Ovülasyon yardım

Gzlgunler

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2023
639
200
28
Kızlar bu ay femara kullandım doktorum catlamanın kendi olucağını iğneye gerek olmadığını söyledi. 17 nisan adet 1. Günüydü. Uygulamaya göre dün yumurtlama günümdü. Ovulasyon sonuclarım bu şekilde yumurtlama olmadımı acaba şuana kadar kafam karıştı iyice

Eklentiler

• E007EDDC-D06C-49B7-AF42-4FE876650400.jpeg
    E007EDDC-D06C-49B7-AF42-4FE876650400.jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 26
Bunlar beklemiş hali içlerinde en belirgin cift cizgi 28 nisan pazardı yaptıktan sonra cektiğimde bu şekildi pazartesi gecesi sol kasık ağrım oldu biraz yumurtlamış olabilirmiyim?

Eklentiler

• 74E463E9-6D22-4C86-880C-1AFAAAAC6816.jpeg
    74E463E9-6D22-4C86-880C-1AFAAAAC6816.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar bu ay femara kullandım doktorum catlamanın kendi olucağını iğneye gerek olmadığını söyledi. 17 nisan adet 1. Günüydü. Uygulamaya göre dün yumurtlama günümdü. Ovulasyon sonuclarım bu şekilde yumurtlama olmadımı acaba şuana kadar kafam karıştı iyice
Hiç biri pik değil canım . Uygulamayı dikkate alma onlar bazen yanıltabiliyor

Devam ediyim mi ovulasyona öyleyse ? Yumurtanın catlamama ihtimali varmı femara da kullandım ama kafam cok karıştı adet tarihim gecikicek mi bu durumda sence?
İlaç kullandıktan sonra 15-16 günler adet beklenir canım . Devam et sen ovülasyonuna zaten yeni adetten çıkmışsın bazıları diğer adete yakın yumurtluyor

Aynı renk veya t kısmının c den daha koyu renkte olması gerekiyor Pik için. adet gününe kadar bıkmadan teste devam etmenizi öneriyorum. bazı kadınlarda adet gününe cok yakın yumurtlama gerçekleşebiliyor.

Aynı renk veya t kısmının c den daha koyu renkte olması gerekiyor Pik için. adet gününe kadar bıkmadan teste devam etmenizi öneriyorum. bazı kadınlarda adet gününe cok yakın yumurtlama gerçekleşebiliyor.
Benim kafamı karıştıran adetten 14 gün öncesi yumurtlama günüyse nasıl adete yakın oluyor adetim mi gecikir bu durumda?

Bir de doktorum bana çift çizgiyi görünce 3 gün dene dedi hiç pik yapması gerektiğinden bahsetmedi bir kadın yumurtlamazsa o ay gene de adet görür mü?

Benim kafamı karıştıran adetten 14 gün öncesi yumurtlama günüyse nasıl adete yakın oluyor adetim mi gecikir bu durumda?
Burada uzmanların söylediği 14 gün kuralı kafa karıştırıyor aslında. 28 günlük döngünün tam ortası deniyor. ama bu kişiden kişiye göre değişiyor.27 günlük döngüm var gecen ay 10. günde yumurtlamam oldu 3-4 gün erken. bu geçte olabilir demek istediğim bu. eğer adet döngünüz düzenliyse yumurtalama zamanınız bunu geciktirmez diye düşünüyorum. adet gününe kadar yumurtlama görmezseniz doktora görünmeniz iyi olur.

Yumurtlamadann14 gün sonrası genelde adet kanamasının başlangıç günüdür canım yanlış yazmışım galiba düzelteyim

Burada uzmanların söylediği 14 gün kuralı kafa karıştırıyor aslında. 28 günlük döngünün tam ortası deniyor. ama bu kişiden kişiye göre değişiyor.27 günlük döngüm var gecen ay 10. günde yumurtlamam oldu 3-4 gün erken. bu geçte olabilir demek istediğim bu. eğer adet döngünüz düzenliyse yumurtalama zamanınız bunu geciktirmez diye düşünüyorum. adet gününe kadar yumurtlama görmezseniz doktora görünmeniz iyi olur.
Çok teşekkür ederim ben teste devam ediyim en iyisi inşallah piki yakalayabilirim

X