Ovulasyon testiyle gebelik öğrenenler

Hala devam ediyor mu
Hala devam ediyor mu
Normalde 5 gün olurum ben bitti neredeyse ve ilk başladığın da normalde kahverengi gelirdi ikinci gün falan normal gelmeye başlardı ama pembe gelmeye başladı ve bitti gibi damla damla geliyor bide az önce 2 3 dk boyunca sağ göğsüm sızladı şüphelendim bu aydan baya ben inşallah vardır ❤️

Normalde 5 gün olurum ben bitti neredeyse ve ilk başladığın da normalde kahverengi gelirdi ikinci gün falan normal gelmeye başlardı ama pembe gelmeye başladı ve bitti gibi damla damla geliyor bide az önce 2 3 dk boyunca sağ göğsüm sızladı şüphelendim bu aydan baya ben inşallah vardır ❤️
Yarın sabah bi gebelik testi yapsana inşallah vardır ya

Var mı acaba altakki ovülasyon üsteki gebelik yeni yaptım daha

Eklentiler

• 38C7B8CC-6CAC-4083-9D5B-674DD401717B.jpeg
    38C7B8CC-6CAC-4083-9D5B-674DD401717B.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 92
  • CBA83D6D-A89D-4C96-B5BF-0DF4B3D91FD4.jpeg
    CBA83D6D-A89D-4C96-B5BF-0DF4B3D91FD4.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 91
Benim de ovulasyon çift gebelik negatif doktorum söktürücü kullan artık dedi ovulasyon yanlış gösterebiliyor diyor

Bu şekilde ovülasyon benim de anlamadım yani 1 gün bile sürmedi regl kahverengi geldi o da bu şekilde ovülasyon çıkınca da insan umud ediyor

Geçen hafta da yazmıştım buraya arkadaşlar ovülasyon testim geçen haftadan beri pozitif çıkıyor acaba sebebi nedir bir sıkıntı mı var yoksa gebelik mi anlam veremedim bu kadar fazla yumurtlama saçma yani

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 76
Merhaba kızlar benim de adetim 7 gün gecikti. 2 gün önce kan testi yaptım negatif çıktı. Bugün evdeki ovülasyon testini yapayım dedim böyle çıktı bu ne demek şimdi bilen var mı?

Eklentiler

• IMG_9621.jpeg
    IMG_9621.jpeg
    24,6 KB · Görüntüleme: 66
Arkadaşlar benimde ovulasyon testi pozitif ama gebelik negatif birbirini bağdaştırmayın denendi onandı inanın kendimizi kandırıyorız

X