Ovülasyon testiyle kaç ay sonra gebe oldunuz

selvi _bdr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
55
11
25
Merhaba güzel anneler🦋💜Ovülasyon testini ilk defa bu ay kullanmaya başladım. Maalesef gebelik yok bu ay. Sizlere bir sorum olucak. Kaç ay sonra gebe oldunuz❣️Hevesim kırıldı gibi.

Bir kızım var 5 yaşında Allah’ın izniyle ikinci çocuğu istiyoruz. Kızım hemen oldu hiç böyle strese girmedim. Gerçek bu ay niyetlendik olmayınca ben bi sarsıldım gibi. Biraz sabırsızım da.
daha çok erken sabredin. bir lez gebe kalmışsınız zaten. benim ilk çocuğum için uğrasıyoruz İnşallah Allah’ım nasip eder.

daha çok erken sabredin. bir lez gebe kalmışsınız zaten. benim ilk çocuğum için uğrasıyoruz İnşallah Allah’ım nasip eder.
haklısınız. Evet bir defa çocuğum oldu benim gebeliğim de troid hastalığım ortaya çıktı onun dışında bir sorun yok hep kontrol altındayım zaten. İnşallah tez zamanda güzel haberler alırsınız💜 Artık dualarımdasınız inşallah ❣🦋🫶

Peki önceden bir kadın doğum doktoruna kontrole gittiniz mi acaba.
ben 2018den beri doktor kontrolündeyim sürekli zaten 😂 son bir yıl içinde de 3 kez gittim. deneyin diyorlar baska bir sey demiyorlar 😂 nisan ayında yumurta takibine baslayacağım insallah

X