Özlemek

Ben de beslediğim birçok hayvanımı kaybettim maalesef. Ama o sayenizde hayatını en güzel şekilde geçirerek ömrünü tamamladı. Başka bir hayvan sahiplenme fikri sizde vicdan azabı yaratmasın. Ölen kedinizin yerini doldurmak gibi düşünmeyin bunu, ona yaptığınız gibi başka bir hayvanın da sokaktan kurtulmasına vesile olursunuz ❣️

ben bu konuya ve yazdıklarınıza çok hislendim, çok ağladım ya... insanın en sadık dostu bence hayvanlar. başınız sağolsun.
Yavrum sağken geceleri aklıma gelir ağlardım düşünemezdim bu acıyı ödüm kopardı..
yasınızı mutlaka tutun. belki yeniden kedi sahiplenebilirsiniz.

Sokak hayvanları benim dostum, canım gibidir. Ben de çok kayıp yaşadım çok ağladım. Aklıma geldikçe ağlarım hala. Çareyi fazla baglanmamakta buldum. Tesellim hayattayken onlar için en iyisini yapmamın verdiği vicdan rahatlığıdır. Eminim siz de en iyisini yapmışsınızdır; vicdanınız rahat olsun, tereddüt etmeyin. Tabi sizin eve alma imkanınız var. Bu durumda bir hayvanı sokaktan kurtarmak size de ona da iyi gelecek.
Başınız sağ olsun.

Salı günü 13 yaşındaki dünya güzeli bu hayattaki cennetim kedim öldü..Dünya başıma yıkıldı..eve girmek istemiyorum uyumak istemiyorum uyanmak istemiyorum aslında hiç bişey istemiyorum...Bu acıyı nasıl atlatacağımı hiç bilmiyorum ..
Geçen Aralıkta 19 yaşında kedim vefat etti, kucağımda doğmuştu kolum knaadım gibiydi 19 sene hayatım ona göre planlandı, şekillendi ailemizin gözbebeğiydi etrafında dönerdik ve hala kendime gelemedim... Hayat asla eskisi gibi olmuyor 3 kedim daha var hepsi sokaktan ölmek üzereyken kurtarıldı bağımız çok güçlü ama onun yeri bambaşkaydı..

Kendinize zaman tanıyın, hafifliyor.. Sabırlar dilerim.

Kediyi aldım içim bir yandan eziliyor bir yandan belkise onun için toparlarım siye umut ediyorum doğru bir karar mı verdim bilmiyorum umarım iyi bir anne olurum ve melek olan kızım umarım beni affeder
Ya çok çok sevindim
Tüyü kadar ömrü olsun
Beraber çok çok güzel yıllarınız olsun
İyi ki varsınız 😍

X