özel sağlık sigortası

poyrazya

Kocasının Bebeği
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2010
2.116
461
arkadaşlar aranızda özel sağlık sigortasından yararlananlar var mı ? ben böyle birşey düşünüyorum ve bu konuda bilgi almak istiyorum.aylık ödemeleri nasıl oluyor... vs hakkında bilgi verirseniz sevinirim

özel sağlık sigortası olan arkadaş yok sanırım. hiç kimse yorum yapmamış :KK43::KK50:

arkadaşlar aranızda özel sağlık sigortasından yararlananlar var mı ? ben böyle birşey düşünüyorum ve bu konuda bilgi almak istiyorum.aylık ödemeleri nasıl oluyor... vs hakkında bilgi verirseniz sevinirim

poyrazya merhaba
nasıl bişey istiyorsun özelden mesaj atarsan sana yardımcı olabilirim
görüşmek üzere

biz kullanıyoruz canım eşimin işi dolayısıyla koçallianz bizim,her türlü tedavide %80 ni karşılıyor,normal sigortamızda olduğundan pek onu kullanmıyoruz boşa gidiyor çoğu zaman :97:

once acıbadem kullandım, geçen seneye kadar aksıgorta kullanıyordum bu sene ve kısmetse obur yıllarda da mapfre genel yaşam kulanıcam, bundan daha memnunum, genel sigorta dedıgın zaman gecmedıgı bı yer yok nerdeyse acıbadem ve aksıgora denedım ama bu cok daha kapsamlı

Son düzenleme:
ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. koç alianz ve mapfre ye de bir bakayım

koç allianz ın fiyatları uygun diye biliyorum.. çünkü ben bi müşterime sağlık teklifi çıkardım 2.500 tl çıktı aynı anda koç allianzdan teklif aldı 1.800 çıktı ve dahada indirim yapabilceklerini söylemişler

benden söylemesi:)

Benim ,eşimin ve bebeğimi kapsayan Yapıkredi Sigortamız var.Yatarak tevadide % 100 karşılıyor.Diğerlerini % 80.Ancak diş ,obezite ( diyetisyen),psikoloji bölümlerinde maalesef geçmiyor.Sanırım üçümüz için 2.000 tl verildi.Safra kesemde taş çıktı.Sıradan bir hastanede bile geçen sene 650 tl idi.Sıfır ödeme yapıyorsunuz.Ekg, vs durumlarıda ücretsiz

X