Özge Özpirinçci’den ‘Kıvanç-Başak’ Yorumu

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
56.887
101.870
30
Kısa bir süre önce kızını kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Özge Özpirinçci, önceki gün Etiler’deki özel bir klinik çıkışı görüntülendi. Kendisini bekleyen basın mensuplarıyla laflayan güzel oyuncu, oğullarını kavuşmak için gün sayan Kıvanç Tatlıtuğ -Başak Dizer çiftiyle alakalı konuştu.

61c4625a86b24a039c54baf3-300x196.jpg

Özge Özpirinçci, 30 Kasım tarihinde ilk bebeğini kucağına aldı. Şimdilerde anne olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu, önceki gün Etiler’de görüntülendi.

Özel bir klinikten çıkarken objektiflere yansıyan çiçeği burnunda anne, kendisini bekleyen gazetecilere, “Arkadaşlar bu soğukta beklediniz ama kusura bakmayın. Mercan evde annem aradı, vitaminlerimi aldım ona şifa olmaya gidiyorum” dedi.

61c4625a86b24a039c54baf5-300x214.jpg

Yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç’ın kızları Mercan’ın babası Burak Yamantürk’e benzediği sözleri Özpirinçci’ye hatırlatılınca, “Evet, Burak’a benziyor” ifadelerini kullandı.

Sözlerine, ”Mercan bekliyor, anlayış gösterin” diye devam ettiği sırada Özpirinçci’ye Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in de hamile olduğu soruldu.

“ÇOK MUTLUYUZ”​

Bu konuyla ilgili de konuşan oyuncu, ”O kadar mutluyuz ki, bana haberi verdiklerinde gözlerim doldu. Erkek çocukları olacak inşallah. İsmini ne koyacaklarını bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

61c4630386b24a039c54bafd-300x291.jpg

X