Ovulsyon testi bakar mısınız

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.113
509
30
Merhaba ovulsyon testim görüldüğü gibi . Dün akşam yaptım en son . Bu akşam yapacağım bir de . Fakat dün akşam ben yaptıktan sonra inanılmaz kasık ağrısı bacsk ağrısı oluştu bende yani net şekilde yumurtlama belirtisi idi, dün gün içinde akıntı da vardı. Şuan iyiyim . Akşam pik yapmama ihtimali var mı? Yani dün gece testten sonra yumurtlama olup bugün çatlayıp akşamında silik çıkar mı? O yüzden günde 1 kez test yapmak sağlıklı mı acaba ? Sanki yumurtlama günleri iki kez yapmak daha mı iyi olur bi sabah bi akşam?

Eklentiler

• F0C7C72D-8CBF-493D-8983-B92F97B0EA8C.jpeg
    F0C7C72D-8CBF-493D-8983-B92F97B0EA8C.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 69
Canım henüz pik görünmüyor testlerde. Aynı saatte sıvı alımına dikkat ederek yapmaya çalış pik yakın gibi sanki

Ya şöyle bazen o ağrı oluyor 1-2 gün sonra pik oluyor. Yumurta büyürken de oluyor çünkü ağrı. Senin bugün ya da yarın pik olur bence
Aa tamam şimdi anladım . Takip edeyim bakalım . Ben ağrı olması çatladığı anlamına geliyor sanıyordum ya da artık tamamen büyümüş çatlayacak anlamına geliyor sanıyordum

Aa tamam şimdi anladım . Takip edeyim bakalım . Ben ağrı olması çatladığı anlamına geliyor sanıyordum ya da artık tamamen büyümüş çatlayacak anlamına geliyor sanıyordum
Ya bence hiç belli olmuyor o benim de yumurtlama döneminde hep ağrım olur. Kaç aydır merak ediyorum tam o zaman ovülasyon yapıyorum bazen pike yakınken ağrı başlıyor bazen pik günü bazen de çatlamada 😃

Ya bence hiç belli olmuyor o benim de yumurtlama döneminde hep ağrım olur. Kaç aydır merak ediyorum tam o zaman ovülasyon yapıyorum bazen pike yakınken ağrı başlıyor bazen pik günü bazen de çatlamada 😃
Aa ben geçen ay yeni başkadım ovulasyon testine . Geçen ay pik yaptığı gece ağrımıştı . Şimdi eve gidince test yapcam çol merak ediyoeum pik mi silik mi🤣

Hadi bakalım buraya da at 🤣
E hala pik değil🤣 ben bu ay kendimden bi şey anlamadım ya . Geçen ay silikten koyuyw doğru gitti ve 16. Günde direkt pik oldu hiçbir yoruma yer vermeden öteki günde silikleşti şala gibi

Eklentiler

• 3CE89966-B32A-4A87-8DD2-8637E71F2277.jpeg
    3CE89966-B32A-4A87-8DD2-8637E71F2277.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 38
Canım gitttikçe koyulaşmış her ay aynı gün pik olmaz zaten benim de 17-20 arası olur genelde. Bu ay bi 12. Günde oldu bi 20. Günde. Kadınız farklılaşıyor günlerimiz ☺️

X