Özel Sektörde Çalışmaya Bağlı Dikkat Eksikliği Sendromu

Exorcist

Pantolonlu Bulut
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
800
11
Ö zel S ektörde Çalışmaya B ağlı D ikkat E ksikliği S endromu

Belirtileri şöyle...
Çamaşırları makineye atmak üzere banyoya doğru ilerliyorum. Koridordan geçerken bugünkü gazeteyi sehpanın üzerinde görüyorum. Tamam, çamaşırı yıkayacağım...
AMA ÖNCE
Gazeteyi okuyacağım. Gazete bitince postacının getirdiği faturaları fark ediyorum. Tamam, önce gazeteyi yerine koyayım...
AMA ÖNCE
Şu faturalara bi bakiiim.
Eveeett.. Bugün elektrik parasının son günüymüş. Bunu halletmeliyim... Aaa salonda dün akşamdan kalan bardaklar var. Faturayı sonra hallederim...
AMA ÖNCE
Bardakları lavaboya götüreyim. Mutfağa girince pencerenin önündeki çiçeklerin kurumak üzere olduğunu gördüm. Bardağı lavaboya koyarken uzaktan kumandanın mutfakta olduğunu farkettim. Burda ne işi var? Yerine götüreyim...
AMA ÖNCE
Çiçeklerimi sulamalıyım.
Kapıya doğru ilerlerken ... Olamaaazzzz! Az daha kediyi eziyordum. Tabi ya, mamasını vermedim. Tamam, kumandayı yerine götürüp çiçekleri sulayacağım...
AMA ÖNCE
Kediye yemek vermeliyim.
GÜNÜN SONUNDA:
Çamaşırlar yıkanmamış, gazeteler yerde, bardak lavaboda,elektrik parası yatırılmamış ve kedi uzaktan kumandayı yemişti...vee,
nasıl olup da hiçbir işi halledemediğimi düşündüğümde şaşkına döndüm, çünkü... BÜTÜN GÜN HİÇ BOŞ DURMADIM Kİ!
Bu çok ciddi bir durum...Yardıma ihtiyacım var...

İçerik nedeniyle Herşeyin Başı Sağlık Bölümünden hiçbir başlığa uymayanlar bölümüne taşınmıştır.
Bölüm moderatörü arkadaşımın dikkatine..

X