Özge Ulusoy ve Ebru Şallı'nın 'pilates' rekabeti

:110: :110: bak ilk başarın ben olabilirim bi dünya şey var kilo vermemei engelleyen :KK51:beni zayıflatırsan tvye çıkarık :KK53: gel bi el at bana :KK19:

Oyle diyosun?:KK70:
Garanti ver bana, televizyona cikabilicekmiyim bende?
Tanidiklar varmi bunu sagliycak?
Karataya rakip olmak hedefim:cool:

Iddiali rakamlar:KK49:
Ola bilir.
Varim kiz.
Tabi programa 3 hafta sonrasuna baslama kaydiyla. Sinavlarim var su ara:eek:
Bende doğum günümü atlatmak istiyordum zaten bi dahaki hafta sonu 1 jaftada öyle desen 2 hafta eder hadi seni bekliyore :KK76::KK60: bolşans sana canım :21:

Bende doğum günümü atlatmak istiyordum zaten bi dahaki hafta sonu 1 jaftada öyle desen 2 hafta eder hadi seni bekliyore :KK76::KK60: bolşans sana canım :21:

Dogum gununde istedgini ye ic, hadi yine iyisin:KK53:
Saka saka.
Cidden abartma ha bana guvenip, uslu ol:KK30:
3 hafta sonra gelecek ayin 8 inde bul beni.
Sagol canim:KK60:

Bende istahli birisi degilimdir.Bende dogrusu yemek yemeyi sevmem. Ama secerken en fazla kalorileri secerim, cunku cok ogun atlarim.
Sana tavsiyem bi arkdasinda dedigi gibi protein takviyesi al. Bunlar aktarlarda satilir galiba, emin degilim pek tabi ben yurt disinda yasiyorum. Aktarlarda yada eczanelerde blki. Sana ilk olarak tavsiyem ekmek cok yeme, ekmek cunku tok tutar bilinenin aksine. Sen ekmek tercih etmek yerine bol bol et ve et urunleri ye. Et derken tavuk eti olmaz, kirmizi et. Sofrandaki bitkisel surme yagini hayvansal yag yap, orda yag orani daha fazladir. Eger dersenki nereye kadar et, cebinde kesin ama kesin findik fistik bulundur. Al cebine ve butun gun tuket. Bunlarn protein kaynagi cok fazladir, ete degerdir. Helede fistik. Sana snickers onerebilirim, yada musli. Helede musli, besin degeri cok yuksektir, asiri kalori vardir ve icinde findik olandan alirsan oda protein oranine yine katki saglar.

Tabi simdi ayak ustu oldu, bir gunde neler yedigine neler yemedigine bakmak lazim ilk once. Byuk ihtimal sende ogun atliyosun ve varolan enerji gidiyor.Cok kosturan birisimisindir? Tempolu bi hayatinmi var?
Bunları uygulayacağım teşekkür ederim. Öğretmenim, genelde sürekli ayaktayim. Ve kesinlikle kahvaltı yapmıyorum, öğlene kadar bir şey yemem mesela.. Sanırım bunun da etkisi var.

Bunları uygulayacağım teşekkür ederim. Öğretmenim, genelde sürekli ayaktayim. Ve kesinlikle kahvaltı yapmıyorum, öğlene kadar bir şey yemem mesela.. Sanırım bunun da etkisi var.
Bunun kesinlikle etkisi var. Egerki kilo almak istiyosan bundan snra erkenden kalk ve o kahvaltiyi kesinlikle yap. Gunde kesinlikle pisirilmis 1 yumurta ye tavada hayvansal kati yag erittikten snra. Ekmek tukettiginde yine o yagdan kullan ekmegin tabanina. Is yerine gitmeden once 3 5 tane dilim ekmegin tabanina o yagi, ve findik ezmesi sur. Findik ezmesininde cok faydasi vardir kilo almak isteyenlere. Yine icinde findik oldugu icin.

Inşallah Ebru Şallı gibi sıkıcı bir dvd yapmaz. Bütün egzersiz boyu piff piff cek karnını iceri bayiyor.

X