İlköğretim Yorum ve Soruları Özel okul pişmanlığı

Rumeysa gunay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2017
1
0
38
Merhabalar; bir deneyimimi paylaşmak istiyorum sizinle. Bizim için çok kötü bir tecrübe oldu ama başka kimse üzülmesin diye yazıyorum. İstanbul beylikduzunde Özel değişim koleji ne çocuğumu verdim. Yeni açılan bir okuldu. Tabi ilk başta birçok vaat herşey çok güzel parasını konuştuk ilk senemiz diye baya indirim yaptılar derken biz ikna olduk.
Okula başladık verilen sözler boş çıkmaya başladı.haftada 10 saat denilenİngilizce dersi 2 saat almanca hiç yok müzik dersinde sadece şarkı söylüyorlar. Flüt bile yok. Havuz 1 ay sonra açıldı vs.. birsuru sorun. Asıl sıkıntı derslerde başladı çok az ders işleniyor öğretmen ilgisiz ödevler kontrol edilmiyor.çocuklar dusuyor yaralaniyorlar onemli degil diyorlar.yönetim hicbir sikintimizi umursamiyor. Sorunlar çözülmeyince biz çocuğu okuldan aldık. Fakat bu sefer de fazladan ödeme yapmıştık onu alamıyoruz. Neymiş biz yarı dönemlik kayıt yapmışız. Ödeme planı hazırlanırken taksit e bölmüştük Ocak ayında bitiyordu. Bu yüzden yarı dönemlik kayıt diye söylediler. Minareyi çalan kılıfını hazırlamış. Ben pişman oldum çocuğum çok üzüldü okuldan soğudu çok sorun yaşadık. Bu yazdıklarım kabaca bir kısmı sadece kesinlikle gitmeyin bu okula

X