Özgü Namal ve bebeğinin babası ilk kez görüntülendi

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
Özgü Namal ve bebeğinin babası ilk kez görüntülendi

Birkaç ay sonra 'Nefes' adını verecekleri oğullarını kucaklarına alacak olan çift, evlenmeyi düşünmediklerini açıklamıştı

inPaylaşın
Beş aylık hamile olan Özgü Namal, oğlunun babası eski reklamcıSerdar Oral’la önceki gün ilk kez görüntülendi.

Çift, önceki gün ilk kez birlikte objektife yansıdı. Namal ve Oral, trafik sıkışınca aynı araç içinde görüntülenmekten kurtulamadı.

Cenker Tezel’in Hürriyet’teki haberine göre, yoga ve nefes eğitmenliği yapan Oral, muhabiri fark edince arka koltuğa iyice eğilerek kendini gizlemeye çalıştı. Birkaç ay sonra “Nefes” adını verecekleri oğullarını kucaklarına alacak olan çift, evlenmeyi düşünmediklerini açıklamıştı.

http://t24.com.tr/haber/ozgu-namal-ve-bebeginin-babasi-ilk-kez-goruntulendi,281584

Kendilerini "çok ultra modern insanlarız, çok çağdaşız" diye tanımlayacaklarını sanmıyorum, aptal değiller böyle alaycı ve abartılı sıfatları kullansınlar.

Zinanın adı modernlik olmuş pes

Sen evlilik öncesi seks'e zina diyorsun. Evet sen, bu evrensel bir durum degil. Herkes senin dinini takip etmek, yasamak zorunda degil. Biri "aman tanrim, basörtü takilmasina özgür seçim diyorlar " dese sen bunu nasil algilarsin?

Insanlar neden kendi seçimlerini yapamazlar? Niye sürekli bir damga vurulmasi gerek? Gerçe benimkide laf, bu ülkede 16 yasindaki bir çoçuk sirf söylediklerinden dolayi tutuklaniyor. Özgür ifade etmek yokken, özgür, kendi hür iraden ile seçim yapmak ne arasin bu ülkede?

bende evliliğe çok sıcak bakmayan biriyim o kişiyle ömür boyu anlaşmak zor geliyor .en kötüsü bence insanın kendine özel vakti olmalı kaliteli zaman yani kitap okumaya film izlemelik resim çizmelik düşünmelik oynamalık sadece kendini dinlemelik zamanı olmalı. bu daima gerekli bence . insanın yanlızlığa da ihtiyacı var .

çünkü herkes kendi "ideal dünyasını" yaşadığı yere monte etme derdinde.. Halbuki yaşadığımız dünyada kendi bireysel özgürlüklerini korumak için başkalarının özgürlüklerini de kabul etmen gerekiyor.. bir kesim bunun farkında ama büyük bir kesim hala dayatma derdinde.. Biri benim kıyafetime laf ettiğinde nasıl ki "müdahale" oluyorsa ben de onunkine ettiğimde müdahale olur mantığını kavrarız inşallah.. Mesela bu olay bana göre zina ise beni bağlar, yapmam, çocuklarımı bu doğru üzerinden yetiştiririm.. yapabileceklerim bununla sınırlı.. başkasına laf sokmak onu düzeltmek olmuyor da ah bir anlayabilsek..

Kararsız, kusura bakma senin mesajın üzerinden yazdım ama bu mesaj sana değil anlamışsındır gerçi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…