Öyle bir yerdeyim ki !!!!!

Çok üzüldüm annenize.
En azından işe girin siz kapatın annenizin borcunu. Eşinizden beklerseniz anneniz daha çok üzülür.
Siz de elbette üzülüyorsunuzdur ama anneniz aynı zamanda maddi zorluk çekiyor

Öyle yapıcam gibi görünüyor. Yoksa olan bize olucak asla hakkımı helal etmiyorum ama o yüzden kırgınım hemde cok

İyi geceler kk’nın güzel zeki kadınları....
Uzun zamandır içimi dökmek istiyorum ve akıl almak en önemlisi cesaretlendirilmek.
Benimde derdim eşim oldu evet öyle bir yerdeyim ki her ucu tezekli değnek. Dertsiz başıma dert aldım.Kısaca yıllar önce tanıştık birbirimizi çok sevdik saygı sevgi vardı zor dönemler atlattık aştık derken ayrıl barış evlendik.Ailesi tam bir yalancıymış düğün haftamda aramadılar herşeyimi ailem ve eşim aldı.Bir ev verdiler sözde ama kardeşinin üzerine kirasını biz alıyoruz. İlk aylar herşey normaldi ben sorun etmedim ailesinide açıkcası eşimle eğleniyor geziyorduk sürekli borcumuzda yoktu mutluyduk. Sonra annemden rica ettik kredi çekermisin araba alıcaz diye kırmadı bizi aldı tabi tek emekli maaşı var ödeyemezsek tek geçim kaynağı giderdi kendi üzerine aldık. Velhasıl birkaç ay sonra bunların evi icraya düştü aylık 1200 lira ödeyememşler halbuki herşeye para var! Kv oğlunun başının etini yedi arabayı satta sat eviniz gidecek diye bizimse tapusunu ver o zaman Demi.Psikolojisi bozuldu ben kesinlikle güvenemedim ancak evi üstüne alırsan olur dedim. Öyle böyle annemi beni sıkıştıra sıkıştıra mahvettiler evliliğim bitecek noktaya geldi on kilo verdim bir ayda kendileri tatile gittiler hiç borcum yokken kendim gidemedim ben tatile ne biryere. Tatilden geldiler gene araba ev diye tutturdular mahvoldum annemi o yüke sokamazdım velhasıl alttan girdi üstten çıktılar ev sizin söz allah kitap yemin ede ede illallah ettik artık o araba zorla satıldı annemden 5 bin lira daha kredi aldık ve evin icrası kapandı. Annecim benim için sustu aslında dünyayı başlarına yıkacak cesarete sahiptir kendisi. Sonra eşimin psikojisi bozuldu bağrışmalar hakaretler aldı başını gitti on liranın hesabını yapar oldu bana herşeyden kıstım annemin üstüne olan kredi ödenmedi ! 6 ay oldu bir kredi hiç ödenmiyor diğeri parça parça ama kadın mahvoldu tek başına tüm çeyizi ödedi bitirdi bir maaşla borcu hiç sevmez çünkü pazara bile çıkmadı öyle kıstı kendinden. Bu kredi ödenmeyince gerçekten zor durumda kaldı benimde psikolojim bozuldu o bana dil döken insanlar bizi aramaz oldular.Babası her hafta içer mangallar gezmeler yeni yeni kıyafetler delirmeye başladım zoruma gitti artık o suskunluğum gitti konuşmaya başladım haksızlıkları.Bende eşimle çok tartışmaya başladım içim paramparça oldu kadın 30 yıl çalışmış emekli maaşını alamıyor hakkını alamıyor ! Kendi evin kirasını ödeyemedi zorlandı. Bende eşime krediyi verelim artık faturaları bile ödenmedi dedikçe annemi kötülemeye başladı ! Yemicez parasını der oldu sürekli annemin evine gelip duruyorum pişman oluyor yine aynı şeyi yapıyor ödemiyor ödemiyorlar. Şiddetli kavgalar aldı başını gidiyor el kaldırdı bana ! Hakaret etti hem bana hem aileme. Babacımın varlığı yokluğu belli değil haberi yok hiçbirşeyden annemde benim için susuyor ama artık tak dedi enayi gibi hissediyor kendini ben arada mahvoldum. GEldiğim zaman ne arıyor ne soruyor evde kendini mahvediyor içiyor üzülüyor ama nefret ettim o çok seven insan gitti başkası geldi soğudum. Hakaret el kaldırmak böyle iyi bir aileye hakaret nedir sen kimsin!!! Annem Evini kurtardı senin üstüne kaç aydır sıkıntı çekiyor ve hala benim için susuyor ama çok dolu boşanırsan buyur gel diyor artık. Benim ailem beni, bende onları hiç üzmemişimdir. Şimdi yaşananlar çok dokunuyor sürekli ağlamaklıyım.Benim çalışmamı kesinlikle istemiyor yoluma taş koyuyor mesleğimi yapamıyorum. Evi bıraktım geldim. Üstüme bir sürü borç açtılar 35 bin kadar. Gİtsem ayrı dert dönsem adam sorumluluk bilmiyor öfkesine yeniliyor ailesi deseniz yalancı sözünde durmayan insanlar başımıza ne geldiyse onlardan sürekli söylüyorum bilmemezlikten geliyorlar ama bir EGO’ları var dünyanın en iyi insanları onlar. Nefret ettim arkadaşlar neyin içine düştüm napacağımı hiç bilmiyorum. Çok yaşadığım problemler var ama çok uzadı zaten kusura bakmayın ne olur zor durumdayım gerçekten. Kendime hiç yakıştıramıyorum. Birde evdeki problemleri asla aileme yansıtmadım üzülmesinler diye çok sıktım kendimi çok üzüldüm duyduklarım gördüklerime hep sustum yastıkları ısıra ısıra ağladım yinede dayandım.Eşimde en ufak birşeyde ailesini arayıp bu deliymiş diye şikayet etti kredi kredi diye başımı yedi dedi bu şekilde Kızlar İnanın halime güldüm artık sindirden. Çok utanıyorum ben nasıl bu hataya düştüm. Takımda yok hepsini eş kişisine kaptırdım nasıl oldu anlamadım parça parça gitti çalışsam çekip gelirim umrumda olmaz eziyet çekiyorum resmen. Ben nerden düştüm bunların içine uğruna ölüp bittiğim adam yok. Nikah masasında kaybetmişim sanki. Ruh halide değişik beni takıntılı seviyor böyle sevgi olmaz ama hastalıklı gibi nasıl anlatayım ben bırakıp gittiğim zaman kendini paralıyor umrumda olmuıor ama korkuyorum kendim için. Çok ağrıma gitti Kızlar ailem benim yüzümden gerçekten zor durumda kaldı Ona mı yanayım bizim aramızda açtığı problemlere mi yaşadıklarıma mı artık düzelmeyecek olmasına mı evi icradan kurtaran annem olup onca laf yemesine ve bu ekonomide maaşını kaptırmasına mı bu kadın burda resmen direnirken onlar evde mangal partisi yapmasına mı hangisine yanayım ben akıl verin lütfen deliricem artık sınırdayım. Çok seviyordum kendi kendini bitirdi boşanmak istiyorum ama hala şoktayım sanırım dondum kaldım.
Seni o kadar iyi anlıorumki.Öyle insanlardan kurtuldum bende zerre adamlıkları karakterleri yok ama kendilerini dünyanın en mükemmel insanı sanarlar.Sen seni sevdiğini sanıosun.Bi yok deseydin krediyi cekmeseydın takıları vermeseydın neler oluyordu.Daha fazla kullandırtma kendini.Öyle bi ortamda ne evlılık yasanır ne baska bişey.İşe girsende seni daha fazla borç batağına sokarlar.Allah yardımcın olsun gerçekten .Gözünde yaş durmaz şimdi bilirim.Daha çok ağlarsın kuzum aynı şeyleri bende yaşadım her gün hastanelerdeydim.Atası neyse kendide aynı oluyo çok nadir istisnalar .Ailene çok üzüldüm gerçekten.Özellikle annene çok üzüldüm.Annenizi neden olaya dahil ettiniz.Borcu sizmi yaptınız annemin borcu var deseydiniz .Ah ahhhh buda yeni bir soygunculuk yöntemi sanırım.Sizi ailesine anlatan birinin bu deli kredi çektik deyip duruyo diyen birinin sizi sevdiğine nasıl inanıosunuz.Seven insan sizi ağlatırmı.Aileside olsa bu şekilde anlatır mı?Anneniz emin olun her şeyin farkında.Lütfen kendinize gelin.Ama ailenizin borcunu ödetmeden boşanmayın.Ve delil toplayın.Öylesi insanlardan her şey beklenir.Para için bile her şeyi yaparlar.Allah yardımcın olsun.

Seni o kadar iyi anlıorumki.Öyle insanlardan kurtuldum bende zerre adamlıkları karakterleri yok ama kendilerini dünyanın en mükemmel insanı sanarlar.Sen seni sevdiğini sanıosun.Bi yok deseydin krediyi cekmeseydın takıları vermeseydın neler oluyordu.Daha fazla kullandırtma kendini.Öyle bi ortamda ne evlılık yasanır ne baska bişey.İşe girsende seni daha fazla borç batağına sokarlar.Allah yardımcın olsun gerçekten .Gözünde yaş durmaz şimdi bilirim.Daha çok ağlarsın kuzum aynı şeyleri bende yaşadım her gün hastanelerdeydim.Atası neyse kendide aynı oluyo çok nadir istisnalar .Ailene çok üzüldüm gerçekten.Özellikle annene çok üzüldüm.Annenizi neden olaya dahil ettiniz.Borcu sizmi yaptınız annemin borcu var deseydiniz .Ah ahhhh buda yeni bir soygunculuk yöntemi sanırım.Sizi ailesine anlatan birinin bu deli kredi çektik deyip duruyo diyen birinin sizi sevdiğine nasıl inanıosunuz.Seven insan sizi ağlatırmı.Aileside olsa bu şekilde anlatır mı?Anneniz emin olun her şeyin farkında.Lütfen kendinize gelin.Ama ailenizin borcunu ödetmeden boşanmayın.Ve delil toplayın.Öylesi insanlardan her şey beklenir.Para için bile her şeyi yaparlar.Allah yardımcın olsun.

Maalesef. Teşekkür ederim duaların için kurtulmanada sevindim darısı benim başıma inşallah. Kendilerini çok iyi sanmalarına bitiyorum zaten karşıma geçmiş kv ben çok iyi insanım keşke herkes benim gibi olsa diyor ben kimseyi kırmadım neden herkes bana böyle yapıyor diyor sinirimden kendimi yiyorum bir EGO’ları var kaf dağında mübarek. Heryere borç yapmışlar ve ödemiyorlar ben böyle insanlık görmedim o yüzden yüzleri hiç gülmüyor sonra neden böyle oldu diyorlar. Durumlarıda var bile bile ödemiyorlar bide

Maalesef. Teşekkür ederim duaların için kurtulmanada sevindim darısı benim başıma inşallah. Kendilerini çok iyi sanmalarına bitiyorum zaten karşıma geçmiş kv ben çok iyi insanım keşke herkes benim gibi olsa diyor ben kimseyi kırmadım neden herkes bana böyle yapıyor diyor sinirimden kendimi yiyorum bir EGO’ları var kaf dağında mübarek. Heryere borç yapmışlar ve ödemiyorlar ben böyle insanlık görmedim o yüzden yüzleri hiç gülmüyor sonra neden böyle oldu diyorlar. Durumlarıda var bile bile ödemiyorlar bide
Allah sorsun

Annenizin pazara gidememesi boğazımı düğüm düğüm yaptı.Yazıklar olsun yuh olsun o insanlara.Size de kızdım açıkçası.O eşinin seni sevdiği falan yok.Anneciğinin parasını almadan bırakma o koca müsveddesinin peşini.

Annenizin pazara gidememesi boğazımı düğüm düğüm yaptı.Yazıklar olsun yuh olsun o insanlara.Size de kızdım açıkçası.O eşinin seni sevdiği falan yok.Anneciğinin parasını almadan bırakma o koca müsveddesinin peşini.

İnşallah başarabilirim. Bende kendime çok kızıyorum hemde çok. Boş yere oldu herşey.Oyuna geldim gibi anlayamadımda hala. Ama pençelerimi çıkarttım topluca hepsini arayıp ben gidiyorum oğlunuzuda alın tepe tepe kullanın 2 hafta süreniz var herşeyi halledip ya anlaşmalıya ikna edersiniz beni Yada ben ağır şekilde dava açarım tazminatla kat kat ödersiniz dedim geldim.

Durduğunuz her saniye size çok büyük zarar. Kıyafetlerinizi toplayın aileniz de sizin gelmenizi istiyor belli ki hemen annenizin evine dönün kendini parçalasın o orda bırakın artık onun için yapacak birşey kalmamış. Döndüğünüz gibi de iş arayın sorun soruşturun hemen iş bulmaya bakin. Hatta şimdiden arayıp görüşmelere gidip sonra da ailenizin yanina dönebilirsiniz. Tabi bu süre zarfında davayı acın alabildiğiniz kadar nafaka alın. Bu saatten sonra kendiniz için yaşayın. Allah yardımcınız olsun anneciginize de çok çok üzüldüm.

Durduğunuz her saniye size çok büyük zarar. Kıyafetlerinizi toplayın aileniz de sizin gelmenizi istiyor belli ki hemen annenizin evine dönün kendini parçalasın o orda bırakın artık onun için yapacak birşey kalmamış. Döndüğünüz gibi de iş arayın sorun soruşturun hemen iş bulmaya bakin. Hatta şimdiden arayıp görüşmelere gidip sonra da ailenizin yanina dönebilirsiniz. Tabi bu süre zarfında davayı acın alabildiğiniz kadar nafaka alın. Bu saatten sonra kendiniz için yaşayın. Allah yardımcınız olsun anneciginize de çok çok üzüldüm.

ANnemin evindeyim şuan zaten. Bu ay hep burda kaldım desem yeridir. Sürekli gelip kalıyorum haftalarca bile. İş aramalarına başladım bakalım bu ekonomide inşallah bulabilirim. Ne olursa olsun çalışırım şuanda hayırlısıyla kurtulayımda.

ANnemin evindeyim şuan zaten. Bu ay hep burda kaldım desem yeridir. Sürekli gelip kalıyorum haftalarca bile. İş aramalarına başladım bakalım bu ekonomide inşallah bulabilirim. Ne olursa olsun çalışırım şuanda hayırlısıyla kurtulayımda.
Inşallah bir iş çıkar karşınıza umutsuzluğa düşmeyin düzelene kadar herşey önünüze çıkan iyi kötü bir işte olsa çalışın. Ve korkmayın sakın umarım enn kısa zamanda kurtulursunuz bu illetten

Araba icin anneye kredi cektirmek hangi aklin urunu? Araba olmayinca olmuyor muydu yani? Insanlar sizin keyfiniz icin sikintiya girmek zorunda mi?

Boşanın ve işe girip annenize destek olun. Kadının elinde birşey bırakmamışsınız. Eşe güvenip tek maaşa güvenen bir anneden nasıl kredi çektirilir.acıyın kadınab

Önce iyi bir avukata danis. Annenin sizin için kredi çektiğini falan kanitla. Takılar düğün videosu ile kanitlarsin. Sanz vurunca darp raporu alsaydım ise yarardi.
Annenin evinde sürekli gidip kalmani aleyhine kullanabilirler belki bilemedim yaniltmayayaim.
Ama bu adamda da ailesinden de ne köy olur ne kasaba. Bir gerekiyorsa bulaşık yika. Hiç meslegim var onu yapacağım diye zorlama is bulamazsan.
Yazik olan sadece sana degil ailene de olmuş. Kocani once cek kenara nolacak bu kredi isi de.
Ama ne yaparsan yap adam kapinda bile yatsa bırakmaktan vazgeçme. Bugün bunu yapan yarın ne yapmaz.
Mahkemede de her şeyi anlat. Gerekirse mahkeme 10 yıl sürsün. Yarın öbürgün çocuğun olur sen de annenin düştüğü duruma dusersin. Bu koca da cocuk falan yapma. Dikkat et ve oturup durma bu sabah bir aç davani 1 gün önce kurtulursun

Kusura bakmayın ama ben en çok sizi hatalı buldum evlenmişiniz ve gerekli olmayan birşey için kredi çektirmişsiniz.Yazık kadına tam rahat edeceği dönemde borçla uğraşıyor.Naparsınız yapın ama önce kadının parasını kurtarın gerekirse oluyorsa mahkemeye verin.Eğer evliliğinizi devam ettirecekseniz çalışın ama paranıza da sahip çıkın.

Pire için yorgan yakarım ben. Gider önce tüm eşyaları spotçuya satarım. Günlük amele tutar mutfakta dolap tezgah biraktirmam,sonra banyo dusakabin lavabo,en son tüm kapıları kırdirir çıkarım evden. Ama siz ben değilsiniz. Pire için yorgan yakarım ben

Pire için yorgan yakarım ben. Gider önce tüm eşyaları spotçuya satarım. Günlük amele tutar mutfakta dolap tezgah biraktirmam,sonra banyo dusakabin lavabo,en son tüm kapıları kırdirir çıkarım evden. Ama siz ben değilsiniz. Pire için yorgan yakarım ben

Keşke bende öyle olabilsem. Gereksiz bi merhamet var bende biri iyi konuşsun tüm kötülükleri unutuyorum içim burkuluyor yani sindiriyorum. İçime atıyorum. O yüzden kaybediyorum zaten ama şuan dinmeyen bi öfkem var zaman köreltti sanırım benide artık o kıvama geldim galiba

Keşke bende öyle olabilsem. Gereksiz bi merhamet var bende biri iyi konuşsun tüm kötülükleri unutuyorum içim burkuluyor yani sindiriyorum. İçime atıyorum. O yüzden kaybediyorum zaten ama şuan dinmeyen bi öfkem var zaman köreltti sanırım benide artık o kıvama geldim galiba
Gereksiz merhamet acınacak duruma düşürür. Insan bir kere ölür her gün bu korkuyla yasanmamali. Ben olsaydım böyle yaparim sadece fikrimi söyledim ki yaparim başıma gelse.

X