Ovulasyon testiyle gebelik

yorumcuu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
169
40
26
Beklenen adet tarihime 1 hafta gibi bi süre var bazı belirtiler yaşıyorum ama yanımda gebelik testi yok sipariş verdim bi kaç güne gelecek bende ovulasyon testi denedim ve her iki çizgi de net bi şekilde çıktı resminide eklicem buraya sizce hamile olabilir miyim konuyla ilgili bilgisi olan var mı ?😌

Eklentiler

• IMG_7400.jpeg
    IMG_7400.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 111
Beklenen adet tarihime 1 hafta gibi bi süre var bazı belirtiler yaşıyorum ama yanımda gebelik testi yok sipariş verdim bi kaç güne gelecek bende ovulasyon testi denedim ve her iki çizgi de net bi şekilde çıktı resminide eklicem buraya sizce hamile olabilir miyim konuyla ilgili bilgisi olan var mı ?😌
canım belirtilerin nelerdi acaba? benimde 1 hafta var reglime, ve gebelik testim yok yanımda ovülasyon testi var yapıp ve yapmamak arasında kararsızım.

Bel ağrım çok fazla zaten yumurtlamadan bi kaç gün sonra tutuldu belim hala da ağrımaya devam ediyor sık sık idrara çıkıyorum göğüslerim dokununca ağrıyo ve uçları koyulaştı onun dışında kaşık bölgemde batmalar oluyo kramp oluyo Şuan bunlar var

Bel ağrım çok fazla zaten yumurtlamadan bi kaç gün sonra tutuldu belim hala da ağrımaya devam ediyor sık sık idrara çıkıyorum göğüslerim dokununca ağrıyo ve uçları koyulaştı onun dışında kaşık bölgemde batmalar oluyo kramp oluyo Şuan bunlar var
inşallah beklediğin güzel haberi alırsın, bende sadece hafif beyaz kokusuz bir akıntı var. yumurtlama günü öncesi ve sonrasını değerlendirdik.

inşallah beklediğin güzel haberi alırsın, bende sadece hafif beyaz kokusuz bir akıntı var. yumurtlama günü öncesi ve sonrasını değerlendirdik.

Bende de akıntı var sıvı ama su gibi bişey yoğun akıntıda olmuştu bi kaç kez ama Şuan su gibi anlamadım gitti inşallah hamileyizdir yaa 🫠🫠

ben yaptım kuzum şimdi C belirgin çizgi ama diğeri T hafif silik hatta baya silik :/ yumurtlama döneminde olmadığımı biliyorum bu cok normal. ama bu ovülasyonla anlaşılacak iş değil bence

ben yaptım kuzum şimdi C belirgin çizgi ama diğeri T hafif silik hatta baya silik :/ yumurtlama döneminde olmadığımı biliyorum bu cok normal. ama bu ovülasyonla anlaşılacak iş değil bence

Aynen en doğru sonuç gebelik testi siparişim gelsin hemen deniyeceğim inşallah güzel sonuçlar alırız

Bugün yine yaptım aynı şekilde çıktı iyice kafam karıştı

Eklentiler

• IMG_7404.jpeg
    IMG_7404.jpeg
    192,2 KB · Görüntüleme: 95
Bata 1 gün kala tekrar denicem o zamana kadar artık yapmıcam ovu testi çünkü böyle olunca insan bi ümitleniyor sonra üzülmekten korkuyorum

Merhaba size bir sorum olacak. Bu ay yumurtlama takibi yaptım 15.gün yumurtlama gördüm sonra çatladığını da gördüm. Bugün 26.gün öylesine bir test yapayım dedim. Test yumurtlama günü gibi koyu çıktı. Oruçluydum sıvı alamadım acaba ondan mı dedim. İftardan sonra tekrar yaptım yine koyu çıktı. Testleri ekliyorum fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. 18.gün epey silik görmüştüm onun üstüne koyup resim çektiğim oruçluykendi. Tek olan resim akşam saat 10 da yaptığım adetime 3 gün var.

Eklentiler

• 1000029470.jpg
    1000029470.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 55
  • 1000031038.jpg
    1000031038.jpg
    132,5 KB · Görüntüleme: 45
  • 1000031129.jpg
    1000031129.jpg
    149,1 KB · Görüntüleme: 64
X