığım için çok fazla beklentiye girmem belki🤷‍♀️
Canım benim zor ama Bi sıkıntı olsa bu daha çok yoruyor insanı bunu yaşayan birsi olarak söylüyorum. Eşim ve bende de sıkıntı var ve doktorum dedi ki yapacak bir şey yok maksimimum iki yumurtam oluştu. Ve rabbim ol deyince olur denileni yaşadım son anda bir yumurtam daha oluştu ve o döllendi. Onun için hiç umutsuzluğa kapılma her daim bir çıkış yolu vardır. İnşşlah diyorum senin ve caglaaa nın güzel haberni almayı gönülden istiyorum.

Karıştım biraz🤦‍♀️

İnşallah canım benım sıkma canını . İnan seninle aynı seyleri hissediyorum. Ama pes etmek yok . Hep diyorlar ya kafa ne kadar rahatsa o kdr ıhtımal yuksek . Bır ıhtımal ben de bıtkılere yoneldım . Bu sıra cok duyuyorm fydasını goren

Canım benim zor ama Bi sıkıntı olsa bu daha çok yoruyor insanı bunu yaşayan birsi olarak söylüyorum. Eşim ve bende de sıkıntı var ve doktorum dedi ki yapacak bir şey yok maksimimum iki yumurtam oluştu. Ve rabbim ol deyince olur denileni yaşadım son anda bir yumurtam daha oluştu ve o döllendi. Onun için hiç umutsuzluğa kapılma her daim bir çıkış yolu vardır. İnşşlah diyorum senin ve caglaaa nın güzel haberni almayı gönülden istiyorum.
Zezecim bebis mi var 🥰🥰

Kizlar ben geldim bi bu testlerime bakarmisiniz ? Ben simdi temmuzun 30 unda kürtaj oldum 11 haftalik bebegimin kalbi durmustu, 6 haftaya yakin ara ara gelen kanamam sürdü 20. eylüldede sanirim ilk adetimi oldum muayeneye gittim hersey yolunda dedi ama kanama devam ettigi icin adeti ayirmam zor oldu haliyle simdi ben adet günümü bulmak icin test yapiyorum ovu testi ama test koyulasiyo sizce neden olabilir ? Yasayan varmi bu durumu
Üstteki bugünün
Alttaki dünün testi

Eklentiler

• E4E0D031-9B70-4D9D-96CA-F919B75A0653.jpeg
    E4E0D031-9B70-4D9D-96CA-F919B75A0653.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 26
X