Özel Bölgeyi Temizleme ?

ZeycanTasarim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2012
599
1
Ya kizlar ben ilk tûylerimi almaya basladigimda annemin uyguladigi yöntem olan tüy dõkûcü krem kullanarak her tarafi temizliyordum bunu yaklasik 2 sene sürdürdüm ama cildimde hep bi kizariklik ve bir yanma yapardi buyuzden onu biraktim ve daha beteri olan jilete basladim... kil kõklerim kalin siyah olup birde bir kõkten 2-3 tûy cikinca bu böyle olmayacak deyip bacaklarimi ve kol altimi agdayla almaya basladim ama su hazir agda bezleri varya onlardan... O agdali bezi kurutma makinayla isitip birbirinden ayirip tuylerime yapistirip cekiyordum ama zor oluyordu o bezlerle hemen aninda agda kuruyup yapismadigindan...
özel bõlgeyi yine ayni jiletle yapiyordum...

Yaklasik bir sene oldu veet easy wax roll on makinasini aldim onunla daha rahat oldu onu alincada özel bölgeyide denedim cektim bir tüy gelmedi busefer oturdum ve bikini bölgesini yani sadece üsttarafini bikerelik olmaksizin cimbizla temizledim o bile fena acimisti sonra daha gec cikti ve az da olsa incelmisti bnde bu aldigim agda makinesini beze sürüp özel bölgeyide temizliyebildigim kadar temizliyordum aciya dayanana kadar komple temizlenmediysede birakiyordum zaten yikandiktan sonra kipkirmizi yara oluyordu ve 3-4 gün o aciyi cekiyordum...

Gecen gördümki sirf bacak ve kolaltina uygunmus kesinlikle özel bölgeye kullanmayin diyor bnde gittim markete özel bõlge icin ayri bi agda varmi diye bulsaydim alicaktim ama yok simdi sorum su. Siz hangi agdayla özel bölgenizi temizliyorsunuz ? Burda tum agda hatta epilasyon cecistleri katiyen özel bölgeyi yasakliyor bn almanyada yasiyorum ve su agdanin acisina birtek tüylerim azalip incelsin diye dayaniyorum bildiginiz bir yõntem varmi ?
Birde dolunay zamanlarini takip edoyordum ama bnde bi fark etmedi hemen yine cikiyor bnm tuyler öyle 3-4 hafta icinde doluyor yine düsundumki acaba almanyanin ve turkiyenin dolunay zamanlari ayri ondan olabilirmi ?

Almanya ve türkiyenin dolunay zamanlari farkli mi diye ben de merak etmistim ay takvimine baktim netten ayni zamanlari gösteriyor yani farkli degilmis.

özel bölgeyi de en iyi su doktor eldivenleri var ya onlarla temizleyebilirsin..aldide var.cimbizla falan ugrasma metal seyler killari daha da sertlestiriyor.eldivenin verdigi aciya da bi süre sonra alisiliyor.digerleri kadar aci vermiyor yani

Almanya ve türkiyenin dolunay zamanlari farkli mi diye ben de merak etmistim ay takvimine baktim netten ayni zamanlari gösteriyor yani farkli degilmis.

özel bölgeyi de en iyi su doktor eldivenleri var ya onlarla temizleyebilirsin..aldide var.cimbizla falan ugrasma metal seyler killari daha da sertlestiriyor.eldivenin verdigi aciya da bi süre sonra alisiliyor.digerleri kadar aci vermiyor yani

Dolunayin ayni sekilde olmasina sevindim demekki bnde bi farklilik gõstermedi
Eldivende iyi aliyor dogrudur ama sade üstünü altlari yani dudak bölgesini nasil aliyorsun orayi göremiyorum ki bn :KK70: orayida eldivenle alabiliyorum deme :) bildigin bir agda yöntemi yok yani

bütün ağdalar özel bölgede de kullanılıyor.. ben özel bölge ağdası diye bir ağda duymadım.. kuaföre gittiğimde bacaklarımı hangi ağdayla alıyorsa özel bölgemide aynı ağdayla alıyor.. bence ılık ağdaları veya el ağdalarını dene.. vivet in ılık ağdasını öneririm mesela... hafif sıcak suya koy erisin biraz sür ağda yapcağın yere bezle çek.. en güzeli özel bölge için ılık ağda bence...

bütün ağdalar özel bölgede de kullanılıyor.. ben özel bölge ağdası diye bir ağda duymadım.. kuaföre gittiğimde bacaklarımı hangi ağdayla alıyorsa özel bölgemide aynı ağdayla alıyor.. bence ılık ağdaları veya el ağdalarını dene.. vivet in ılık ağdasını öneririm mesela... hafif sıcak suya koy erisin biraz sür ağda yapcağın yere bezle çek.. en güzeli özel bölge için ılık ağda bence...

Õzel bõlgeye has bi agdanin olmadigini bnde biliyorum ama burdaki tum o aletler agda cesitleri olsun hepsindede õzel bõlge yasak yaziyor Sizin tûrkiyedeki agdalar jel gibi dimi... Isitiyorsunuz onu beze yayip kullaniyorsunuz Bizde yok o agda iste :KK43:

Canım Türk kuaförler yok mu hiç ağda yapan onu bir araştırsan aslında en güzeli o gir iki dkda mis gibi çık...

Canım Türk kuaförler yok mu hiç ağda yapan onu bir araştırsan aslında en güzeli o gir iki dkda mis gibi çık...

Tûrk kuaförleri var tabi ama nerdeyse dortmundaki tum turk kuaforleri erkek -.- ve zaten almanyada agda yapan kuafor nadirdirki bn hic bilmiyorum biara kuaforde staj yapmistim turkte orda kari koca calistiriyordu agda odasi falan yoktu hani

Yabanci kadinlara gelirsek onlarin nerdeyse 95% alt bölgeyi temizlemiyorlar buda dip not olsun temizliyen varsada hergun jilet vuruyorlar
Ve tum epilasyon aletlerindede alt bolgeyi yasakliyor siz tencerede isitabilen agdaylami temizliyorsunuz alt bõlgeyi ? Turkiyeden sivi agdayimi getirtsem

Son düzenleme:
Dolunayin ayni sekilde olmasina sevindim demekki bnde bi farklilik gõstermedi
Eldivende iyi aliyor dogrudur ama sade üstünü altlari yani dudak bölgesini nasil aliyorsun orayi göremiyorum ki bn :KK70: orayida eldivenle alabiliyorum deme :) bildigin bir agda yöntemi yok yani

evet canim uzun yillar ya eldiven ya da epilatörle aldim agdaya dayanamam ben:) bu yaz türkiyeye gittigimde lazer epilasyon yaptirdim cok azaldilar inceldiler ama bitmedi zaman kisitli oldugu icin kalanlara yine eldivenle devam :)

evet canim uzun yillar ya eldiven ya da epilatörle aldim agdaya dayanamam ben:) bu yaz türkiyeye gittigimde lazer epilasyon yaptirdim cok azaldilar inceldiler ama bitmedi zaman kisitli oldugu icin kalanlara yine eldivenle devam :)

Ama epilatorude dudak bolgesi yasakliyor ve cidden altlarida eldivenlemi alion masallah tmm sagol cnm yani ozel agda yapimiyor kimse anladm

Almanyada nasil sır ağda olmaz :KK52:

canım en yakın DM veya rossmana felan gıdıyorsun
veetın ağdasını alıyorsun WARMWACHS yazıyor üstünde

ahanda resımde koyayım
$07447520.jpg

bunu al mıkrodalgada ısıt üstünde kaç dakıka durması gerektığı felan yazıyor.
sonra ufak ufak başla o dudak kısmına
ılk olarak canın acıyabılır ama zamanla geçıyor ınan bana
ben yaklaşık 3 senedır her yerıme komple ağda yapıyorum ve hıç tüy derdım kalmadı
zaten tüysüzdüm şımdı ıkı ayda bır alıyorum tek tük çıkıyor :KK76:

X