Özgüvensizliğim aşkımın önüne geçiyor, yardım eder misiniz?

Tiana

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2019
80
8
Kendimi kötü hissediyorum ve gerçekten bir kelimenize bile muhtaç durumdayım şu anda. Çevremdeki herkes güzel olduğumu söyler fakat insanın kendisini güzel bulması daha zor, çok utangaç bir kişiliğe sahibim bu yüzden sevdiğim birisinin suratına dahi bakamam elim ayağım titrer ve kalp atışlarım allah katına çıkar.. Birisinden çok hoşlanıyorum ve o da aynı şekilde bu duyguları besliyor fakat ben, benden soğur düşüncesi ile yanında tek bir kelime bile söyleyemiyorum ya da çirkinim düşüncesiyle kafamı kaldıramıyorum belki bu hâlim ile benden soğur diye.. Daha anlatacak çok şey var ama fazla uzun olmasını istemiyorum, farkındayım saçma bile bulabilirsiniz ama yaptığım her hareketi özenle seçiyorum kendimi güzel olmak için zorluyorum bu yüzden kendimi ona karşı kapatıyorum, sizlerden tavsiye istiyorum. ❤🙏

Sen fotoğraf karesi değilsin, canlısın. Her an güzel görünmek zorunda değilsin. O da senin mimiklerinden bakışlarından etkilenmiştir. Kasmana gerek yok hafif utangaçlık iyidir. Şunu biliyorum ki ne zaman hata yapmamaya ve kusursuz olmaya çalışsam bı şekilde batiriyorum. Seni olduğun halinde sevmiş zaten izleyerek başka biri gibi davranmaya çalışma. Kendin ol. Ilgini belli et eğer o da utaniyorsa yanlis anlayabilir bu hallerini. Gülümse ve sürekli olmasa da o bişey söylerken göz teması kur.

Beatrio ne güzel yazmışsınız. Konu sahibi size gelince, karşınızdaki de sizden hoşlanıyor yazdıklarınIdan anladığım kadarı ile bu insan sizin bu halinizi sevmiş bir de bu yönden düşünün. Sizden siz olduğunuz için hoşlanmış. Hiç utanmayın hatta gururlanın. İlk başta heyecanlanmalar normaldir. Ama kimsenin dört dörtlük olmadığını aklınızdan çıkarmayın lütfen, aklınızda böyle kalsın. Benden soğuyacak diye korkuyorum demişsiniz, merak etmeyin sizi eğer cidden seviyorsa soğumaz aksine bir sözünüz size garip gelse bile onun hoşuna gidebilir. Dediğim gibi heycanlanmak çok normal canım, sen kendin ol. Seni sen olduğun için sevsinler.

Beatrio ne güzel yazmışsınız. Konu sahibi size gelince, karşınızdaki de sizden hoşlanıyor yazdıklarınIdan anladığım kadarı ile bu insan sizin bu halinizi sevmiş bir de bu yönden düşünün. Sizden siz olduğunuz için hoşlanmış. Hiç utanmayın hatta gururlanın. İlk başta heyecanlanmalar normaldir. Ama kimsenin dört dörtlük olmadığını aklınızdan çıkarmayın lütfen, aklınızda böyle kalsın. Benden soğuyacak diye korkuyorum demişsiniz, merak etmeyin sizi eğer cidden seviyorsa soğumaz aksine bir sözünüz size garip gelse bile onun hoşuna gidebilir. Dediğim gibi heycanlanmak çok normal canım, sen kendin ol. Seni sen olduğun için sevsinler.
Gerçekten çok teşekkürler, beni rahatlatmaya yetti bu yazdıklarınız. Zaman ayırıp yardımcı olmaya çalıştığınız için çok minnettarım umarım başarabilirim. Teşekkürler

Sen fotoğraf karesi değilsin, canlısın. Her an güzel görünmek zorunda değilsin. O da senin mimiklerinden bakışlarından etkilenmiştir. Kasmana gerek yok hafif utangaçlık iyidir. Şunu biliyorum ki ne zaman hata yapmamaya ve kusursuz olmaya çalışsam bı şekilde batiriyorum. Seni olduğun halinde sevmiş zaten izleyerek başka biri gibi davranmaya çalışma. Kendin ol. Ilgini belli et eğer o da utaniyorsa yanlis anlayabilir bu hallerini. Gülümse ve sürekli olmasa da o bişey söylerken göz teması kur.
Altın değerinde inanın her satır, anne tavsiyesi değerinde şeyler duymayalı uzun zaman olmuştu. Çok teşekkür ediyorum zaman ayırıp yardımcı olmaya çalıştığınız için. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım..

Küçükken dış görüşünüzle ilgili kötü şeyler mi duydunuz,size kötü mü hissettirildi?

X