ozlemunal'ın başarı öyküsü...

Konuyla alakam yok ama beni de meraklandırdınız şimdi..

Önceki halini ben de merak ettim..

Tebrikler bu arada arkadaşımm..

Ne demişler herşeyde bir hayır vardır..bak, erkek arkadaşın seni terketmeseydi sen hala 80 lerde olacaktın belki de..:))

ınanın yuklense butun resımlerımı atıcam ama olmuor
denıorum ara ara :))

özlemcim çok çok tebrik ederim seni ilk fotonu ben de merak ettim..tek kelimeyle fıstık olmuşsun..ben de en son lise sondayken 58 kiloydum unuttum o kiloları:KK43:

tatlım tebrik ederim boyun kaç???
ben 173 cm mim ve şuan 70 kiloyum bende 88 89 kilodan bu hale geldim ben evlendikten snra kilo aldım bekarken bende 58 kiloydum bekarken daha kolay oluyo kilo vermesi

tebrikler süper kilo vermişsin,nazar değmesin
benim artık bünyem alıştı yaptıklarıma(diyet+spor) banamısın demiyor:KK70:

tatlım tebrik ederim boyun kaç???
ben 173 cm mim ve şuan 70 kiloyum bende 88 89 kilodan bu hale geldim ben evlendikten snra kilo aldım bekarken bende 58 kiloydum bekarken daha kolay oluyo kilo vermesi

bende 168-170 gıbı bıseyım boy olarak :)) evlenene kadar verebıldıgım kadarı gıtsın barı bellı bı yastan sonrada cok zor oluo sonucta kılo vermesı onemlı verebıldıklerımızı muhafaza edebılmek :))

evet ya artık benımde kılo vermem yavasladı haftada 1 kılo ancak gıdıo :KK43: ama oldun yavas yavasta olsa bırazcık daha gıtsın deıl mı :))

haftada 1 zaten normal olanı
yavaş olsun,tam olsun:KK66:

bide imkanın varsa evde ip atla
25 er setlerle 100 e kadar yap
her hafta arttır:KK66:

konuyla benımde hıc alakam yok ama bende cok buyuk merak ıcındeyım yanı suankı resmınızı gorunce sasırdım, sankı o kadar kıloyu veren sız degılsınız kısacası cok etkıleyıcı merakla eskı halınızıde beklıyoruz

kızlar kızmayın bana,ama arkdaşın erkek arkadaşının bırakması bana çok doğal geliyo,bende 96 idim,şimdi 63 ,boy 1,60,ama ben şu şişko halımle şişman erkeklerden hoşlanmıyorum,acaip itici geliyo,hanı kendim 90-60-90 mışım gibi,ben bunu çok doğal karşılıyorum,biraz empati yapın bence,bu sarkma meselesi hep yazıyorum,sporla ilgisi yok,derinin kalitesi ve etin sertliğnne bağlı,sibel canın örnek veririm hep,kadın hep alı verir,kollarına bakın ne sallanıyo,ne çatlıyo,ablam doğumda 100 kılo oldu,sonra 58 ama ne sarktı,ne çatladı,benmııı,hiç sormayın,yüzücüyüm,hergün 10 km yürüdüm,aletli fitness,ama malesef vıcık vıcık vucudum,hemde ben diyetıyenle sağlıklı zayıfladım,

süper özlemle aynı boyda ve kilodayım şu an ben değil üç ayda 6 ayda bile vrmeye razıyım 25 kiloyu şu an ramazan oldugu için homini gırtlak durumundayız ama artık ben de bi son vermek istiyorum bu duruma gerçi bu yıl kpss de var nasıl ikisini bir arada götüreceğim bilmiyorum ama kendime daha fazla bahaneler yaratmak da istemiyorum :eek:klava:

Özlem arkadaşım seni gerçekten çok tebrik ediyorum..insanın kendini sağlıklı ve mutlu hissetmesi ne kdr güzel bir şey..benm de boyum 1.73 kilom da 75 ...bu zmna kdr hep maymun iştahlılar gbi diyete,spora başlayıp tam zayıflayacakken yarıda bıraktım ama artık canıma tak etti..şimdi çok sıkı diyetteyim ve hergün sabah akşam toplam 15kmye yakın yürüyorum+evde mekik vb hareketler yapıorm..inşallah senin gbi azimli ve hızlı bir şekilde devam ederk yok edicem ben de kilolarımı..artık bana inanmayanların yüzünü kızartmak boynumun borcu oldu :KK66:)erkek arkadaşına gelince ;senin için süper bir şey yapmış aslında ama bir fıstığı kaçırmış:KK66:) sana destek vererek kilo vermene yardımcı olsaydı seni kaybetmeyecekti ama böylesi daha ii olmuş bence çünkü seni her halinle kabullenmiosa ztn sorun var demektir..:KK66:)seni tekrar tebrik ediyorum ;şimdi daha da hırs yaptım sayende bunun için de teşekkürler :KK66:)

Sevgiler^^

süper özlemle aynı boyda ve kilodayım şu an ben değil üç ayda 6 ayda bile vrmeye razıyım 25 kiloyu şu an ramazan oldugu için homini gırtlak durumundayız ama artık ben de bi son vermek istiyorum bu duruma gerçi bu yıl kpss de var nasıl ikisini bir arada götüreceğim bilmiyorum ama kendime daha fazla bahaneler yaratmak da istemiyorum :eek:klava:

canımda benımde hayatımda hep bahaneler oldu yıllarca ama ınan son gelmıo bu bahanelerın onemlı olan karar vermek eer kararınıda verdıysen sonunda benım mutlu bı kısılık olup cıkarsın :))

Özlem arkadaşım seni gerçekten çok tebrik ediyorum..insanın kendini sağlıklı ve mutlu hissetmesi ne kdr güzel bir şey..benm de boyum 1.73 kilom da 75 ...bu zmna kdr hep maymun iştahlılar gbi diyete,spora başlayıp tam zayıflayacakken yarıda bıraktım ama artık canıma tak etti..şimdi çok sıkı diyetteyim ve hergün sabah akşam toplam 15kmye yakın yürüyorum+evde mekik vb hareketler yapıorm..inşallah senin gbi azimli ve hızlı bir şekilde devam ederk yok edicem ben de kilolarımı..artık bana inanmayanların yüzünü kızartmak boynumun borcu oldu :KK66:)erkek arkadaşına gelince ;senin için süper bir şey yapmış aslında ama bir fıstığı kaçırmış:KK66:) sana destek vererek kilo vermene yardımcı olsaydı seni kaybetmeyecekti ama böylesi daha ii olmuş bence çünkü seni her halinle kabullenmiosa ztn sorun var demektir..:KK66:)seni tekrar tebrik ediyorum ;şimdi daha da hırs yaptım sayende bunun için de teşekkürler :KK66:)

Sevgiler^^

sana bı faydam olduysa veya olacaksa ne mutlu bana haberlernı beklıor olucam canımcım :)

X