Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar kafayı yemek üzereyim. 4 gündür ovulasyon testi yapıyorum ve bugün koyulaştı çizgi. bu sabah çalışma yapmıştık, akşam yine mi çalışmamız gerekiyo yoksa yarın mı? ne yapmalıyım biri yardım etsin lütfen :2:

Bu sabah yaptiysaniz aksam tekrar yapmaniza gerek yok.ertesi gun aksam tekrar yaparsiniz.

Dilediğin gibi sor canım sorun yok :) Koyu çizgi yumurtlama öncesi çıkar canım yani koyu çizgi olduğu gün değil aslında çizgilerin silikleştiği gün yumurtluyorsun.Mesela benim üstüste çift çizgi çıktı 3. gün silikleşti.Bazen böylede olabiliyor ama en güzeli gün aşırı ilşki yani çizgilerede çok takılma.Bir gün ilişkiye girin bir gün dinlenir sonraki gün yine ilişkiye girin.En sağlıklısı bu.
2 veya 3 gün üstüste koyu çizgide çıkabilir,bu henüz yumurtlamadığın ama yumurtlamaya yakın olduğun anlamına geliyor.Çizgiler ne zaman silikleşirse o zaman 48 saat içinde yumurtlama gerçekleşecek demektir.

çokkk çokkk teşekkür ederimmmmm:KK3:

benim eşim ctesi gece gelecek hayırlısıyla. soylemiycem gelene kadar. annem babam bizde kalıyor, annemle başbaşa oturup sohbet ediyoruz söylemiyorum. kendimi kötü hissediyorum ama ilk eşim bilsin istiyorum.

Ne güzel sürpriz olur.Annemlere bende söylemedim, haftaya yanlarına gidicem.O zaman söylerim.Hem ultrasoundda kesinleşsinde inşallah. Evde patlıyorum bende yapayalnız.

$1979735_735310643175975_173203904_n.jpg kızlar yorumlarmısınız ne olurrrrrrrr

Dilediğin gibi sor canım sorun yok :) Koyu çizgi yumurtlama öncesi çıkar canım yani koyu çizgi olduğu gün değil aslında çizgilerin silikleştiği gün yumurtluyorsun.Mesela benim üstüste çift çizgi çıktı 3. gün silikleşti.Bazen böylede olabiliyor ama en güzeli gün aşırı ilşki yani çizgilerede çok takılma.Bir gün ilişkiye girin bir gün dinlenir sonraki gün yine ilişkiye girin.En sağlıklısı bu.
2 veya 3 gün üstüste koyu çizgide çıkabilir,bu henüz yumurtlamadığın ama yumurtlamaya yakın olduğun anlamına geliyor.Çizgiler ne zaman silikleşirse o zaman 48 saat içinde yumurtlama gerçekleşecek demektir.

Insallah dediginiz gibidir cunku bende ayin 21-22 sinde koyu cizgi cikti ama musait degil 23 unde musaittik ama o gunde cizgi bayagi siliklesmisti. Artik ya nasip dedim. Insallah tutar arkadaslar :))

Insallah dediginiz gibidir cunku bende ayin 21-22 sinde koyu cizgi cikti ama musait degil 23 unde musaittik ama o gunde cizgi bayagi siliklesmisti. Artik ya nasip dedim. Insallah tutar arkadaslar :))

İnşaAllah tutmuştur canım :) Çizgi silikleştiği zaman 48 saat içinde yumurtlama gerçekleşiyormuş.

Arkadaslarr gitti gidiyordan surelab ovülasyon testi ve 2 adet labquick gebelik testi aldim. Gebelik testinin kutusu falan yok ambalajinda geldi yani nasil kullanacağımi bilmiyorum.. ne olur yardimci olun
.. sanki ambalajin içinde damlatma aparatı yok gibi..

Benimde bir sorum var kızlar. Bu ay ovülasyon testi kullandım.5 gün önce koyu çift çizgiyi yakaladım, ertesi gün silikleşti. Fakat dün ve bugün yine koyu çift çizgi oluştu. Anlamadım yani, bu ne şimdi :44: 1 ay içinde 2 kez mi ovülasyon yaşıyorum??

Arkadaslarr gitti gidiyordan surelab ovülasyon testi ve 2 adet labquick gebelik testi aldim. Gebelik testinin kutusu falan yok ambalajinda geldi yani nasil kullanacağımi bilmiyorum.. ne olur yardimci olun
.. sanki ambalajin içinde damlatma aparatı yok gibi..

canım ben de aynısından aldım. içinde damlalık var merak etme. şimdi her gün aynı saatte yapacaksın ama yapmadan önce en az 2 saat sıvı almayacaksın. sabah 10, akşam 8 arasında yapacaksın. damlalıkla 4 damla idrar damlat içine. t ve c çizgileri aynı koyulukta olursa yumurtan her an çatlamak üzere demekmiş. silikleşmeye başlarda ertesi gün, çatlamış demekmiş.

İnşaAllah tutmuştur canım :) Çizgi silikleştiği zaman 48 saat içinde yumurtlama gerçekleşiyormuş.

Bu arada hamile kalmissaniz ovulasyon testinde cift cizgi cikmaya devam ediyor mu acaba. Bazi yerde koyu cikmaya devam edecek diyor. Ne kadar dogru bilemiyorum. Herhangi bir bilginiz varmidir scaba?

Bu arada hamile kalmissaniz ovulasyon testinde cift cizgi cikmaya devam ediyor mu acaba. Bazi yerde koyu cikmaya devam edecek diyor. Ne kadar dogru bilemiyorum. Herhangi bir bilginiz varmidir scaba?

Hayır canım koyu çıkacak diye bir şey yok.Burada geçen haftalarda birisi yazmıştı,hamileydi ama ovulasyon testinde çizgiler silik çıkmış ovulasyondan sonra.Herkeste koyu çıkacak diye bir şey yok ama kimisinde koyu çıkabiliyor.Bünyeye bağlı birazda.

arkadaşlar şimdi ovülasyon testimde dün koyuya yakın bi çizgi çıktı ..bugün çizgi biraz daha silik çıktı.yumurtalıklarıma da batma oluyor.bıçak sokmuş gibi.dün akşamı değerlendiremedik eşim çok yorgunum dedi bugün şansımız nedir sizce?zaman geçmişmidir?

canım ben de aynısından aldım. içinde damlalık var merak etme. şimdi her gün aynı saatte yapacaksın ama yapmadan önce en az 2 saat sıvı almayacaksın. sabah 10, akşam 8 arasında yapacaksın. damlalıkla 4 damla idrar damlat içine. t ve c çizgileri aynı koyulukta olursa yumurtan her an çatlamak üzere demekmiş. silikleşmeye başlarda ertesi gün, çatlamış demekmiş.

Canimm ben yumurtladim bile :) simdi acaba hamilee miyim die labquick erken gebelik Testni yapmak istiyorum ama nasil uygulayacagimi bilmiyorum

X